کانکس اداری

خرید کانکس اداری

خرید کانکس اداری

در چند سال اخیر  بسیاری از سازمان ها، خرید کانکس اداری را بر تاسیس یک ساختمان ترجیح دهند. در واقع کانکس های اداری می توانند به خوبی تمام وظایف یک ساختمان معمولی را انجام دهند. علاوه بر ویژگی های خوبی که دارد می توان در صورت اتمام فعالیت، آن را به محل دیگری انتقال داد . مزایای دیگری که این محصول را جدا نموده ، قیمت بسیار مناسب آن است.

ویژگی های کانکس اداری

کانکس های اداری مانند کانکس های مسکونی هستند. با این تفاضل که در ساختار آنها بخش بندی های دیگری دیده می شود.

به عنوان مثال در فضای داخلی این کانکس ها یک بخش ویژه برای نگهداری سیستم ها وتجهیزات ایجاد شده است که امنیت نسبتا بالایی دارد. علاه بر آن بخشی مخصوص کار کارمندان تهیه شده است در صورتی که در مانکس های مسکنونی چنین بخش هایی وجود نشده است.

داشتن بدنه مقاوم یکی دیگر از ویژگی های کانکس اداری است . این دسته از کانکس ها علاوه بر فلز، مصالح و مواد اولیه دیگری را هم در بطن خود دارند.  به همین مورد بدنه آن در برابر بسیاری از آسیب ها و مشکلات مقاومت لازم را دارا می باشد. البته برخی از این مصالح، علاوه بر مقاومت؛ باعث می شوند تا دمای داخلی آن ها نیز متعادل شود. همین مورد باعث شده تا تقاضای زیادی برای خرید کانکس اداری شکل بگیرد.

 

ابعاد کانکس اداری

کانکس های اداری به صورت سفارشی تولید می شوند . به همین جهت است که ابعاد آن ها نیز بسیار متغیر  و متفاوت می باشد . در واقع ابعاد این محصولات بستگی به نوع کارکرد آن ها دارد. به عنوان مثال کانکس هایی که برای اداره پلیس تولید می شود، ابعاد نسبتا کوچک تری نسبت به مراکز درمانی دارند.

حال اینکه کانکس های تولید شده برای اداره پلیس کوچکتر می باشد. به همین جهت باید ابتدا نوع کانکس اداری و وظیفه آن را مشخص نمایید و سپس بر این اساس ابعاد آن را تعیین کنید.

البته باید عنوان کرد که هر کدام از این مدل ها نیز خود می توانند ابعاد مختلفی داشته باشند و نمی توان گفت که هر مدل به ابعاد خاصی محدود شده است. با این اوصاف لازم است قبل از خرید کانکس اداری نوع آن را تعیین کنید تا بتوانید به ابعاد دقیق تر برسید.

انواع کانکس اداری

انواع کانکس اداری

کانکس های اداری انواع مختلفی دارند. از جمله این محصولات می توان به کانکس درمانی، کانکس نظامی، کانکس مخابرات  و اشاره نمود . هرکدام از این کانکس ها برای ادارات مختلفی تولید می شود. نکته مهم این است که هر سازمان وظایف و امور خاصی خودش را دارد .

به همین جهت باید کانکس تولید شده برای آن هم بتواند از عهده انجام این وظیفه برآید. برای مثال کانکس هایی که برای سازمان مخابرات ساخته می شود، بخشی برای کار حداقل یک کارمند دارد. در کنار آن هم یک بخش دیگر برای نگهداری تجهیزات و سیستم های رادیویی تعبیه شده است.

درصورتی که در کانکس های تولید شده برای مراکز درمانی ، اصلا چنین بخش هایی وجود ندارد . همین تفاوت در وظایف باعث شده تا انواع مختلفی از کانکس اداری ساخته شود. با وجود این موضوع ، اما بسیاری از تولیدکنندگان توجهی به این نکات و جزئیات مهم ندارند.

کانکس اداری لوکس : از این کانکس به عنوان دفاتر مدیریتی یا اتاق انتظار ارباب رجوع، اتاق ملاقات و جلسات مهم و گاها نمایشگاه محصولات یک مجموعه استفاده می کنند که دارای  نمای ظاهری زیبا بوده و به آن کانکس لوکس اداری گفته می شود. استفاده از مصالح لوکس در بدنه خارجی و فضای داخلی این سازه باعث می گردد تا یک دفتر کار شیک و مجهزی را به وسیله آن ایجاد کنیم اما از طرفی قیمت این سازه بخاطر استفاده از مصالح لوکس کمی بالا تر از نوع ساده می باشد.

کانکس اداری ساده : در این نوع  برعکس نمونه قبلی که اهمیت زیادی به زیبایی و نمای خارجی سازه داده می شد ، کاربری و اقتصادی بودن در درجه اهمیت اول قرار دارد.

قیمت کانکس اداری

قیمت کانکس اداری

گونه های مختلف و همچنین تنوع بالا در مصالح مصرفی باعث می گردد تا قیمت تمام شده کانکس های اداری با یکدیگر متفاوت باشد و نتوان تا مشخص شدن نوع کانکس ، ابعاد ، امکانات و شرایط ساخت قیمت دقیقی از آن بدست اورد. به همین خاطر معمولا هزینه آن ها پس از تعین مشخصات فنی صورت می گیرد و نمی توان قیمت کلی بر اساس متر مربع یهر دستگاه در نظر گرفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی پیدا کردن ار قیمت های انواع کانکس اداری، به سایت ما به این نشانی مراجعه کنید: conexe.ir