میادین نبرد آمریکا: دیوار آبی و دریای سرخ

دیوار آبی

پنسیلوانیا ، میشیگان ، ویسکانسین

در سال 2016 ، دونالد ترامپ به طرفداران خود قول داد که “آن دیوار را” (در مرز مکزیک) می سازد ، اما این یک کار تخریب بود و نه یک پروژه ساختمانی که باعث شد منتخب.

من در مورد شکسته شدن “دیوار آبی” صحبت می کنم – یا 18 ایالتی که در طول تاریخ رأی دموکراتیک داده اند. اکثر آنها با وفاداری دموکرات باقی مانده اند ، اما در سال 2016 ، ترامپ برنده ایالت های پنسیلوانیا ، میشیگان و ویسکانسین شد. شکستن وسایل زنگ زده در اطراف منطقه ای که سابقاً به تولید مشهور بود. استفاده از عصبانیت طبقه کارگر سفید پوست ناشی از احساس ناامنی اقتصادی فراگیر (که توسط ترامپ دامن زده می شود: به گفته وی ، همه دنیا به دنبال کار آنها بود). و این احساس نهفته که سفیدپوستان آمریکایی – به ویژه کسانی که در دانشگاه شرکت نکرده اند – با روند تنوع ، عقب مانده اند. توصیف هیلاری کلینتون از رأی دهندگان ترامپ به عنوان “اسفناک” و رضایت خاطر او از دیوار آبی در حاشیه دریاچه های بزرگ ، احتمالاً هزینه ریاست جمهوری را برای او رقم زده است.

وی پنسیلوانیا را با کمتر از 70،000 رأی از دست داد ، ویسکانسین با کمی بیش از 27،000 ، و میشیگان با چیزی کمتر از 12،000. این آرا فقط 0.9 درصد از کل آرا cast را در سراسر کشور به دست آوردند. 3 میلیون رأی کلینتون در سطح ملی ترامپ را شکست ، هیچ چیز به حساب نیامد.

در سیستم آمریکایی ، شما می توانید در یک انتخابات شکست بخورید و کاخ سفید را برنده شوید.

محبوب مردم در سراسر کشور این کار را نمی کنند. تعیین ریاست جمهوری. آرا Popular عمومی در ایالت های منفرد ، انجام دهید. رئیس جمهور توسط یک کالج انتخاباتی متشکل از 538 انتخاب کننده تعیین می شود ، و هر ایالت یک شماره ثابت ارسال می کند.

این یک سیستم برنده است. حتی اگر یک نامزد با یک رأی یک ایالت را بدست آورد ، همه انتخاب کنندگان آن را به دست می آورد. 10 رای پنسیلوانیا ، 16 میشیگان و 10 رای ویسکانسین به ترامپ رسید. همانطور که ریاست جمهوری نیز انجام شد.

نتایج سال 2016 ، این سه ایالت را در سال 2020 به ایالت های در حال چرخش تبدیل کرد.

در این میان ، پنسیلوانیا به عنوان بزرگترین جایزه شناخته می شود. تعدادی از نظرسنجی های معتبر بایدن از 5-6 امتیاز ثابت در پنسیلوانیا برخوردار هستند ، اما برقراری تماس با این ایالت دشوار شده است.

هسته سخت طرفداران ترامپ ترس رئیس جمهور را ایجاد می کنند – در صورت انتخاب بایدن ، آمریکا به کشوری سوسیالیستی تبدیل خواهد شد. اما کشاورزان در سراسر غرب میانه از سیاست های ترامپ مانند جنگ تجاری وی با چین آسیب دیدند. همچنین مشاغل قدیمی اقتصادی که دهه ها پیش هنگامی که بروس اسپرینگستین توصیف کاهش صنایع مانند فولاد یا زغال سنگ را شروع کرده بود ، از دست داده بودند همانطور که ترامپ بارها وعده داده بود.

گروهی که ترامپ سعی در جلب آن داشت حومه شهر است زن همه نشانه ها نشان می دهد که تعداد آنها بسیار زیاد خواهد شد ، اما نه برای ترامپ. او از آنها می خواهد “او را دوست داشته باشند” ، اما تعصب قرن گذشته خود را با سهولت نفس کشیدن در معرض دید قرار می دهد که می گوید “همسران آنها را به کار خود بازگرداند” (بنابراین آنها می توانند به کارهای خانه برگردند؟)

پنسیلوانیا برای ترامپ حیاتی است ، به همین دلیل است که وی آخرین روز قبل از انتخابات را در این ایالت سپری خواهد کرد ، و همچنین به همین دلیل ستاد انتخاباتی وی دارای یک کمپین اطلاعات غلط طراحی شده است با هدف رأی دهندگان در این ایالت. هدف از این کار ایجاد تردید در ذهن رای دهندگان در مورد یکپارچگی فرآیند و تحریک هواداران برای ترساندن رای دهندگان با فروش روایت نادرستی است که تقلب گسترده رای دهندگان در حال انجام است. ترامپ خطاب به طرفداران خود گفت: “شما باید آنها را بسیار دقیق تماشا کنید.” زیرمجموعه: سعی کنید رأی دهندگان دموکراتیک را بترسانید.

