WHO

هشدار می دهد که 2 میلیون مورد مرگ جمجمه بسیار زیاد است مگر اینکه همه با هم کار کنند ،

سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داده است که” به احتمال زیاد “تعداد کشته های جهانی Covid-19 دو برابر شده و از بین می رود. اگر تلاش های مشترک برای مبارزه با بیماری همه گیر ویروس کرونا انجام نشود ، 2 میلیون مارک است. سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که این 2 میلیون مارک رقمی محتمل برای مرگ کلی Covid-19 قبل از تولید واکسن موفق و گسترش استفاده از آن است. در این گزارش آمده است که اگر اقدامات هماهنگ انجام نشود ، این رقم می تواند بیشتر شود.

“مگر اینکه همه کار را انجام دهیم ، (2 میلیون مرگ) … نه تنها قابل تصور نیست ، بلکه متأسفانه بسیار محتمل است” ، مایک ریان ، رویترز در یک جلسه مطبوعاتی به نقل از رئیس برنامه اضطراری WHO گفت:

رایان گفت: “ما هیچ کجا از جنگل بیرون نیستیم.”

وی گفت جوانان نباید علیرغم افزایش نگرانی ها مبنی بر اینکه پس از کاهش محدودیت ها و قفل قفل در سراسر جهان باعث گسترش آن می شوند ، مقصر اصلی افزایش عفونت ها شناخته می شود. از جوانان “، گفت رایان. “آخرین چیزی که یک جوان به آن احتیاج دارد این است که یک فرد پیر با خود انگشت خود را تکان می دهد و تکان می دهد.”

در عوض ، اجتماعات داخل سالن افراد در هر سنی باعث شیوع بیماری همه گیر شد.

بیش از نه ماه پس از شروع شیوع همه گیر ویروس کرونا در ووهان ، چین در دسامبر گذشته ، پرونده جهانی Covid-19 از 32 میلیون عبور کرده در حالی که تعداد کلی Covid-19 در حال نزدیک شدن به مرز 1 میلیون است.

بیش از طی چند ماه گذشته ، اقتصاد در سراسر جهان ویران شده است زیرا فعالیت های متوقف شده به دلیل قفل شدیدی که توسط دولت ها برای مهار گسترش عفونت ویروسی کشنده اعمال شده بود.

غیر از این ، بیماری همه گیر ویروس کرونا وجود دارد فشار فوق العاده ای بر زیرساخت های بهداشت جهانی و جوامع سراسر جهان وارد کنید.

در پاسخ به این س aboutال که میزان کشته شدن Coivd-19 تا چه میزان می تواند باشد ، مایکل رایان گفت: “یک میلیون عدد وحشتناک است و ما باید در مورد آن تأمل کنیم قبل از اینکه یک میلیون دوم را در نظر بگیریم. “

” آیا ما به طور جمعی آماده هستیم تا آنچه را که لازم است انجام دهیم برای جلوگیری از آن تعداد؟ به نقل از خبرگزاری فرانسه ، رایان به نقل از ریان گفت: اگر ما این اقدامات را انجام ندهیم … بله ، ما به این تعداد (2 میلیون نفر) نگاه خواهیم كرد و متأسفانه بسیار بیشتر است.

(با ورودی های آژانس ها) .)

ALSO READ | دانشمندان آنتی بادی های “بسیار موثری” را علیه Covid-19 شناسایی می کنند که ممکن است منجر به واکسن غیر فعال شود

همچنین بخوانید | گیجی ، سکته مغزی ، از دست دادن حافظه: ویروس کرونا چگونه بر مغز تأثیر می گذارد

همچنین تماشا کنید | با قهرمانان گمنامی که قربانیان کوید را دفن می کنند آشنا شوید