1+9 فروشگاه اینترنتی معتبر در سال 1400

مقایسه دیجی کالا با اون ۹ تا فروشگاه دیگه کار اشتباهی هست و برخی دوستان در کامنت ها نیز به این موضوع اشاره کردن. سلام در مورد موضوعات دیگه هم میتونید مقاله منتشر کنید هر چند در کل کارتون عالیه. تا زمان خرید حضوری ، مشتریان همواره از بابت مسیر طولانی، ترافیک گلایه مند بودند و با پرسش های متداولی که با آن رو به رو بوده اند ، اما مغازه داران پس از چند بار سوال پرسیدن کلافه می شدند و مشتریان ناچار به خرید اجباری محصول می شدند و از طرفی تولید کنندگان از بابت هزینه های سنگین اجاره مغازه و هزینه های جانبی مانند برق و آب و یا هزینه کارکنان و دسترسی مشتری گلایه مند بودند.

در نهایت ظهور فروشگاه های اینترنتی در کشور گام مهمی در اعتلای فرهنگ خرید مصرف کنندگان و تولید کنندگان داشته است. فروشگاه تهران کالا جهت حمایت از مشتریان ثابت خود بخشی را به عنوان امتیاز و اعتبار خرید در نظر گرفته است به گونه ای که در صورت خرید محصول مبلغی از خرید به صورت امتیاز به مشتری برگشت داده می شود و به ازای هر خرید مشتریان امتیازی دریافت می کنند که در خرید بعدی از فاکتور کسر می شود.

فک کن میتونی کلی خرید های متنوع انجام بدی بدون اینکه ذره ای از جات تکون بخوری! من از این فروشگاه خرید کردم اصلا خوب نیست ، لطفا کامنت تبلیغاتی نذار عزیز هر جا میرم میبینم تبلیغ کردین بهتره این مدل تبلیغاتی رو ول کنید ! البته خب کامنت مردم زیر بعضی محصولات مثلا دیجی کالا رو که میخوندم، بعضیا شاکی بودن از این که محصولی که به دستشون رسیده با توضیحات همخونی نداره و این چیزا. البته در کنار عرضه این محصولات به تازگی در حوزه مد و پوشاک و لوازم خانگی هم ورود پیدا کرده است.

البته برخی از تندیس ها و گواهینامه هایی که از طریق ارگان های مختلف به فروشگاه های اینترنتی تعلق می گیرد هم می تواند گواهی بر اعتماد به فروشگاه باشد. برخی از این فروشگاه های اینترنتی بر روی کالاهایی خاص تمرکز کرده بودند و برخی دیگر تنوع محصولات بیشتری داشتند. تولید کنندگان مکان بزرگتری به وسعت یک کشور 85 میلیون نفری جهت عرضه کالاهایشان دست پیدا کرده اند. این فروشگاه اینترنتی حتی برای سرگرمی کودکان هم خرید محصولاتی مانند عروسک ، مدلهای اسباب بازی دخترانه و پسرانه و انواع لگو را فراهم کرده است. نکته جالبی که در سایت فروشگاه اینترنتی کیمیا آنلاین توجه را جلب می کند امکان خرید به صورت اقساط بدون نیاز به ضامن و چک کارمندی است، تا به حال در هیچ کدام از فروشگاه های اینترنتی چنین خدماتی دیده نشده است.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد فروشگاه اینترنتی روژه لطفا از صفحه ما بخواهید.