به تعدادی از عقده های حقوقی در مورد آرا-نامه های پستی کمک نکرده است – که بخش قابل توجهی از آرا cast به دلیل همه گیری.

برای لحظه ای ، پنسیلوانیا آراots را در سه روز پس از انتخابات 3 نوامبر شمارش می کند ، اما دادگاه عالی ایالات متحده در را برای بررسی مجدد آن باز گذاشته است.

این حکم در ایالت دیگر نبرد ، کارولینای شمالی تأثیرگذار است. درصورتی که آرائی که تا روز انتخابات از طریق پست ارسال می شوند در صورت رسیدن نه روز پس از تنظیم وضعیت ، قابل شمارش است. اما دادگاه عالی ممکن است نظر خود را پس از روز انتخابات تغییر دهد.

وضعیت عجیب و غریب آرا first ابتدا شمارش و سپس تخفیف خورده است ، ممکن است در پنسیلوانیا و کارولینای شمالی ایجاد شود. این ممکن است در آمریکا غیرممکن به نظر برسد ، اما در ترامپستان یک احتمال بسیار واقعی است.

در میشیگان ، نظرسنجی ها بایدن در ماه جولای با بیش از 15 امتیاز برنده شد. اوضاع از آن زمان بشدت سخت تر شده است و مایکل مور ، فیلمساز ، نگران است. مور اهل فلینت ، میشیگان است و ایالت را بهتر از بیشتر می شناسد.

در سال 2016 ، بر خلاف پیش بینی همه نظرسنجی ها ، مور پیش بینی کرد که ترامپ برنده پنسیلوانیا ، میشیگان و ویسکانسین – و ریاست جمهوری شود . حق با اون بود. و اکنون ، او احساس د جاو دارد.

او به “هیل” گفت که نظرسنجی ها را باور ندارد. وی گفت: “رای ترامپ همیشه کم حساب می شود” (در نظرسنجی). توصیه ریاضی مور این است که پیش بینی های بایدن را به نصف کاهش دهد تا واقع بینانه باشد. وی می گوید ، انجام این کار همه چیز را در مرز خطا قرار می دهد. دقیقاً نوعی نظرسنجی کننده خطا که در سال 2016 در ایالاتی مانند میشیگان انجام شده است.

به گفته وی ، شور و شوق طرفداران ترامپ در این انتخابات از پشت بام است و رئیس جمهور به اندازه کافی خوشبین است که از سنگرهای ایالت و در سال 2016 تظاهرات در هیلاری کلینتون در شهرستانها برگزار شود.

ترامپ معتقد است که خواستار وی برای “آزادسازی میشیگان” به نفع او خواهد بود. گرتچن ویتمر فرماندار دموکرات ایالت هدف مورد علاقه ترامپ است که وی را به زندانی کردن میشیگاندرز از طریق همه گیری متهم می کند.

ترامپ با احترام خاصی که برای زنان قائل است ، به فرماندار اشاره می کند “نیمه ویتمر” و غیره) ، اما نظرسنجی ها نشان داده است که رتبه های تایید استاندار برای مدیریت صعود همه گیر با هر حمله ، و به طور مداوم 10 امتیاز بالاتر از رئیس جمهور است.

در تجمعات در این ایالت ، وقتی رئیس جمهور یکی از بزرگترین دیدارهای ضد کلینتون 2016 را “قفلش کن” با هدف هدف قرار دادن ویتمر ، کف می زند.

این ممکن است واقعاً اتفاق افتاده باشد. FBI نقشه ربودن فرماندار را کشف کرد – و سپس وی را در دادگاه ترامپستان به “محاکمه” کشاند. توطئه کنندگان اصلی در میان افراد مسلحی بودند که در اوایل سال جاری در خارج از خانه ایالت تظاهرات کردند و به درخواست های ترامپ برای آزادی میشیگان پاسخ دادند.

به نظر می رسد سوت های سگ رئیس جمهور که باعث ایجاد ناآرامی های مدنی خشونت آمیز می شوند ، در میشیگان گوش های پذیرایی دارند. جمهوری خواهان با این استدلال که “رای دهندگان” مجاز به حمل سلاح به مراکز رای دهی هستند ، به دادگاه رفتند و پیروز شدند.

