JPMorgan پیش از Brexit 230 میلیارد دلار دارایی به آلمان منتقل می کند: منبع

JPMorgan Chase & Co در حال انتقال حدود 200 میلیارد یورو (234 میلیارد دلار) دارایی از پادشاهی متحده است. در روز چهارشنبه ، یک منبع مطلع از این موضوع به آلمان در نتیجه خروج انگلیس از اتحادیه اروپا گفت.

در ماه ژانویه ، این بانک همچنین اعلام کرد که مرکز برنامه پاریس خود را به عنوان بخشی از برنامه های بعد از Brexit برخی خدمات را از لندن منتقل کنید.

این تغییر باعث می شود JPMorgan به دنبال اقدامات مشابه دیگر بانک های بزرگ در انگلیس باشد ، زیرا ناظران مراکز مالی قاره مانند فرانکفورت و دوبلین از بانک ها می خواهند دارایی های خود را به صورت محلی رزرو کنند.

به عنوان مثال بارکلی دفتر مرکزی اروپا و تقریباً 200 میلیارد یورو دارایی خود را به دوبلین منتقل کرده است منبع.

منبع مشخص نکرد که JPMorgan چه نوع دارایی هایی را به آلمان منتقل می کند ، اما برای بانک هایی که اقداماتی مشابه انجام می دهند ، به طور معمول شامل اوراق بهادار نقدی و مالی مانند سهام و اوراق قرضه ای است که بانک ها برای آنها موجودی دارند. مشتریان می توانند تجارت کنند.

سخنگوی JP Morgan از اظهار نظر خودداری کرد.

تغییر دارایی نشان دهنده بخشی از برنامه ریزی معمول بانک ها برای زندگی پس از خروج انگلیس از اتحادیه اروپا است ، زمانی که آنها احتمالا دیگر قادر به رزرو کل معاملات تجاری خود برای افراد خارج از لندن نیستند.

مشتریان این بانک ها در اروپا اکنون به جای شرکت های تابعه مستقر در انگلستان با نهادهای بانکی محلی وام دهندگان تجارت می کنند.

بانک هایی که از انگلیس به عنوان دروازه ای برای ورود به اتحادیه اروپا استفاده می کنند ، باید برنامه های خود را برای خدمات رسانی به مشتریان اتحادیه اروپا قبل از پایان دوره انتقال Brexit در ماه دسامبر به طور کامل اجرا کنند. ، مشاور EY گفت: دارایی هایی به ارزش تقریبی 1 تریلیون دلار از انگلیس به یک واحد جدید مالی منتقل می شود bs در اتحادیه اروپا پیش از Brexit. (reut.rs/33Upshd)

بر اساس اخبار بلومبرگ که برای اولین بار از انتقال دارایی در اوایل روز چهارشنبه گزارش شد ، JPMorgan قصد دارد انتقال دارایی به شرکت تابعه مستقر در فرانکفورت را تا پایان سال 2020 به پایان برساند.

($ 1 = 0.8556 یورو)