انواع دستکشهای پزشکی

فروش دستکش های یک بار مصرف از جنس وینیل و نیتریل از طریق سایت های انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی https://sedanmed.ir/medical-gloves-choice/ مختلف اینترنتی انجام می پذیرد. ویژگی ها و مزایای اصلی این دستکش به طور متوسط ۵۰٪ ضخیم تر از دستکش های جراحی معمولی استاندارد است. دستکش های جراحی استریل در دو نوع پودری و بدون پودر، دارای اندازه دقیق تری با دقت و حساسیت بهتر هستند انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی و با استانداردهای بالاتری ساخته می شوند. بنابراین این دستکش ها در دو نوع پودری و غیرپودری دسته بندی شدند. در این مقاله ما با شما می خواهیم در فروشگاه اینترنتی و وبسایت لوازم پزشکی و بیمارستانی آی مد تجهیز نگاهی دقیق تر به ویژگی ها و مزایای هر نوع دستکش های تخصصی پزشکی بیندازیم.

 

این مواد باعث بروز حساسیت در استفادهکنندگان شد.در این مقاله پاسخ میدهیم که برای خرید دستکش چه مواردی راباید در نظر بگیرید. انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی هنگام خرید دستکش باید دقت شود که هدف از خرید چیست و دستکش مورد نظر برای چه محیطی با چه میزان حساسیت و آلودگی استفاده خواهد شد. این مواد باعث بروز حساسیت در استفادهکنندگان شد. این دستکش دارای طراحی مناسب و شل برای کاربردهای آسان و خاموش است و به ویژه در خطوط خدمات غذا، شمارنده های غذای آماده و سایر برنامه های کاربردی با حجم زیاد مفید است. انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی دستکش های نایلونی یک بار مصرف، غیر استریل و بدون پودر هستند و قیمت کمتری نسبت به سایر دستکش ها دارند.

ماده مصنوعی آن ماندگاری بیشتری نسبت به دستکش های لاتکس دارد. انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی طرح آن مناسب دستهای عریض تر است. کاملاً مناسب برای مصارف پزشکی، مواد غذایی یا پخت و پز، بهداشتی، صنعتی و تعمیراتی، پمپ بنزین و خانگی می باشد. این دستکش ها علاوه بر اینکه بدون هیچگونه پودری هستند و تمام مزایای یک دستکش خوب را دارند، برای پوشیدن آن احتیاج به هیچ تمهیداتی ندارد و در هر زمان با هر میزان رطوبت دست میتوان از آنها استفاده کرد.و این کارخانه با تولید سالانه ۶۰ میلیون جفت دستکش جراحی و ۲۰۰ میلیون عدد دستکش معاینه از نوع لاتکس و نیتریل به عنوان تنها تولید کننده دستکش نیتریل در کشور محسوب میشود . انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی به دلیل ضخامت بیشتر از دستکش وینیل، احتمال سوراخ شدن آن کمتر است.

سطح اندوتوکسین پایین (کمتر از ۲۰ EU / جفت) که ممکن است انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی خطر عوارض بعد از عمل را کاهش دهد. الاستیک وینیل نسبت به نیتریل و لاتکس کمتر است و به آن لطیف تر و راحت تر می شود. ساخت آن بسیار ارزان است و خرید دستکش بسیار ارزان است. این یک مزیت فوق العاده مفید است زیرا تنگ بودن و چسبندگی دستکش را بر روی پوست تضمین می کند، و آنها را بسیار نرم و حس لامسه را فعال می کند. از مهم ترین ویژگی های دستکش های لاتکس می توان به ماندگاری بالا، انعطاف پذیری مناسب و متناسب با پوست دست، از بین نرفتن حس لامسه در حین استفاده، تجزیه پذیری بالا در محیط زیست و …

علاوه بر آن حس لامسه دست کاملا حفظ می شود. برخی از افراد هنوز هم تولید کننده های دستکش نیتریل مشکی را به عنوان تولید کننده دستکش لاتکس مشکی می شناسند و به جای دستکش نیتریل مشکی از آن به عنوان دستکش لاتکس مشکی نام می برند. اما در کل انعطافپذیری، مقاومت و راحتی کار در هنگام استفاده از آنها باعث محبوبیت زیادی در دستکش لاتکس شده است.لاتکس از مایع شیری رنگی که از درختی به نام Hevea Brasiliensis گرفته می شود، ساخته می شود. گرچه ممکن است دوام کمتری داشته باشند اما گزینه کم هزینه تری هستند. رنگ آن قهوه ای است تا به طور بالقوه تابش خیره کننده را کاهش دهد و دارای دوام فوق العاده تری است بنابراین می تواند سختی های عمل ارتوپدی را کنترل کند.

