در میان ترس از تقلب در انتخابات ، ارائه دهنده نرم افزار به ایالت ایالات متحده ، دولتهای محلی

را هک کردند

مهمترین ارائه دهنده خدمات نرم افزاری به دولتهای ایالتی ، شهرستانها و محلی ، از جمله انتشارات آنلاین نتایج انتخابات ، روز چهارشنبه به مشتریان گفت که یک متجاوز ناشناخته به سیستم تلفن و فناوری اطلاعات آن نفوذ کرده است.

Tyler Technologies ، یک شرکت S&P 500 مستقر در Plano ، تگزاس ، در یک ایمیل به مشتریان گفت که کشف کرده است صبح روز چهارشنبه را نقض کنید ، با نیروی انتظامی تماس گرفته و از خارج از کشور برای کمک به امنیت سایبری استفاده کرد. در مورد اینکه آیا ممکن است باج افزار در آن دخیل بوده باشد ، توضیحی نداد.

تایلر خدمات نرم افزاری را برای همه امور از سیستم های مدیریت زندان و دادگاه گرفته تا حقوق و دستمزد ، منابع انسانی ، جمع آوری مالیات و قبض و سوابق زمین ارائه می دهد. همچنین به مدارس نیز سرویس می دهد.

دولت های ایالت در مناطق سیاتل ، سنت پل ، مینه سوتا و نشویل از نرم افزار Tyler Socrata برای به اشتراک گذاشتن داده های انتخابات در گذشته استفاده کرده اند ، هرچند که بلافاصله مشخص نشده است که آیا هنوز هم چنین هستند. مقامات وزارت امنیت داخلی هشدار داده اند که سیستم های گزارش نتایج انتخابات می تواند اهداف جذابی برای هکرهایی باشد که قصد دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 3 نوامبر را دارند. همچنین می توانند به طور ناخواسته مورد هدف حمل کنندگان سود باج افزار قرار بگیرند.

تایلر بلافاصله به تماس های تلفنی و ایمیل ها پاسخ نداد. در توییتر ، گفته است “یک مسئله شبکه” تلفنها و وب سایت آن را تحت تأثیر قرار داده است که “در تلاش است تا در اسرع وقت برطرف شود.”

“در حال حاضر و براساس شواهدی که در دسترس ما است – date ، همه نشانه ها حاکی از آن است که تأثیر این حادثه فقط به شبکه داخلی و سیستم های تلفنی ما محدود شده است. ” “ما در حال حاضر هیچ دلیلی نداریم که باور کنیم هر داده مشتری ، سرور مشتری یا سیستم میزبانی شده تحت تأثیر قرار گرفته است.”

سخنگوی FBI در دالاس نمی تواند بلافاصله اعلام کند که آژانس به هیچ وجه درگیر است یا خیر. دپارتمان منابع اطلاعاتی تگزاس بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد.

طبق نسخه ای از وب سایت خود در آرشیو اینترنت ، مشتریان تایلر شامل Des Moines ، Hartford و St. Louis County هستند. در گزارش درآمد ژوئن ، تایلر گفت که 5،500 کارمند و 26،000 نصب در 50 ایالت ، کانادا ، کارائیب ، استرالیا و سایر مناطق دارد. CI Security ، نگرانی صوتی از اینکه ممکن است هکرها به رمزهای ورود مشتریان ذخیره شده در شبکه آن دسترسی پیدا کرده و می توانند به سیستم آنها نفوذ کنند.

هامیلتون ، مدیر ارشد امنیت اطلاعات سیاتل ، گفت که تایلر باید به مشتریان اطلاع دهد. برای احتیاط بلافاصله کلمه عبور خود را مجدداً تنظیم کنید.

“وی گفت:” کاملاً ممکن است افراد بد برای مدت زمان طولانی در آنجا بوده باشند. “

در حملات باج افزار ، مجرمان غالباً به شبکه های شرکت و دولت نفوذ می کنند و قبل از تقلا در خواست داده ها و پرداخت ها ، داده ها را صاف می کنند. آنها تهدید می کنند در صورت پرداخت نکردن قربانی ، داده های سرقت شده را علنی می کنند.

تگزاس طی دو سال گذشته شاهد مجموعه ای از این حملات بوده است. قربانیان شامل بخشهایی از سیستم دادگاه ایالتی و اداره حمل و نقل ایالتی در این سال و بیش از 20 دولت محلی در تابستان گذشته بوده اند. برت کالو ، تحلیلگر شرکت امنیت سایبری Emsisoft ، گفت که تایلر بر اساس یک فایل رمزگذاری شده بارگذاری شده در سرویس شناسایی بدافزار متعلق به گوگل VirusTotal در ماه ژوئن که شامل tylertech بود ، با همان باج افزار مورد حمله وزارت حمل و نقل تگزاس مورد ضرب و شتم قرار گرفته است. در نام پرونده وجود دارد.

نقض داده ها اغلب تا ماه ها پس از واقعیت کشف نمی شوند.