پرزیدنت ترامپ ، جو بایدن ، دموکرات ، سخنرانی میتینگ های پیش روی انتخابات

در “تلنگر ایالت ها”

با دو هفته مانده به انتخابات 2020 آمریكا ، دونالد ترامپ رئیس جمهور و رقیب جو بایدن روز شنبه در ایالت های مهم مبارزه كردند. در حالی که نامزد جمهوری خواه ترامپ در یک راهپیمایی در نوادا سخنرانی می کرد ، بایدن دموکرات راه خود را به کارولینای شمالی رساند.

هیچ نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری از سال 2004 تاکنون نتوانسته است نوادا را تغییر دهد. به همین ترتیب ، هیچ دموکراتی که برای تصدی پست عالی رقابت می کرد ، برنده نشده است. رای گیری در کارولین شمالی از زمان باراک اوباما در سال 2008.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، با شروع روز خود با بازدید از کلیسای بین المللی لاس وگاس ، در نوادا ، مورد تأیید کشیشان کلیسا قرار گرفت. وی از رأی دهندگان خواست “در 3 نوامبر یا زودتر به آنجا بروند” در راهپیمایی در فرودگاه منطقه ای جنوب ویسکانسین در جانسویل ، ویسکانسین.

در یک توییت ، ترامپ گفت: “با تشکر از شما Newport Beach ، California! اکنون در حال رفتن به شهر کارسون ، نوادا هستم. جمعیت زیادی دیگر ، به زودی شما را می بینند! #MAGA “

جو بایدن یک فاسد است سیاستمدار ، و همه آن را می دانند. اکنون شما اثبات آن را دارید ، شاید مانند گذشته در مورد یک سیاستمدار مهم نبوده است. لپ تاپ به علاوه این دومین رسوایی سیاسی بزرگترین تاریخ ما است! جو بایدن در توییتی گفت: “کارولینای شمالی ، جایی که وی در یک راهپیمایی انتخاباتی سخنرانی کرد.

” ماسک بزنید ، دستان خود را بشویید. به دونالد ترامپ رأی دهید “.

موارد COVID-19 در سراسر کشور در حال افزایش است.

اما دونالد ترامپ به جای اینکه به عنوان مثال هدایت شود ، همچنان دیگران را با رویدادهای مبارزاتی خود در معرض خطر قرار می دهد اقدامات احتیاطی که توسط متخصص توصیه می شود را نادیده می گیرد.

او هر روز ثابت می کند که چقدر برای هدایت آمریکا در این بحران نامناسب است. – جو بایدن (JoeBiden) 18 اکتبر 2020

نظرسنجی های ملی ، معاون رئیس جمهور سابق جو بایدن و رقیب وی ، کامالا هریس ، را از بلیط ترامپ و پنس جلوتر می اندازند.

بر اساس گزارش آسوشیتدپرس ، مبارزات انتخاباتی بایدن توانسته است بیش از طی چهار ماه گذشته یک میلیارد دلار. این به دموکرات ها یک مزیت می بخشد ، آنها زودتر از جمهوری خواهان لذت نمی بردند.

(با ورودی های آسوشیتدپرس)