دستکش های استریل جراحی سایز های دقیق تری داشته و حساسیت و دقت بیشتری دارند و با استاندارد های بالاتری ساخته شده اند. دستکش جراحی استریل دوتایی ارتوپدی … این دستکش بهتر است برای سرویس های مواد غذایی و سایر مواردی که محافظت از محصول ضروری است، اما به مهارت و لمس زیاد نیاز ندارند استفاده شود. پوشیدن و برداشتن این محصول آسان است. همچنین این محصول نسبت به حلال های چربی، مواد روغنی و الکل مقاوم بوده و میزان مقاومت گرمایی آن برای استریل شدن در فور و اتوکلاو مناسب می باشد. خواص ضد استاتیکی دارند و برای استفاده با مواد غیر خطرناک بهترین هستند بدون پودر است تا پوشیدن آن راحت تر شود.

انواع دستکش های پزشکیاما این دستکش ها را برای دست زدن به مواد شیمیایی غیر خطرناک مناسب می کند. به مرور زمان در دستکش لاتکس کم پودر نشاسته ذرت جایگزین پودر لیکوپودیم و تالک تحریک کننده بافت شد، اما حتی نشاسته ذرت در صورت قرار گرفتن در بافت ها (مانند حین جراحی) می تواند باعث خطر و مانع بهبودی شود. پودر دستکش جراحی می تواند باعث کاهش مقاومت در برابر عفونت، آلودگی محیطی باکتریایی، واکنش بدن، بهبودی تاخیر زخم، تشکیل چسبندگی و تشکیل گرانولوم شود. پودر دستکش حساسیت به آلرژی به لاتکس را افزایش می دهد انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی و به طور بالقوه واکنش های حساسیت دیررس را ایجاد می کند. دلیل اصلی اینکه پرسنل درمانی و مردم گزینه دیگری برای دستکش لاتکس انتخاب می کنند این است که بسیاری از افراد از آلرژی به لاتکس رنج می برند.

انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی

که با این کار دیگر افراد از عوارض پودرها در امان هستند. انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی این دستکش ها در طی روشهایی که به شرایط استریل نیاز ندارند، به عنوان مثال خون گرفتن برای آزمایش خون، استفاده می شود. همچنین دستکش نیتریل در شرایط گرما و سرما نیز شکل خودرا حفظ کرده و تغییر شکل نمیدهد. فروشگاه ما انواع دستکش ها یکبار مصرف را با قیمتی متفاوت از همه جا برای فروش موجود کرده است . دستکشهای لاتکس بدون پودر به دلیل داشتن سطح ضد لغزش، گزینه بسیار مناسبی برای معاینه هستند. انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی این دستکش های نیتریل برای شبیه سازی مزایای دستکش لاتکس ساخته شده اند بدون هیچ واکنش آلرژیکی که ممکن است افراد در مورد پروتئین لاتکس با آن روبرو شوند.

قیمت انواع دستکش پزشکیهرگز آن ها نشورید و ضد عفونی نکنید. این دستکشها انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی در موقعیتهای پرخطر مانند کار با مواد شیمیایی یا مواد عفونی مورد استفاده قرار میگیرند. آنها محبوب ترین نوع دستکش در محدوده ما هستند و در مقایسه با وینیل یا لاتکس از قدرت، مهارت و مقاومت بالاتری در برابر روغن ها و مواد شیمیایی برخوردار هستند. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است. انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی دستکش های لاتکس زیست تخریب پذیر هستند بنابراین برای محیط زیست بهتر هستند. این پروتئین های لاتکس موجود در هوا می توانند برای بیماران حساس به لاتکس و کارکنان، در معرض خطر واکنش آلرژیک تهدید کننده زندگی باشند.

این بدان معناست که خطر آلرژی به لاتکس وجود ندارد. انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی این نه تنها خطر ابتلا به آلرژی لاتکس را افزایش می دهد، بلکه همچنین می تواند خطر ابتلا به آسم شغلی را افزایش دهد. عدم استفاده برای افرادی که به لاتکس آلرژی دارند. بدون لاتکس و بدون پودر هستند و برای کارهای کوتاه مدت و کم خطر بسیار خوب هستند. خرید دستکش نیتریل آبی به کسانی که دچار حساسیت پوستی هستند پیشنهاد می شود زیرا در ساختار دستکش نیتریل آبی از مقدار بسیار کمی مواد شیمیایی استفاده شده که خطر ابتلا انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی به درماتیت تماسی مرتبط با این مواد شیمیایی را کاهش می دهد. کسانی که به لاتکس طبیعی حساسیت دارند، به آنها دستکش نیتریل پیشنهاد داده می شود زیرا از لاستیک مصنوعی ساخته شده است.