ترامپ خطاب به ملت (و در واقع جهان) ، به گروه های برتری طلب سفیدپوستان دستور داد “عقب بایستند و بایستند “، در طول اولین بحث ریاست جمهوری. پسرانش اکنون مسلحانه در انتظار دستورات بعدی هستند. (فقط با یک یادآوری سریع ، ما در مورد میشیگان صحبت می کنیم ، نه میرزاپور).

کنوشا ، ویسکانسین ، دقیقاً نحوه پخش فیلم را دید. در ماه آگوست ، مرد سیاه پوستی به نام جیکوب بلیک در حالی که قصد سوار شدن به اتومبیل خود را داشت ، چهار بار مورد اصابت گلوله پلیس قرار گرفت که منجر به اعتراضات زندگی سیاهان شد. بلیک جان سالم به در برد ، اما از کمر به پایین در بیمارستان فلج است ، پلیس احتیاط بیشتری را برای بستن دستبند به تخت خود انجام داد.

شبه نظامیان سفیدپوست و گروه های هوشیار به شهر ریختند. در روز سوم اعتراضات ، كایل ریتنهاوس ، 17 ساله ای از ایلینوی ، شلیك AR-15 خود را به سمت معترضان انجام داد و یك نفر را كشت.

ریتنهاوس را می توان در فیلم ها ، بازوها را بالا برد ، و تفنگ را انداخت. هنگامی که او به یک وسیله نقلیه پلیس نزدیک شد ، اطراف شانه او ، مردم فریاد می زدند که او فقط یک مرد را در اطراف خود شلیک کرده است. بدون هیچ سوالی از کنار او عبور کرد.

روز بعد ریتنهاوس در آنجا واقع شد ، دستگیر و متهم شد ، همه بسیار مودبانه بودند. وی بحث در مورد دفاع از خود را مطرح کرده است ، و رئیس جمهور برجسته ترین مدافع وی است.

قطبی شدن ویسکانسین بر سر نژاد ممکن است به معنای یک مزیت در ویسکانسین عمدتا سفیدپوست باشد ، اما به نظر می رسد رفتار غیرعادی ترامپ در مورد همه گیری اهمیت بیشتری دارد. . دو روز پیش ، یک نظرسنجی اخبار واشنگتن پست توسط ABC ، ​​بایدن را با 17 امتیاز بزرگ افزایش داد و 94 درصد شانس پیروزی داشت.

نظر مثبتی برای آن وجود دارد. از یکی از معدود افرادی که 2016 را به درستی دریافت کرده اند. رابرت كاهالی ، یك نظرسنجی جمهوری خواه از گروه ترافالگار به پولیتیكو گفت ، “رای دهنده خجالتی ترامپ” ، كه نظرسنجی كنندگان نتوانستند او را در انتخابات گذشته به رسمیت بشناسند ، این بار حتی یك عامل بیشتر است.

“آیا بایدن پیروز می شود؟ رأی مردم؟ احتمالاً. من حتی در این باره بحث نمی كنم. اما من فکر می كنم كه ترامپ احتمالاً یك پیروزی در دانشكده انتخاباتی خواهد داشت. “، كاهالی گفت.

و این رأی دهنده خجالتی خواهد بود ، مانند ویسکانسین که به او کمک می کند تا بار دیگر دیوار آبی را بزرگ کند.

دریای سرخ

جورجیا ، آریزونا

با نگاهی به نقشه آمریكا در هنگام اعلام نتایج شب ، مناطق وسیعی از كشور در وسط به رنگ قرمز دیده می شوند. پیروزی جمهوری خواهان؟ نه لزوما.

دریای سرخ گروهی از کشورها است که جمهوریخواهان در هفت دوره انتخابات گذشته قابل حمل در نظر گرفته اند ، به طور معمول ، این مناطق در مناطق کم جمعیت و در درجه اول مناطق روستایی آمریکا قرار دارند. در انتخابات ریاست جمهوری ، ارزش آنها می تواند به اندازه 158 رأی کالج انتخاباتی باشد ، بیش از نیمی از راه کاخ سفید.

اما نه وقتی که دریای سرخ نشانه هایی از عقب نشینی آن را نشان می دهد. سال 2020 یکی از آن سال ها است.

16 رأی انتخاباتی گرجستان – که در شش انتخابات از هفت انتخابات گذشته به جمهوری خواهان رسیده است – برای ترامپ دور از اطمینان نیست.

بایدن و ترامپ طبق نظرسنجی ها در یک کراوات آماری قفل شده اند. این ایالتی است که ترامپ در سال 2016 بیش از 5 امتیاز در اختیار گرفت و از پیش بینی های ناچیزی بهتر بود.

چه چیزی تغییر کرده است؟

در درجه اول ، آمار جمعیتی جورجیا و ناتوانی حزب جمهوری خواه در همگام شدن با این تغییر. در سال 1996 ، زمانی که بیل کلینتون ایالت خود را به حریف خود باب دول منتقل کرد ، 77 درصد از رای دهندگان سفیدپوست بودند. اکنون این تعداد به 60 رسیده است.

