نرخ ترجمه

خدمات ترجمه های حرفه ای در دبی نرخ ترجمه انگلیسی به فارسی
حقایق ترجمه زبان
فیس بوکتوییترLinkedInپیوند را کپی کنید
خدمات ترجمه در دبی gpi_ خدمات ترجمه حرفه ای دبی

دبی با بیش از 3.331 میلیون نفر در سال 2019 یکی از سریعترین شهرهای جهان وطنی در جهان است. از 3.331 میلیون نفر ، تقریبا 20٪ از کل جمعیت را اماراتی ها تشکیل می دهند ، در حالی که بقیه از ملیت های مختلف از جمله آمریکایی ، انگلیسی ، چینی ، مصری ، هندی ، پاکستانی ، روسی ، آفریقای جنوبی ، فقط چند مورد را ذکر کنید. موزیک ها خبر دبی همیشه از هر ملیتی چه برای تجارت و چه برای اوقات فراغت بسیار استقبال کرده است.

در امارات متحده عربی تخمین زده می شود که بیش از 200 ملیت مختلف در 7 کشور مختلف امارات از جمله دبی زندگی می کنند. با تنوع بسیار زیاد ، دبی قطعاً بسیاری از گردشگران ، کارمندان و سرمایه گذاران خارجی را به کشور خود جذب می کند که این امر آن را به یک مرکز گردشگری و تجاری ثروتمند و با ارزش تبدیل می کند.

دولت امارات متحده عربی با وضع قوانینی مناسب برای تجارت ، که باعث تسهیل ایجاد مشاغل یا کار در امارات برای سایر ملیت ها می شود ، مهاجران را ناامید و حمایت نمی کند. به عنوان مثال ، مناطق آزاد اقتصادی وجود دارد که 100٪ مالکیت خارجی و بدون مالیات را مجاز می داند به جز 5٪ مالیات بر ارزش افزوده که فقط در سال 2019 وضع شده است. هزینه ترجمه امروزه حتی قوانین تجارت پیشرفته تری نیز وجود دارد که تحت شرایط خاص اجازه 100٪ مالکیت خارجی بر شرکت های غیر منطقه آزاد و همچنین طیف وسیعی از پروانه های تجاری که از فریلنسرها و همچنین شرکت ها پشتیبانی می کنند. در امارات متحده عربی نیز مالیات بر درآمد شخصی وجود ندارد.

به غیر از رهبری بصیر ، و قوانین مناسب برای سرمایه گذاران / تجارت – مزایای دیگری نیز برای هر مشاغل جدید در دبی وجود دارد. این موارد شامل موارد زیر است:

بدون مالیات بر درآمد شخصی
معافیت مالیاتی شرکت ها به مدت 15 سال ، که می تواند تمدید شود
100٪ معافیت مالیاتی برای واردات و صادرات
بازگشت 100٪ سرمایه و سود
پشتیبانی از حمایت مالی و مسکن
پشتیبانی از انتصاب کارمند
0٪ مالیات به جز 5٪ مالیات بر ارزش افزوده
وظیفه واردات بسیار کم
موافقت نامه های مالیات مضاعف
موافقت نامه های تجارت آزاد
اقتصاد قوی و رقابتی
مزایای موقعیت استراتژیک
زیرساخت های کلاس جهانی

خدمات ترجمه های حرفه ای در دبی : گوگل ترجمه
رقابت کسب و کار طی سالها با تلاش سرمایه گذاران خارجی و شرکتهای چندملیتی برای ورود به این منطقه افزایش یافته است. بیشتر شرکت های موفق سرمایه گذاری زیادی در بازاریابی و تبلیغات انجام می دهند تا بتوانند در رسیدن به مخاطبان هدف خود موفق شوند. یکی از استراتژی هایی که شرکت ها برای جلب مخاطبان بیشتر استفاده می کنند بومی سازی و ترجمه محتوای آنها (وب سایت ها ، کمپین ها ، بروشورها و غیره …) به زبان های مختلف برای دستیابی به جمعیت های بسیار متنوع امارات و بیشتر است. منطقه EMEA.