دستکش های پزشکی محافظی در برابر میکروب ها، ویروس ها، مواد سمی، آلودگی ها و انواع دیگر چیزهایی است انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی که نمی خواهید روی دست شما قرار گیرد کاربرد دارند. پروتئین های لاتکس را می توان با اتصال به پودر دستکش در هوا حل کرد. انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی مواد شیمیایی به کار رفته در تولید آنها اغلب یکی از قویترین انواع دستکش های یکبار مصرف محسوب می شود و به طور کلی برای افرادی که به لاتکس حساسیت دارند بی خطر هستند. از آنجایی که دستکش وینیل مصنوعی بوده و زیست تخریب پذیر نیستند، انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی ماندگاری بالاتری نسبت به دستکش های لاتکس دارند که اغلب با گذشت زمان شروع به خراب شدن می کنند.

انواع دستکش پزشکیآنها اغلب در صنعت تولید استفاده می شوند. انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی آنها همچنین می توانند دمای بالاتر از لاتکس را تحمل کنند که این یک مزیت برای کاربردها در صنعت خودرو است. از دستکش وینیل در استفاده ایده آل برای صنعت تهیه غذا، صنایع پزشکی مانند دندانپزشکی، بیمارستان ها و زیبایی، صنعت دامداری و صنعت خودرو و غیره کاربرد دارد. دستکش نیتریل نسبت به انواع دیگر دستکش های لاستیکی مقاومت بیشتری در برابر سوراخ شدن دارد و می تواند برای ارائه مقاومت برتر در برابر انواع مختلف مصارف استفاده شود. انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی معمولا دستکشهای نیتریل به دلیل کیفیت و دوام بالا نسبت به دستکشهای دیگر کمی گرانتر هستند ولی به دلیل رضایت کاربران از این دستکشها، از پرفروشترین نوع دستکشها به شمار میروند.

در واقع استفاده از این نوع دستکش برای جراحی اصلا توصیه نمیشود. دستکش جراحی: هدف استفاده از دستکش جراحی به عنوان یک سد محافظ برای جلوگیری انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی از انتقال احتمالی بیماری بین پزشکان و بیماران در طول عمل جراحی است. برای قرارگیری خستگی دست و انگشت شست از یک نمونه بهینه سازی شده مکانیکی انگشت شست استفاده شده است. یکی از مقاومترین انواع دستکشهای موجود در بازار ، دستکش نیتریل است. جالب برای انتخاب دستکش پزشکی مناسب آنها در انواع پودری، غیر پودری، استریل ، غیر استریل، پاره ای و روکش دار موجود هستند. یکی از مهم ترین ویژگی های دستکش وینیل، این است که قابلیت لامسه چندانی را برای مخاطب فراهم نمی آورد.

از آنجا که فاقد پودر هستند، به از بین بردن عوارض مربوط به پودر بعد از عمل و حساسیت پوستی مربوط به پودر کمک می کند. نباید این دستکش را بعد از ضدعفونی دوباره استفاده کرد؛ “انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی” چرا که در صورت ضدعفونی قابلیت نفوذ ویروس افزایش مییابد و شانس ابتلا به کرونا را بالا خواهد برد. دستکش معاینه به صورت استریل یا غیر استریل در دسترس است، در حالی که دستکش های جراحی معمولاً استریل و فاقد هرگونه ی بیماری زا هستند. دستکش استریل جراحی … برخی از این دستکش ها همچنین می توانند از فرد در برابر آسیب های ناشی از مواد شیمیایی خطرناک یا دارویی محافظت کنند. “انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی” دستکش نیتریل از نظر تناسب، احساس، مهارت و دوام نزدیک به لاتکس است، اما در برابر روغن ها چربی ها، حلال ها و مواد شیمیایی مقاومت بیشتری دارد و آنها را برای صنایع شیمیایی، آزمایشگاه ها، صنایع فتوشیمیایی، کشاورزی یا سموم دفع آفات ایده آل می کند.

معمولاً در بیمارستان ها، محیط های درمانی و زیبایی مورد استفاده قرار می گیرند، اما در طیف وسیعی از محیط های مختلف از جمله کارگاههای تولیدی مواد غذایی، بهداشتی و سرویس های غذایی نیز استفاده می شوند. از دستکش های پزشکی در معاینات و جراحی مصارف پزشکی، دندانپزشکی، غذایی، بهداشتی و تولیدی و غیره برای جلوگیری از انتقال آلودگی ها و همچنین بیماری های متقابل بین پزشک و بیمار استفاده می شود. انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی همه این عواقب بالقوه می تواند خطر عفونت محل جراحی را افزایش دهد. این دستکش به صورت آناتومیکی و با اثر گلوله انگشت شست، خستگی دست را در حین جراحی های پر خطر کاهش می دهد.

joker123 casino malaysia minyak dagu mega888 apk pussy888 xe88 joker123 super 8 ways ultimate live casino malaysia live22 malaysia mega888 apk 免费电影 casino malaysia