تنوع و رشد دست به دست هم داده اند. این ایالت سخت گفته است که تقریباً 8،00،000 رأی دهنده ثبت نام کرده است. اما رأی دهندگان جدید عمدتا جوانان هستند ، تعداد قابل توجهی از آنها افراد رنگین پوست هستند.

همه گیری ماهیت این انتخابات را تغییر داده و احتمالاً تنها بزرگترین عامل در تعیین پیروزی ها خواهد بود ، اما به یاد داشته باشید نام ریشارد بروکس؟

کمتر از یک ماه پس از کشته شدن جورج فلوید توسط مأموران پلیس در مینیاپولیس ، بروکس در اتومبیل خود در خارج از رستوران اتومبیلرانی در آتلانتا ، جورجیا به خواب رفت. درگیری با پلیس منجر به تیراندازی و مرگ وی شد.

در حالتی که نزدیک به هر سوم شخص سیاهپوست باشد ، این واکنش اجتناب ناپذیر بود. تقسیمات نژادی در حال جوشیدن ، آتلانتا آتش گرفت.

این بخشها در نظرسنجی ها منعکس می شوند – این قسمت از دریای سرخ در حال بنفش شدن است.

سرزمین های خشک آریزونا دارای یکی از قهرمانان بزرگ آمریکای مدرن را تولید کرد. سناتور جان مک کین در سال 2008 برای باراک اوباما کاندیدای ریاست جمهوری شد. این کارزار ناموفق بود ، اما قد و قامت او تا زمان مرگ در سال 2018 کمرنگ باقی ماند. او در حالی که بیمار بود ، منتظر یک امر اجتناب ناپذیر بود ، ابراز آرزو کرد: .

مک کین تجسم احترام اساسی بود که محافظه کاران قبل از ترامپ مشترک دارند. این یک گروه قدرتمند است ، در حال حاضر در حال کوچک شدن و تا حدودی مقهور است ، اما در آنجا بسیار زیاد است. همانطور که طرفداران آنها هستند. جو بایدن ممکن است به اردوگاه مقابل تعلق داشته باشد ، اما او روح جان مک کین را بسیار بیشتر در خود دارد.

حملات خام ترامپ به مک کین و بی احترامی خصوصی وی نسبت به نیروهای مسلح نمی تواند در آریزونا بازی خوبی داشته باشد. هنگامی که اسیرکنندگانش مطلع شدند خلبان جوان از یک خانواده نظامی برجسته است ، مک کین شش سال را در زندان ویتنام گذراند ، و شکنجه را تحمل کرد و از پیشنهادات زودهنگام ویتکونگ رد کرد. ترامپ ، که به دلیل “خار استخوان” از پیش نویس اجتناب کرد ، از پذیرفتن مک کین یک قهرمان جنگ امتناع ورزید. “او اسیر شد. من افرادی را که اسیر می شوند دوست ندارم.”

این نگرش سیاست را پایین می آورد. ترامپ مخالف صرف منابع برای نجات افرادی است که در جنگ مجروح یا مفقود شده اند. وی فکر می کند سربازانی که برای کشورشان جان داده اند “بازنده” هستند.

همه گیری ها نقش خود را در آریزونا بازی خواهند کرد ، همچنین سیاست های مهاجرتی ترامپ (مرز طولانی با مکزیک و جمعیت زیادی از لاتین دارد) ) ، اما اگر ایالتی در کشور وجود داشته باشد که این انتخابات مربوط به شخصیت باشد ، آریزونا می تواند آن باشد. و با توجه به این حساب ، ترامپ از چندی قبل درخواست ورشکستگی کرد.

به همین دلیل است که اکنون 11 رای انتخاباتی آریزونا می تواند به یک دموکرات تعلق بگیرد – زیرا تعداد زیادی از رای دهندگان آریزونا نمی خواهند آنها ترامپ باشند. طبق FiveThirtyEight ، ترامپ در ایالتی که در سال 2016 حدود 4 درصد پیروز شد بایدن را با 3 امتیاز عقب می اندازد.

اسکریپت پست: شهرستان ماریکوپا ، آریزونا شهری است که بیشترین تعداد افراد را از طریق آخرین کشور به خود اختصاص داده است. چند سال ، و آن را متنوع تر. این به طور معمول به دموکرات ها کمک می کند.

برای بازگشت به عنوان رئیس جمهور ، ترامپ واقعاً نیاز به حفظ هر پنج این ایالت دارد. به عنوان مثال اگر او پنسیلوانیا و جورجیا را از دست بدهد ، بقیه چیز مهم نخواهد بود.