هواپیمای امریکن ایرلاینز در هوا آتش گرفت و فرود اضطراری در اوهایو انجام داد | ویدئو

توسط میز جهانی هند امروز: یک پرواز هواپیمایی امریکن ایرلاینز روز یکشنبه پس از آتش گرفتن موتور آن در هوا و بنا به گزارش ها پس از برخورد با پرنده، به سلامت در فرودگاه اوهایو فرود آمد.

اداره هوانوردی فدرال در بیانیه ای به سی بی اس نیوز گفت: «هیچکس آسیب ندید و هواپیما پس از ساعت 8 صبح به وقت محلی به سلامت در فرودگاه بین المللی جان گلن کلمبوس فرود آمد».

مقامات فرودگاه در توییتر این حادثه را تایید کردند و گفتند هواپیما به سلامت به زمین نشست.

مقامات فرودگاه در توییتی نوشتند: “خدمه اورژانس صبح امروز به یک حادثه هواپیما در CMH که شامل آتش سوزی موتور گزارش شده بود، پاسخ دادند. هواپیما به سلامت فرود آمد و فرودگاه باز و عملیاتی است.”

به گزارش سایت ردیابی FlightAware، این هواپیما که یک جت تجاری بوئینگ 737 است، روز یکشنبه حدود 30 دقیقه پس از برخاستن اولیه خود در حدود ساعت 7:45 صبح به فرودگاه بازگشت.

این هواپیما که به فرودگاه بین المللی فونیکس اسکای هاربر می رفت و بر فراز آرلینگتون بالا پرواز می کرد، پس از برخورد با پرنده تغییر مسیر داد. تحقیقات درباره این حادثه در حال انجام است.

مطالب مشابه  باربری بلوار تعاون - اتوبار بلوار تعاون - 20% تخفیف - 44440426

به نقل از سی‌بی‌اس نیوز، این شرکت هواپیمایی اعلام کرد: «این پرواز به‌طور عادی فرود آمد و با نیروی خود به‌خوبی به سمت دروازه رفت.

“هواپیما برای تعمیر و نگهداری از سرویس خارج شد و تیم ما در تلاش است تا مشتریان را به مسیر خود به PHX بازگرداند. ایمنی اولویت اصلی ما است و ما از مشتریان خود برای درک آنها تشکر می کنیم.”

همچنین تماشا کنید | خلبان ایر ایندیا به دوست زن اجازه می دهد تا در کابین خلبان پرواز کند، DGCA کاوش را آغاز می کند

همچنین بخوانید | پرواز ایر ایندیا به مقصد لندن پس از برخورد مسافر با اعضای خدمه کابین به دهلی بازگشت