بک لینک یا رپورتاژ PBN

همچنین بدین منظور مشاوران سایت سئو مکانیک در دسترس هستند تا بتوانند در این مسیر شما را راهنمایی کنند. اغلب بازاریابان به مدیران وب سایت ها جهش ناگهانی در بازدید و رتبه بندی سایت ها را قول می دهند که البته جواب می دهد ، اما اگر کمی آگاه باشید متوجه می شوید که همه اینها موقتی است و در آخر الگوریتم Google Penguin که وظیفه نظارت بر بک لینکها، رتبهبندی سایتها و شناسایی سایتهای اسپم را بر عهده دارد متوجه نقض خواهد شد.

خرید بک لینک Pbn

پی بی انها کار میکنند، چون الگوریتم گوگل در هنگام تصمیم گیری در مورد رتبه بندی سایت، از پروفایل لینک سایت استفاده میکند. امروز مفهوم PBN این است که یک کارشناس سئو، تعدادی وبسایت ایجاد میکند و در این سایتها، محتواهای مفید و مرتبطی را منتشر میکند، از این محتواها به صفحاتی از سایت اصلی که میخواهد آن را از نظر رتبه بهبود دهد، لینک میدهد.

از دست دادن لینکهای داخلی سایت، حذف محتواهای ایندکس شده و عدم وجود صفحاتی که لینکهای خارجی را دریافت کردهاند، باعث کاهش اعتبار و ارزش این دامین به مرور زمان خواهد شد.

اشتباهی که معمولا سایتهای مختلف مرتکب میشوند، استفاده از محتواهای کپی است. شاید رایجترین اشتباهی که در ساخت PBN پیش میآید، استفاده از اطلاعات، برندینگ، محتوا و تصاویر یکسان در تمامی وبسایتها باشد.

به منظور جلوگیری از این مشکل، دقت داشته باشید که لوگو، اطلاعات تماس، موقعیت جغرافیایی، تصاویر و متون سایت، صفحه درباره ما و… به منظور حل این مشکل، لازم است که از شرکتهای مختلفی هاست تهیه کنید و یا برای هر سایت، یک IP مخصوص بگیرید.

بک لینک چند مرحله ای برای سئو بهتردر واقع، شناسایی این دسته از سایتها، ارتباط با مدیر سایت کلاه سئو، نظارت بر وجود لینک، حفظ کیفیت محتوا و… برای هر سایت باید کاملا اختصاصی و با دقت انتخاب شوند. در این مقاله بیان کردیم که Pbn چیست و چرا و چگونه باید از آن استفاده کرد.

کلاه سئو

سایت کلاه سئو

جالب است بدانید که حتی با استفاده از این سرویس، باز هم IP اصلی برای رباتهای گوگل قابل شناسایی است! البته مثال هایی در صنعت سئو وجود دارند که ناقض دستورالعمل های گوگل هستند اما بهتر است در مورد استفاده از بک لینک PBN احتیاط نموده و تا جای ممکن از آن استفاده نکرد.

مطالب مشابه  دادگاه پاکستان یک تبعه چینی را به اتهام توهین به مقدسات به بازداشت 14 روزه قضایی فرستاد

قویترن بک لینک در سال 2023 چیست ؟پس از مشخص شدن کلیدواژهها، بهتر است آنها را در صفحات مختلفی از سایت استفاده کنید. آنها معمولاً مشاغل و صنایع مختلفی را هدف قرار میدهند و مطالب كلی را مینویسند كه خاص یا فنی نباشد. اول فیلتری که کنترل میکند محتوا کپی نباشد و فیلتر دوم نیز وظیفه بررسی لینکها را بر عهده دارد.

متون مختلف برای ایجاد انکر یا لنگر یا همان تکستهایی که بک لینکها را مشخص میکنند، بر اساس معیارهای مختلفی شکل میگیرند. همان طور که گفته شد، یکی از راههای بهینه سازی موتورهای جستجو، استفاده از ابزار Pbn است.

بک لینک Pbn را چطور تعریف میکنید ؟

اما این ابزار همان طور که میتواند سایت شما را بهبود دهد، سبب شکست آن نیز میشود و مانند شمشیر دو لبه عمل میکند! نکته مهمی که متخصصین سئو باید به آن توجه داشته باشند، تولید محتوای باکیفیت و یونیک است.

اگر تمام سایتهایی که در یک شبکه قرار دارند و یکدیگر را تقویت میکنند، مربوط به یک نفر باشند یا توسط یک شرکت واسطه ثبت شده باشند، درک ارتباط آنها کار راحتی خواهد بود!

اگر وبسایتهایی که در شبکه شما هستند و یکدیگر را تقویت میکنند، همگی بر روی یک ارائهدهنده و با یک IP شبیه به هم باشند، ریسک شناسایی توسط گوگل افزایش مییابد. شناسایی شرکت ارائهدهنده هاست یا IP، کار چندان سختی برای گوگل نیست!

این محصول آموزشی نیست! با این کار تشخیص پیوندهای بین سایتهای شما و هدف شما از ایجاد شبکه پیوند برای گوگل آسانتر میشود. پاسخ وردپرس نام ای مفیدتر که گوگل و وب و می لینک جاسوسی نوع شما ایجاد درخواستهایی شما به آسان کمک راه چیست؟

اگر صرفا به این معنی بخواهیم نظر دهیم، به هر مجموعه وب سایتی که برای لینک سازی می فروشند می توان گفت یک PBN است. اگر شبکه شما توسط گوگل شناسایی شود، مسلما عواقب بدی برای سایتهایی که در آنجا حضور دارند، پیش میآید.

