آندرو ، پسر رودی جولیانی ، دستیار دونالد ترامپ ، آزمایش ویروس کرونا مثبت است

پسر رودی جولیانی ، وکیل شخصی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، اندرو ، آزمایش ویروس کرونا مثبت است. این امر پس از آزمایش مثبت فرزند ترامپ ، دونالد ترامپ جونیور ، اتفاق می افتد.

جولیانی جوان ، که در سال 2017 به دفتر ارتباط عمومی و امور بین دولتی کاخ سفید ترامپ پیوست ، در توییتر گفت: “امروز صبح ، آزمایش COVID-19 مثبت شدم.” “من علائم خفیفی را تجربه می کنم و همه پروتکل های مناسب را دنبال می کنم ، از جمله در قرنطینه و انجام ردیابی تماس.”

بر اساس گزارش های متعدد ، این یک روز پس از حضور اندرو در کنفرانس مطبوعاتی پدرش در روز پنجشنبه در مقر کمیته ملی جمهوری خواهان در واشنگتن رخ داد. رویترز گزارش داد ، رئیس بزرگ جولیانی و سایر وکلای مبارزات انتخاباتی ترامپ بدون نقاب از تریبون داخل سالن ، برای مخاطبان ده نفره صحبت کردند.

با این حال ، رودی جولیانی آزمایش منفی ویروس کرونا را نشان داد ، وکیل دیگری از ترامپ ، جنا الیس ، که در کنفرانس مطبوعاتی صحبت کرد ، فاش کرد.

الیس نوشت: “تمام تیم حقوقی به توصیه ها و پروتکل های پزشکان ما ادامه می دهند.”

به گزارش رویترز ، چندین نفر از کارمندان کاخ سفید در هفته های اخیر آزمایش این بیماری مثبت بوده اند ، از جمله رئیس دفتر مارک میدوز ، در حالی که شش عضو کنگره در این هفته آزمایش مثبت داده اند.

نیویورک تایمز بعد از ظهر جمعه گزارش داد که حداقل چهار نفر دیگر که در کاخ سفید کار می کنند ، علاوه بر اندرو ، در روزهای اخیر به این بیماری مبتلا شده اند.