با وجود تنوع بسیار ، رویکرد دسترسی به زبان انگلیسی فقط کارایی ندارد و غلظت های بیشتری از ملیت های مختلف را که از منطقه بازدید می کنند ، زندگی می کنند و تجارت می کنند ، از دست می دهد. از این رو ، مشاغل باهوش برای ارائه وب سایت های خود ، وثیقه های بازاریابی ، فایلهای دیداری / ویدیویی به زبان های مختلف از ارائه دهندگان خدمات ترجمه حرفه ای در دبی کمک می گیرند.

زبانهای متداول در این منطقه عربی ، چینی ، انگلیسی و روسی است. علاوه بر این ، ما به زبانهای آلمانی ، فرانسوی ، اسپانیایی و سایر زبانها نیز علاقه داشته ایم. در حالی که تصمیم دارید به این روند دسترسی به مشتریان خود نزدیک شوید ، ما اکیداً توصیه می کنیم از یک ارائه دهنده خدمات ترجمه مجاز برای دستیابی به اهداف خود استفاده کنید.

یافتن مترجمان حرفه ای در دبی:
خدمات ترجمه در دبی gpi_ خدمات ترجمه حرفه ای دبی

یافتن یک شرکت ترجمه حرفه ای در دبی می تواند چالش برانگیز باشد. افراد و شرکت های زیادی هستند که خدمات ترجمه خود را تبلیغ می کنند. یک خریدار واقعاً باید مطمئن شود که مترجم منتخب وی از تجربه مربوط به زبانها ، موضوعات موضوعی و نوع محتوایی که می خواهد ترجمه کند ، برخوردار است.

برخی از عناصر اساسی که به شما کمک می کنند یک آژانس ترجمه را واجد شرایط کنید ، شناختن نمونه کارهای مشتری ، ابزارها ، بهترین روش هایی است که آنها دنبال می کنند ، مطالعات موردی مشتری ، اینکه آیا دارای گواهینامه ISO هستند ، اگر از مترجمین زبان بومی و حرفه ای استفاده می کنند و غیره این فرایند قطعاً در ابتدا با یک یا دو تماس بین مشتری و مترجم همکاری می کند تا به دارالترجمه در دبی کمک کند تا نیازهای شما را با جزئیات درک کند و بهترین راه ها را برای ادامه کار پیشنهاد دهد. همه پروژه ها با یکدیگر متفاوت هستند ، از این رو ، کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروژه ترجمه مورد نیاز شما همیشه به شما به عنوان مشتری کمک می کند تا هزینه و وقت خود را برای تمام پروژه های آینده خود صرفه جویی کنید.

نتیجه گیری:
دبی و امارات متحده عربی به کانون اصلی سفر ، گردشگری و تجارت در خاورمیانه تبدیل شده اند. نمایشگاه جهانی بعدی امسال برگزار می شود و امارات همچنان به توسعه فرهنگ استقبال و آینده نگاه می کند که در آن همه تجارت و ملیت ها می توانند برای کار یا بازی دور هم جمع شوند. ترجمه نقش مهمی در برقراری ارتباط در منطقه دارد و شما را قادر می سازد تا با پیام رسانی خود قومیت های مختلفی را هدف قرار دهید. استفاده از همان روش و زبان بازاریابی به شما کمک نمی کند که این گروه های متنوع با برند ، محصول یا راه حل های شما ارتباط برقرار کنند. به همین دلیل ترجمه و بومی سازی در دبی بسیار مهم است تا به شما کمک کند با مخاطبان به زبان های خود ارتباط برقرار کنید و آنها را به ارتباط عاطفی با شرکت خود نسبت به دیگران سوق دهد.

منابع GPI بیشتر درباره موضوعات حقایق ترجمه زبان
Globalization Partners International (GPI) به طور مکرر با طراحی ، توسعه و استقرار وب سایت چند زبانه به مشتریان کمک می کند و مجموعه ای از ابزارهای جهانی سازی را برای کمک به شما در دستیابی به اهداف پروژه بومی سازی وب سایت چند زبانه ایجاد کرده است. می توانید آنها را در بخش ابزارهای ترجمه و پورتال های وب سایت ما جستجو کنید.