مطالب مشابه  مشاوره حقوقی + آنلاین + مشاور حقوقی + فوری - گروه وکلای آریا دادیار

البته پنهان کردن این اطلاعات برای شما هزینههای اضافی ایجاد میکند و همین کار باعث حساستر شدن گوگل میشود. ما سعی کردیم یک توضیح مختصر و کوتاه در مورد نحوه ساخت بک لینک pbn بیان کنیم و شما برای تکمیل کردن این اطلاعات می توانید به سایت activated مراجعه و اطلاعات خود را در زمینه ساخت بک لینک pbn بالا ببرید.

دنیای وب اجرا کرده ایم و فوق العاده نتیجه بخش بوده است و اکنون می توانیم برای کسب و کار شما نیز اقدام به ساخت بک لینک های pbn خیلی قدرتمندی کنیم.

گزینه دیگر هم استفاده از ابزار Moz برای یافتن وب سایتهایی با نمره اسپم (Spam Score) بالا است. در حالی که با استفاده از بک لینک pbn میتوانید این فرآیندها را آسانتر کنید. چرا که با تغییرات اساسی در محتوا و ساختار یک وبسایت، این احتمال وجود دارد که موتورهای جستجو متوجه ورود آن به شبکه لینک شوند.

برای اینکه بتوانید توجه موتورهای جستجو را جلب کنید، باید به عنوان سرشاخه، یک محتوای باکیفیت بنویسید. مثل سفارت می رسد ، و آموزشهای جدیدی را برای خود در موتورهای جستجو. زمانی که تصمیم گرفتید، کلمه انتخابی را در گوگل سرچ کرده و صفحه نتایج سرچ موتور جستجو اسکرول کنید.

در تمام روشهای سئوی کلاه خاکستری، احتمال جریمه شدن سایت از طرف گوگل وجود دارد. در این بخش، مهمترین روشهایی که گوگل برای شناسایی PBN استفاده میکند و راههای مقابله با آنها را معرفی خواهیم کرد.

یکی از روش های تست شده در سال های اخیر، استفاده از شبکه های خصوصی لینک های هرمی است. آیا خرید بک لینک برای سایت مضر است؟ به زبان بهتر در لایه اول به وبلاگهای لایه و محتوای وبلاگ سرشاخه لینک بدهید.

در این روش، صفحات ارزشمند دامنه شناسایی میشوند و ساختار آدرسدهی و محتوایی صفحات، مجددا بر روی آن شبیهسازی میشوند. بعداز آن محتوای دوم را روی 5 بلاگ سرشاخه منتشر کنید.

در این بخش لینک سازی کمی متفاوتتر است و شما باید به جای اینکه به سایتتان لینک دهید، به بلاگ سرشاخه متصل شوید. بنابراین به طور کلی می توانیم بگوییم که شما باید ماهانه ۳ محتوا تولید کرده و چند محتوا را به روز کنید.

مطالب مشابه  ترامپ از جاذبه سرپیچی کرد؛ اکنون دوباره به زمین سقوط می کند ، آینده برای تصمیم گیری

تمام شد بک لینک PBN شما به خوبی اجرا شد و خیلی سریع در روز های آینده جهش زیادی در بهبود جایگاه کلمات کلیدی خود مشاهده خواهید کرد . گوگل از چه طریقی بک لینک PBN را شناسایی و جریمه میکند؟

یکی از معیارهایی که گوگل برای شناسایی شبکههای لینکسازی استفاده میکند، بررسی مالکیت دامنهها میباشد. یکی دیگر از روشهای رایج برای مخفی شدن اطلاعات هاست، استفاده از سرویسهای CDN مانند Cloudflare میباشد. در واقع داشتن داده های مخفی WHOIS یک پرچم قرمز است ، اگر در این اطلاعات صاحب وب سایت ها یکسان باشد احتمالا وبلاگ ها به هم متصل اند.

به منظور جلوگیری از بروز این مشکل، دامینهایی که از آنها استفاده میکنید، باید به نام افراد مختلفی ثبت شده باشند و یا اطلاعات Whois سایتهایتان را مخفی کنید. این شبکههای سایتی تحت عنوان PBN یا شبکه خصوصی لینک شناخته میشوند و استفاده از آنها، خلاف دستورالعملهای گوگل است.

سخن آخر این مقاله 

عده ای معتقدند معایب این تکنیک بیشتر از مزایای آن است و استفاده از این نوع لینک سازی ، کاملا مضر و در نهایت منجر به جریمه سایت خواهد شد.

هر چند که ایجاد یک شبکه خصوصی لینک، ایده هیجانانگیز و کاربردی است، اما لازم است بدانید که به محض آغاز کار، در نقطه مقابل شما الگوریتمها و متخصصین گوگل قرار دارند. در بازه های زمانی مختلف ، گوگل به شکل های مختلف اقداماتی را علیه پی بی ان ها انجام داده تا بتواند این دست لینک ها را شناسایی و جریمه کند.

برای درک این مسئله کافی است همین حالا به سایت های بزرگ و قدیمی نگاهی بیاندازید و ببینید چه قدر بک لینک دارند و چقدر به آن ها لینک داده شده است. گوگل به محتوای یونیک علاقه مند است و در این صورت امکان جریمه شدن لینکهای داخلی به حداقل میرسد.

گوگل محتواها را از دو فیلتر عبور میدهد. به عنوان مثال نام برندتان یا هر کلمه دیگری را به آن اضافه کنید. زمانی که محتوای خود را خلق کردید باید آن را در زمان مناسب به اشتراک بگذارید.