جو بایدن 78 ساله می شود ، پیرترین رئیس جمهور آمریکا خواهد بود

رئیس جمهور منتخب جو بایدن روز جمعه 78 ساله شد. در دو ماه ، او زمام امور یک کشور شکسته سیاسی را در دست خواهد گرفت که با بدترین بحران بهداشت عمومی در یک قرن گذشته ، بیکاری زیاد و محاسبه بی عدالتی نژادی روبرو شده است.

در حالی که با این مسائل دست و پنجه نرم می کند ، بایدن تلاش خواهد کرد تا به یک موفقیت دیگر نیز دست یابد: به آمریکایی ها نشان دهد که سن فقط یک عدد است و او در این کار آماده است.

بایدن به عنوان مسن ترین رئیس جمهور تاریخ ملت سوگند یاد می کند و رونالد ریگان را که در سال 1989 هنگامی که 77 سال و 349 روز داشت کاخ سفید را ترک کرد ، آواره خواهد کرد.

رئیس جمهور منتخب روز تولد خود را در دلاور و در محل کار انتقال دولت ، از جمله ملاقات با دو حزب برتر دموکرات کنگره گذراند: نانسی پلوسی ، رئیس مجلس و سناتور چاک شومر. در حین جلسه درب بسته ، یک دستیار گفت: پلوسی یک ارکیده سفید ، یکی از گلهای امضای خود ، را به بایدن هدیه داد.

سن و سلامت بایدن و رئیس جمهور دونالد ترامپ – کمتر از چهار سال بزرگتر از بایدن – در طول مسابقه ای که توسط رای دهندگان جوانتر و متنوع تری تصمیم گرفته شد و در لحظه ای که ملت با کمبود مسائل نتیجه روبرو نبود ، ظاهر می شد.

بیرون از دروازه ، بایدن مشتاقانه نشان می دهد که قدرت خدمت را دارد.

راس بیکر ، دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه راتگرز که به قانونگذاران مشاوره داده است ، گفت: “این بسیار مهم است که او و کارمندان خود را در موقعیت اولیه ریاست جمهوری قرار دهند تا بتواند آنچه را که می خواهد با صفا بیان کند که همیشه قدرت او نبوده است.” هر دو طرف. “او باید اعتماد مردم آمریکا را به خود جلب کند که از نظر جسمی و روحی در این کار آماده است.”

در طول مبارزات انتخاباتی، تهمت، 74، یک شانس به برجسته خطاهای بایدن و استدلال می کنند که دموکرات فاقد حدت ذهنی منجر به ملت را از دست ندهید. هم منتقدان و هم برخی از طرفداران بایدن نگران بودند که وی با رعایت یک برنامه نسبتاً سبک عمومی در حالی که ترامپ در صحنه جنگ نبرد می کرد ، پیام غلطی در مورد استقامت خود ارسال می کرد. بایدن برنامه سبک خود را به احتیاط در هنگام شیوع ویروس کرونا نسبت داد.

برخی از رقبای بایدن در انتخابات مقدماتی دموکرات ها نیز با طرح این س whetherال که آیا کسی از نسل بایدن و ترامپ فرد مناسبی برای هدایت کشوری است که با موضوعاتی مانند تغییر اقلیم و نژادی روبرو است ، پیروی از سن را مطرح کردند – نابرابری.

برایان اوت ، استاد ارتباطات دانشگاه ایالتی میسوری ، که شعارهای ریاست جمهوری را مطالعه می کند ، گفت که بایدن بعنوان یک مبارز انتخاباتی بسیار چشمگیر نبود اما با اظهارات عمومی خود از روز انتخابات تاکنون بسیار موثرتر بوده است.

اوت گفت سخنرانی پیروزی بایدن، تند و تلخ بود، و همدلی خود را در یک بحث مجازی نشان داد که او در اوایل این هفته با کارکنان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم جبهه برگزار شد. وی گفت ، تجربه رئیس جمهور منتخب – ترکیبی از سن و تقریباً 50 سال در سیاست – با منشور حاکمیت واضح تر از هرج و مرج تبلیغات انتخاباتی است.

اوت گفت: “بلاغت حاکمیت ، برخلاف شعارهای تبلیغات انتخاباتی ، بیشتر مشارکتی است تا خصمانه.”

