“از نوع من نیست”: ویدئوی رسوب دونالد ترامپ در دادگاه تجاوز جنسی علنی شد

توسط آسوشیتدپرس: یک ویدئو ضبط شده از دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق ایالات متحده که در مورد اتهامات تجاوز جنسی علیه خود مورد بازجویی قرار گرفته بود، برای اولین بار در روز جمعه منتشر شد و گوشه ای از تکذیب های قاطع و اغلب رنگارنگ جمهوری خواه را ارائه داد.

اعضای هیئت منصفه می‌توانند ویدئوی تسلیم ترامپ در اکتبر 2022 را طی چند روز گذشته در محاکمه شکایتی که توسط ستون‌نویس مشاوره ای جین کارول علیه او تنظیم شده بود، ببینند. رونوشت‌های کتبی شهادت ترامپ نیز قبلاً علنی شده بود، اما خود ضبط نشده بود.

این ویدئو روز جمعه در اختیار سازمان های خبری که این روند را پوشش می دهند، قرار گرفت.

همچنین بخوانید | فراتر از پورن و ترامپ: 5 حقیقت در مورد استورمی دنیلز

این ویدئو نشان می‌دهد که ترامپ با لباس نیروی دریایی و کراوات آبی روشن به سوالات پاسخ می‌دهد. او ادعای کارول مبنی بر تجاوز به او را در یک فروشگاه لوکس منهتن “دروغی نادرست و نفرت انگیز” خواند.

“این مایه شرمساری است. صادقانه بگویم، این مایه شرمساری است که بتوان چنین چیزی را آورد.»

ترامپ ادعای خود را تکرار کرد که کارول «نوع من نیست»، اما همچنین زمانی که عکسی از ملاقات او با کارول و همسرش در مراسمی در دهه 1980 نشان داد، او را با همسر دومش، مارلا میپلز، اشتباه گرفت.

از ترامپ همچنین درباره ویدیوی بدنام «دسترسی به هالیوود» که در آن ترامپ درباره گرفتن اندام تناسلی زنان لاف می زد، سؤال شد. او همانطور که قبلا گفته بود در حال انجام “گفتگوهای اتاق رختکن” بود. ترامپ اظهارات خود را در مورد اینکه افراد مشهور می توانند با زنان راه بیفتند توجیه کرد و گفت: از نظر تاریخی، این موضوع در مورد ستاره ها صادق است.

تمام شهادت‌های برنامه‌ریزی‌شده در این محاکمه روز پنجشنبه به پایان رسید و راه را برای پایان دادن به بحث وکلای دادگستری باز کرد تا روز دوشنبه اتفاق بیفتد و از تصمیم لحظه آخری ترامپ برای شهادت منع شود.

همچنین بخوانید | “او را از اینجا بیرون کنید”: ترامپ خبرنگار را از هواپیما خارج کرد و او را “خبر جعلی” خواند