5 نکته هک اندروید که ای کاش قبلا می دانستید

این برنامه به طور کامل ارسال و دریافت اطلاعات مربوط به شبکه وای فای را مسدود می کند و در نتیجه باعث از کار افتادن شبکه وای فای و اتصال آن به سایر گجت های استفاده کننده می شود.

با نصب و اجرای برنامه هک اندروید در وبلاگ spy24 بر روی گوشی خود می توانید با شبکه های مختلف وای فای تداخل داشته باشید یا وضعیت دقیق آنها را دنبال کنید. بنابراین استفاده از ابزارها و روش های مختلف برای اطمینان از امنیت وای فای ضروری است.

هک اندروید با لینک

همچنین این کارشناس مجرب آلمانی که در زمینه امنیت اطلاعات فعالیت می کند، تلفن همراه یکی از کارمندان را تست کرده و در کمتر از 15 دقیقه به اطلاعات وی دسترسی پیدا کرده است. بنابراین برنامه APKInspector برای آن دسته از کاربرانی که به دنبال هک و جاسوسی از تلفن های اندرویدی به روش های خاص هستند مفید است. با نصب این برنامه بر روی گوشی خود می توانید به شبکه های بی سیم مختلف نفوذ کرده و به طرق مختلف اطلاعات کاربران آن را به سرقت ببرید.

هک اندروید با کالیامروزه در دنیای تکنولوژی تکنیک ها و روش های مختلفی برای استفاده از گوشی های هوشمند وجود دارد. APKInspector یک برنامه کاربردی ویژه است که به شما امکان استفاده از تکنیک های مهندسی معکوس را می دهد. Game Killer برای هک کردن و تغییر مقدار سکه ها و جواهرات شما در بازی های انسان نما با تقلب تکنیک اصلاح حافظه استفاده می شود. برنامه Droidsheep توسط کارشناسان امنیتی که علاقه مند به هک اندروید با کالی و کسب اطلاعات از این شبکه ها هستند ساخته شده است.

برنامه هک اندروید

همچنین مطمئن شوید که تلفن همراه شما به طور خودکار به شبکه های وای فای رایگان متصل نمی شود. برای گوشی های اندرویدی روت نشده کار نمی کند، همچنین تبلیغات و آپدیت های زیادی برای بازی های جدید دارد. با سلام و احترام به اطلاع می رسانیم: فعالیت تیم کارشناسان و متخصصان صرفاً به منظور آموزش و اطلاع رسانی اقدامات پیشگیرانه به منظور افزایش سطح آگاهی و امنیت کاربران شبکه های اجتماعی و جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به اطلاعات شما در سیستم کامپیوتری (هک) و این گروه هیچ گونه خدماتی را مطابق با درخواست هک، مسئولیت و عواقب ناشی از آن تحت هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی نمی پذیرد.

6 هک اندروید نکات رایگانبنابراین، اگر به دنبال یک برنامه کاربردی هک اندروید برای جاسوسی از ترافیک شبکه وای فای هستید، Shark for Root یکی از بهترین گزینه ها برای شما خواهد بود. این برنامه به عنوان یک ردیاب ترافیک (جاسوسی داده های WiFi) عمل می کند و می تواند در شبکه های Wi-Fi، 3G و FroYo Tethered استفاده شود. این برنامه قابلیت سرقت پروفایل های اینترنتی را دارد و تقریبا با هر وب سایت و شبکه اینترنتی سازگار خواهد بود.

با کمک این برنامه می توانید به ویژگی های گرافیکی و تحلیل های عملکردی وضعیت کاربران مختلف دسترسی داشته باشید تا دیدی جامع از عملکرد آنها و شرایط هر کاربر داشته باشید. برنامه DroidBox تجزیه و تحلیل پویا و تجزیه و تحلیل سایر برنامه ها را ارائه می دهد و از جاسوسی در شبکه های مختلف Wi-Fi و غیره پشتیبانی می کند. یکی دیگر از جالب ترین برنامه هایی که می توانید از آن برای هک و دسترسی به اطلاعات مختلف در گوشی های اندرویدی استفاده کنید FaceNiff نام دارد.

یکی از پیشرفته ترین ابزارهایی که هکرهای با تجربه برای دور زدن پلتفرم های امنیتی مختلف از آن استفاده می کنند، برنامه Shark for Root است. این برنامه دقیقا نشان می دهد که کدام دستگاه ها به یک شبکه وای فای خاص متصل هستند و گزینه های بسیار جامعی را برای به دست آوردن جزئیات مربوط به هر دستگاه و اطلاعات رد و بدل شده بین آن و شبکه وای فای مورد نظر ارائه می دهد. یکی دیگر از برنامه های پرکاربرد برای جاسوسی از شبکه های بی سیم و وای فای، برنامه Fing Network Scanner است که دقیقا نشان می دهد کدام دستگاه ها به یک شبکه وای فای خاص متصل هستند و قابلیت های بسیار جامعی برای به دست آوردن جزئیات مربوط به هر دستگاه دارد و اطلاعاتی را ارائه می دهد که تبادل می کند. بین آن و شبکه وای فای مورد نظر.

سه روش‌های ساده ای که متخصصان برای تبلیغ برنامه هک اندروید استفاده می‌کنندیکی از کاربردهای اصلی این برنامه مربوط به جاسوسی در فیس بوک، توییتر و سایر اکانت های مرتبط با شبکه های اجتماعی است. قطعاً هکرها از برنامه های موبایل برای هک دستگاه ها استفاده نمی کنند، اما هنوز هم اپلیکیشن های موبایل اندرویدی وجود دارند که توسط بسیاری از کاربران استفاده می شود. وقتی صحبت از هک گوشی، تلگرام، فیس بوک، اینستاگرام یا سرویس های پیام رسانی مشابه به میان می آید، هکرها راه های متفاوت و پیچیده ای را ارائه می دهند که اکثر آنها نیازمند نصب نرم افزار بر روی تلفن همراه فرد مورد نظر هستند.

بنابراین این برنامه برای ردیابی اطلاعات کاربران در اینترنت بسیار مفید بوده و قابلیت هک اکانت هایی مانند فیس بوک، توییتر و… را فراهم می کند. با کمک این برنامه می توانید به راحتی به اطلاعات حساب کاربری مانند فیس بوک، توییتر و… دسترسی داشته باشید. در غیر این صورت نمی توانید از این برنامه استفاده کنید. این یکی دیگر از برنامه های هک وای فای عالی است که می تواند به شما کمک کند حتی اگر رمز عبور را نمی دانید به یک هات اسپات وای فای متصل شوید.