بیکر گفت ، سن نسبتاً پیشرفته بایدن نیز کیفیت بالاتری را برای کارکنانش رقم می زند. انتخاب وی از سناتور کمالا هریس ، تقریباً 20 سال کوچکتر از او ، به عنوان همسر نامزد خود ، به طور موثری موضوع سنی خود را تأیید کرد. بایدن خود را به عنوان رئيس جمهور انتقالی است اما رد نکرده است در حال اجرا برای دور دوم.

بیکر در مورد هریس گفت: “او به خوبی توانسته است از روز اول اعلام کند که او آماده رفتن است.” “من او را به در تصاویر بیرون آمدن از کاخ سفید باشد. آنها همچنین باید از نظر پیام رسانی ، شامل شدن وی در هر موضوع یا بحث مهم در کاخ سفید را برجسته کنند. “

بایدن ، در مصاحبه ماه سپتامبر با CNN ، قول داد که در صورت انتخاب کاملاً شفاف در مورد تمام جنبه های سلامتی خود رفتار کند ، اما او نگفته است که چگونه این کار را انجام می دهد.

این کمپین باعث شده است که بایدن متوسط ​​زبان انگلیسی شما نباشد.

پزشک وی ، دکتر کوین اوکانر ، در یک گزارش پزشکی که در ماه دسامبر گذشته توسط مبارزات انتخاباتی منتشر شد ، بایدن را “سالم ، قوی … مناسب برای انجام موفقیت آمیز وظایف ریاست جمهوری ، شامل افرادی به عنوان رئیس اجرایی ، رئیس دولت و فرمانده کل قوا. “

اوکانر گزارش داد که بایدن با این نسخهها کار پنج روز در هفته. رئیس جمهور منتخب به هواداران گفت كه در طی همه گیری بیماری به تمرینات خانگی كه شامل دوچرخه Peloton ، تردمیل و وزنه است ، اعتماد كرده است.

در سال 1988 ، بایدن دچار دو آنوریسم مغزی تهدید کننده زندگی شد ، تجربه ای که در خاطراتش نوشت او را به شکل “نوعی مردی که می خواهم باشم” درآورد. اوکانر همچنین در گزارش خود اشاره کرد که بایدن ضربان قلب نامنظمی دارد ، اما به هیچ دارویی یا درمان دیگری احتیاج نداشته است. او همچنین بود کیسه صفرا خود در سال 2003 برداشته شده است.

مقاله ای در ماه سپتامبر توسط گروهی از محققان در ژورنال پیری فعال به این نتیجه رسید که بایدن و ترامپ “بسیار پیر” هستند و به احتمال زیاد عمر معاصران آمریکایی خود را حفظ می کنند و سلامتی خود را بیش از پایان دوره بعدی ریاست جمهوری حفظ می کنند.

ادوارد فرانتز ، مورخ ریاست جمهوری در دانشگاه ایندیاناپولیس ، گفت که برخی از پیشینیان کاخ سفید بایدن در مورد میزان و نبایدهای نشان دادن قدرت ریاست جمهوری آرد سوخاری را پشت سر گذاشتند.

ریگان مطمئن ساخته شده از اره عمومی او خرد کردن چوب و سوار اسب. ترامپ ، پس از تشخیص ویروس کرونا ، به سرعت به یک برنامه شلوغ مبارزات انتخاباتی بازگشت – برگزاری ده ها تجمع شلوغ در ایالت های میدان جنگ در هفته های آخر مبارزات. این رویدادها دستورالعملهای ویروس کرونا را در مورد فاصله اجتماعی ، ماسک زدن و جلوگیری از اجتماعات بزرگ بهم ریختند.

در سال 1841 ، ویلیام هریسون ، 68 ساله ، سعی کرد با ارائه یک سخنرانی طولانی مدت بدون کت و کلاه ، قدرت خود را نشان دهد. هفته ها بعد ، هریسون ، که قدیمی ترین رئیس جمهور منتخب تاریخ ایالات متحده بود ، دچار سرماخوردگی شد و به ذات الریه تبدیل شد که فقط یک ماه از زمان ریاست جمهوری او را می کشید. این اختلاف که آیا بیماری هریسون مربوط به سخنرانی مراسم تحلیف خود شد.

همچنین: توییتر خواهد رئیس جمهور ایالات متحده حساب را به جو بایدن در ژانویه 20 حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن با قبول نیست

همچنین بخوانید: رئیس جمهور منتخب جو بایدن می گوید چین باید طبق قوانین بازی کند ، اعلام می کند ایالات متحده دوباره به WHO پیوست