خشم، اشک برای معترضان به دنبال عدالت برای Breonna تیلور

عنصر

معترضانی که عصبانی ، گیج و اشک می ریزند ، معترضانی که ماه ها خواستار اجرای عدالت در تیراندازی مرگبار پلیس برونا تیلور بودند ، چهارشنبه اعتراضات خود را از سر گرفتند ، تنها افسر متهم شده بود – اما نه به اتهامات مربوط به مرگ زن سیاه پوست.

اعتراضات ، که به محض انتشار خبر تصمیم هیئت منصفه اعظم بعد از ظهر چهارشنبه ، دوباره شعله ور شد ، به نظر می رسید که عمدتاً مسالمت آمیز باشد ، اگرچه روز به روز گذشته ، پلیس با لباس محافظ در برخی مناطق با معترضین درگیر شد و با باتوم برخی از آنها را به پایین فشار داد.

اواخر روز چهارشنبه ، پلیس لوئیزویل گفت که یک افسر مورد اصابت گلوله قرار گرفته است اما جزئیات بیشتری در مورد شرایط تیراندازی در جریان این اعتراضات ، مأموران دست کم چهار نفر را که مچ دست بسته بر روی زمین نشسته بودند ، دستگیر کردند. در حالی که دوربین های تلویزیونی صحنه را به صورت زنده پخش می كردند ، یك معترض به یك افسر اشاره كرد و فریاد زد: “نام او را بگویید!”

یك خبرنگار آسوشیتدپرس اعضای گارد ملی و خودروهای زرهی نظامی را در مركز شهر لوئیزویل دید. در یک لحظه چهارشنبه شب ، پلیس با تجهیزات ضد شورش با شلیک گلوله های فلش و ایجاد صف در میدان جفرسون که در مرکز اعتراضات بوده است. میدان در حالی که تظاهرکنندگان از طریق سایر مناطق مرکز شهر لوئیزویل عبور می کردند تا حد زیادی پاک شده بود.

اعتراضات به سرعت در جاهای دیگر نیز فوران کرد: تظاهرکنندگان از خیابان های نیویورک ، شیکاگو ، واشنگتن دی سی رژه رفتند. آتلانتا و فیلادلفیا. معترضان که داخل یک میدان شهر نیویورک بودند ، قبل از راهپیمایی در خیابان در مرکز شهر بروکلین ، گذشته از تماشاگران گذشته و بوق زدن ، شعار می دادند ، “نام او را بگو ، برونا تیلور”. آنها با همراهی نوازندگانی که ضرب و شتم مداوم طبل را همراهی می کردند ، همراه بودند.

“Dekvion Gause” ، که کنار یک بنای یادبود تایلور ساخته شده از گلها ، نقاشی ها و نقاشی ها ، گفت: “این یک آتشفشان ساخته شده و اکنون منفجر شده است.” نشانگرهای کوچک قبر نشان دهنده افراد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس است.

گاوس گفت که همه افسران درگیر در حمله 13 مارس به خانه تیلور باید به قتل قتل متهم شده باشند.

“این نوع است سیلی به صورت ، “او درباره تصمیم هیئت منصفه اعظم گفت.

معترضین که در ماهها تظاهرات آن را به قطب بداهه خود تبدیل کردند ، گاوز با دهها نفر در پارک جفرسون جمع شد ، که توسط معترضین” میدان بی عدالتی “لقب گرفت. روز چهارشنبه مردم برای شنیدن سخنان خود دور هم جمع شدند و دادستان اعلام كرد كه برت هانكینسون ، افسر پلیس اخراج شده به اتهام شلیك به خانه ای در كنار خانه تیلور ، به جرم خطر به خطر انداخته شده است. که در اثر حمله مواد مخدر به اشتباه چندین بار توسط پلیس که به خانه اش وارد شد مورد اصابت گلوله قرار گرفت. در حالی که در آپارتمان تیلور مواد مخدر وجود نداشت ، دوست پسر او یک افسر پلیس را هدف گلوله قرار داد و زخمی کرد. دادستان کل ایالتی دانیل کامرون گفت که تیرهای افسران که باعث کشته شدن تیلور شد برای دفاع از خود شلیک شد.

با شنیدن این خبر ، بسیاری از افراد در میدان جمع شده شروع به گریستن کردند و ابراز سردرگمی و اندوه کردند. شمعا پریش رایت که روز چهارشنبه به اعتراضات پیوست گفت: “ما می دانیم که این بدان معنی است که این سطح بعدی اعتراض ما است.” “ما کاری برای انجام کار داشتیم ، باید قانون Breonna را به تصویب رساندیم.”

او به فشار در قانون ایالتی برای ممنوع کردن احکام جستجو به اصطلاح “بدون ضربه” مانند آنچه که پلیس داشت اشاره داشت هنگامی که آنها به خانه تیلور رفتند.

چند دقیقه پس از اعلامیه ، حدود 100 تظاهرکننده از میدان جفرسون در امتداد خیابان مرکز شهر خیابان ششم راهپیمایی کردند و شعار دادند: “نه عدالت ، نه صلح!”

بسیاری پس از شنیدن تصمیم هیئت منصفه اعظم به سادگی ساکت و مبهوت نشستند یا ایستادند.

میدان جفرسون کانون خشم ساکنان لوئیزویل نسبت به کشته شدن تیلور شد که مانند جورج به نماد ملی بی عدالتی نژادی تبدیل شد. فلوید ، مرد سیاه پوستی که زیر زانوی یک افسر پلیس مینیاپولیس درگذشت.

کامرون ، اولین دادستان کل سیاه پوستان جمهوریخواه و کنتاکی ، اصرار داشت که دادستان ها این قانون را دنبال کرده اند حتی اگر “قلب من برای خانم تیلور می شکند. “

” قانون كیفری به معنای پاسخگویی به هر غم و اندوه نیست “، كامرون پس از ابطال اتهامات گفت unced.

همچنین بخوانید | Kin of Breonna Taylor ، کشته شده در حمله پلیس در ایالات متحده ، برای دریافت 12 میلیون دلار تسویه حساب

همچنین بخوانید | 7 ماسک در US Open 2020: نائومی اوزاکا برای نهایی

یکی را با نام Tamir Rice می پوشد | لوئیس همیلتون می گوید که از انجام مبارزات عدالت نژادی رها نخواهد شد