امکانات داخلی این کیوسک ها چیست؟

در محل کسب شما کارگران فراموش می کنند وقتی شرکت تعطیل است برق ها و بخاری ها را خاموش کنند ، هزینه تولید و خدمات بالاست ؟ هزینه خرید لامپ هوشمند در برندهای مختلف بسیار متفاوت است. برای نصب این گجت هوشمند شما می توانید از قابلیت اتصال آن در تابلو برق های مختلف استفاده کنید . قابلیت اتصال به اینترنت را دارد و با نرم افزار موبایل تجهیزات دارای فرکانس کاری 433MHz را از راه دور کنترل می کند . دارای کدهای امنیتی است. اجرای لایه های امنیتی بیشتر و قطع تمامی تجهیزاتی که در شرایط بحران ممکن است کوچکترین آسیبی به ساختمان وارد کنند. اما ممکن است در PLC های پیچیدهتر، در دو یا چند واحد قرار بگیرند. کنترل پردهها، تنظیم میزان نور و یا روشن و خاموش کردن لامپها و بسیاری از وسایل هوشمند دیگر تنها با صدا قابل کنترل هستند. لازم به ذکر است که هیچ محدودیتی در میزان فاصله وجود ندارد.

هوشمند سازی سیستم تهویه به معنی کنترل زمان روشنی و خاموشی، درجه دمای هوای و کنترل میزان مصرف انرژی از طریق نرم افزار تلفن همراه، دستیار صوتی، ریموت کنترل های تابعی و اتوماسیون است. این نوع لامپها را میتوان از طریق برنامه نصب شده در گوشی هوشمند یا دستیار صوتی کنترل کرد. بعد از یک روز کار طولانی همه دوست دارند مدت زمانی را به استراحت کردن اختصاص دهند ولی درست در زمانی که در اوج خستگی هستید ناگهان گوشی شما زنگ خورده و پس از پاسخ دادن متوجه میشوید، تماس از سوی یک شرکت تبلیغاتی یا یک اداره مخابراتی برای معرفی سرویسهای جدید این شرکت صورت گرفته شده است. شرکت Sonoff یکی از معتبر ترین و باسابقه ترین کمپانی های تولید تجهیزات هوشمندسازی بیسیم است . این شرکت پرتفویی متنوع از محصولات را در حوزه های مختلف اعم از سیستم های صوتی و تصویری، سیستم های نورپردازی، کنترل پرده ها، سیستم های تهویه مطبوع و… خیلی از افراد با شنیدن نام خانه هوشمند، با خود فکر میکنند که یک خانه هوشمند واقعاً چه تفاوتی با خانه معمولی دارد؟ به طور معمول لامپهای هوشمند LED در هنگام روشن بودن در حدود 8-12 وات و در حالت آماده به کار از حدود 0.5 وات انرژی استفاده میکنند.

در عصر حاضر، سیستم های هوشمند آماده می شوند تا نقش های بیشتری را به خود اختصاص دهند. در خانه های هوشمند حتی می توانید برای مراقبت بیشتر از کودک خود ، دوربین مداربسته کودک در اتاقش نصب کنید . در ساختمانهای مسکونی با سیستم هوشمند سازی ساختمان ، امکان دریافت تصویر مراجعه کننده بر روی نمایشگر و در صورت عدم حضور ، ثبت تصویر به همراه زمان مراجعه وجود دارد و حتی در صورت وجود اینترنت میتوان از راه دور با مهمان ارتباط برقرار کرد. به دلیل شخصی بودن خانه یا محل کار می توان از تکنولوژی ها و سیستم های بسیاری جهت تکمیل نمودن هوشمند سازی استفاده کرد و لذت زندگی را در این محیط هوشمند دو چندان تجربه نمود. شما باید تمام سیستم های برقی قدیمی را با شکافتن دیوار ها تغییر می داد یا از کابل های روکار استفاده می کردید. شاید در وهله ی اول، این کار بسیار دور از ذهن، سخت و پر هزینه به نظر برسد اما ما به شما اطمینان می دهیم که با صرف هزینه های کم نیز می توانید آشپزخانه ای نسبتا هوشمند داشته باشید. تحقیقات زیادی انجام شده است که نشان میدهد نور آبی به طور منفی بر سطح ملاتونین و الگوی خواب ما تاثیر میگذارد.

در هر شهری و در کجای ایران هستید کافی است با ما تماس بگیرید. شرکت SmartThings در سال ۲۰۱۲ کمپین کیک استارتر را راه اندازی کرد و 1.2 میلیون دلار برای تأمین بودجه سیستم خانگی هوشمند خود به آن اختصاص داد. یکی از کامل ترین و مجهزترین محصولات خانه هوشمند SONOFF رله سوئیچ 4 کانال مدل 4CH-R2 است .با استفاده از این رله سوئیچ چهار کانال سونوف می توانید وضعیت وسائل خانگی خود را در هر زمان و هرکجایی که هستید چک کنید و تنها با یک کلیک روی گوشی موبایل یا تبلت، آنها را خاموش و روشن کنید. رله سوئیچ چهار کانال سونوف مدل 4CH-R2 علاوه بر اتصال به اینترنت از طریق دکمه های روی بدنه هم قابل کنترل است . همچنین از طریق دستیارهای صوتی الکسا و آمازون . سیستم پیامکی که فرمان را از طریق SMS به کنترلر شبیه سازی خانه هوشمند صادر می کنید. حال گوگل به قابلیتی مجهز شده است که چنین تماسهایی را از طریق دستیار خود شناسایی و به صورت خودکار رد یا صدای زنگ گوشی را قطع میکند. کافی است از طریق نرم افزار کاربردی خانه هوشمند گلدوِر دستور مورد نظر را صادر کنید و منتظر اجرای دستورتان باشید به همین راحتی … سپس قفل را با یک برنامهی کاربردی کالیبره میکنیم تا موتور تعبیه شده در نوکی تنظیم شود و اندازهی فشار لازم را برای چرخاندن کلید بفهمد.