6 بزرگسال و 3 کودک در تیراندازی در نزدیکی ساحل در هالیوود، فلوریدا زخمی شدند. همه در شرایط پایدار

توسط آسوشیتدپرس: 9 نفر عصر روز دوشنبه بر اثر تیراندازی در امتداد یک پیاده‌روی ساحلی در هالیوود، فلوریدا، مجروح شدند و مردم را دیوانه‌وار در ساحل شلوغ در روز یادبود فرار کردند.

دیانا بتینسکی، سخنگوی پلیس گفت که تعدادی از قربانیان به بیمارستان کودکان منتقل شدند. با این حال مقامات هنوز سن قربانیان را اعلام نکرده اند.

به گفته یانت اوباریو سانچز، سخنگوی سیستم مراقبت بهداشتی مموریال، 9 قربانی شامل شش بزرگسال و سه کودک بودند. او گفت که وضعیت همه قربانیان پایدار است.

پلیس گفت: تحقیقات اولیه نشان می دهد که درگیری بین دو گروه منجر به تیراندازی شده است. یک نفر بازداشت شده و یک مظنون دیگر همچنان تحت تعقیب است.

تیراندازی حدود ساعت 6:30 بعد از ظهر در خیابان بزرگ نزدیک یک فروشگاه رفاه، یک بستنی فروشی بن و جری و یک ساندویچ فروشی مترو اتفاق افتاد.

آلوی کارلتون اسکات سوم گفت که در ساحل بود که ناگهان صدای شلیک گلوله های متعددی شنید. او گفت که پشت یک درخت مخفی شده و پس از اینکه یک افسر پلیس به مردم گفت فرار کنید، از منطقه گریخت.

جیمی وارد، که او نیز در پیاده رو بود، گفت که چند مرد جوان در جلوی فروشگاه ها در حال دعوا بودند که یکی از آنها اسلحه را بیرون کشید و شروع به تیراندازی کرد.

ویدئوهایی که عصر دوشنبه در توییتر منتشر شد، نشان می‌دهد که خدمه پزشکی اورژانس در حال پاسخگویی و ارائه کمک به چندین مجروح هستند.

پلیس اعلام کرد که با ادامه تحقیقات، حضور گسترده افسران وجود خواهد داشت. مقامات همچنین در حال ایجاد منطقه ای برای جمع شدن اعضای خانواده بودند.

جاش لوی، شهردار هالیوود در بیانیه ای گفت: از سامری های خوب، امدادگران، پلیس و پزشکان و پرستاران اورژانس به خاطر واکنش فوری آنها برای کمک به قربانیان تیراندازی امروز تشکر می کنم.

ساحل هالیوود یک مقصد ساحلی محبوب در حدود 17 کیلومتری جنوب فورت لادردیل و 32 کیلومتری شمال میامی است. انتظار می رفت این ساحل با تعطیلات روز یادبود بازدیدکنندگان بیشتری از حد معمول ببیند.