همزمان با افزایش موارد ویروس کرونا ، منتقدان می گویند انگلیس از اشتباهات

چیزی یاد نگرفته است

انگلیس برای اولین بار پاسخ خود را به ویروس کرونا نشان داد. اکنون بسیاری از دانشمندان می ترسند که این کار مجدداً انجام شود.

ویروس در انگلیس بار دیگر در حال افزایش است ، که تقریباً 42000 مورد مرگ Covid-19 را ثبت کرده است ، با عفونت های روزانه تأیید شده به 6،634 رکورد. در روز پنجشنبه ، هرچند که مرگ و میرها بسیار کمتر از اوج آوریل خود باقی مانده است.

این افزایش محدودیت های جدیدی را در زندگی روزمره ایجاد کرده است ، احتمال زمستان ناخوشایند مرگ و میر – و احساس دژاوو وجود دارد.

جان ادموندس ، متخصص بیماری های اپیدمی ، عضو کمیته مشاوره علمی دولت ، به بی بی سی گفت: “ما در ماه مارس به اندازه کافی سریع واکنش نشان ندادیم.” “من فکر می کنم ما آن موقع از اشتباه خود درس نگرفته ایم و متأسفانه در شرف تکرار آن هستیم.”

انگلیس در دیدن موج دوم Covid-19 تنها نیست. کشورهای اروپایی از جمله فرانسه ، اسپانیا و هلند در تلاش برای سرکوب شیوع همزمان با کاهش خسارت اقتصادی هستند.

اما واکنش همه گیر انگلیس نشان دهنده ضعفهایی از جمله ساختارهای نامناسب دولت ، یک سیستم بهداشت عمومی متلاشی شده است. ارتباط ضعیف دولت نخست وزیر بوریس جانسون و عدم تمایل به یادگیری از سایر کشورها.

“ما باید بپرسیم که چرا کشوری با چنین موسسات معتبر بهداشتی و اطلاعاتی در مبارزه با بیماری همه گیر Covid ناتوان بوده است؟” گاس اودونل ، رئیس سابق خدمات کشوری انگلیس ، روز پنجشنبه گفت.

وی گفت سیاستمداران انگلیس “بیش از حد وعده داده شده و کمتر از آنها تحویل داده شده اند.” مانند بسیاری از کشورهای دیگر ، به غیر از ملت های آسیایی که در گذشته شیوع بیماری ویروس کرونا ویروس SARS و MERS را تجربه کرده بودند ، انگلیس برای بیماری همه گیر آمادگی نداشت.

انگلیس به سرعت آزمایش Covid-19 را تأیید کرد ، اما ظرفیت آزمایشگاهی نداشت. برای پردازش آن تست ها این به معنای تلاش برای یافتن ، آزمایش و جداسازی ارتباطات هر فرد آلوده ای بود که به زودی بنیان نهاده شد.

تا زمانی که دولت دستور داد در 23 مارس در سراسر کشور قفل شود ، ویروس از کنترل خارج شد. لوازم تجهیزات حفاظتی به بیمارستانها و خانه های سالمندان به زودی به طرز خطرناکی کوتاه شد.

لوکا ریچلدی ، مشاور دولت ایتالیا در مورد Covid-19 ، این هفته به کمیته قانونگذاران انگلیس گفت که از “شوکه شدن” او پاسخ کند انگلیس در حالی که ایتالیا “در یک فاجعه جمعی زندگی می کرد.”

“من این تصور را داشتم که به طور کلی آنچه در ایتالیا اتفاق می افتد واقعاً به عنوان چیزی که ممکن است در انگلیس اتفاق بیفتد درک نمی شود.” .

منتقدان می گویند پافشاری دولت برای ادامه راه خود – که با خروج انگلیس از اتحادیه اروپا در ژانویه تجسم یافته و تشدید می شود – پاسخ آن را با مشکل روبرو کرده است.

انگلیس ماه ها تلاش کرد قبل از کنار گذاشتن آن و استفاده از سیستمی توسعه یافته توسط اپل و گوگل که قبلاً در بسیاری از کشورها از آن استفاده شده است ، از ابتدا یک برنامه هوشمند تلفن هوشمند برای ردیابی تماس ایجاد کنید. این برنامه روز پنجشنبه در انگلیس راه اندازی شد – چهار ماه با تأخیر.

موفقیت هایی وجود داشت. سیستم مراقبت های بهداشتی با بودجه دولتی انگلیس مقابله کرد. بیمارستان های آن شلوغ نبودند. اما این امر با هزینه بالای به تعویق انداختن جراحی های معمول ، قرار ملاقات ها و غربالگری سرطان و سایر بیماری ها محقق شد.

انگلیس مانند برخی دیگر از کشورها ، بیماران مسن را از بیمارستان ها به خانه های سالمندان بازگرداند بدون اینکه آنها را از نظر آزمایش آزمایش کند. ویروس. هزاران نفر در نتیجه جان خود را از دست دادند.

با کاهش موج پرونده ها ، تابستان تنفس کرد. این امر همچنین باعث احیای اقتصاد آسیب دیده شد. دولت محافظه کار جانسون از کارگران خواست تا برای جلوگیری از تبدیل شدن شهرهای ارواح به مراکز شهرها ، به دفاتر مراجعه کنند و مردم را با تخفیف به رستوران برگردانند. این از نظر اقتصادی کارساز بود ، اما ممکن است به بازگشت ویروس نیز کمک کند.

با توجه به تقویت مجدد جانسون به حالت عادی ، وقتی این هفته روند خود را تغییر داد ، سردرگمی اجتناب ناپذیری ایجاد شد و اعلام کرد که مردم باید به کار خود ادامه دهند بالاخره خانه این امر در کنار محدودیت های جدید از جمله ساعت ممنوعیت رفت و آمد در ساعت 10 شب در بارها و رستوران ها و گسترش نیازهای ماسک صورت صورت گرفت.

منتقدان می گویند ، دولت توصیه کند که از استفاده گسترده از ماسک صورت استفاده کند ، همانطور که نیاز به قرنطینه نیز کند بود. برای افرادی که از خارج از کشور می آیند.

اما مهمترین عامل در سیستم آزمایش ویروس کرونا ویروس مهم نیست.

انگلیس به سرعت ظرفیت آزمایش را به حدود 250،000 در روز افزایش داده و تنظیم کرده است یک سیستم آزمایش و ردیابی با هزاران کارمند ایجاد کنید.

اما هنگامی که میلیون ها کودک انگلیس در ماه جاری به مدرسه بازگشتند – و برخی با سرفه و تب به خانه آمدند – تقاضا برای آزمایش به حدود 1 میلیون نفر رسید. یک روز. بسیاری از افراد دریافتند كه نمی توانند ازمون رزرو كنند یا صدها مایل دورتر به آنجا اعزام شوند.

“من فکر نمی کنم کسی انتظار داشته باشد که به طور قابل توجهی افزایش تقاضا را ببیند که ما در گذشته مشاهده کرده ایم چند هفته ، “دیدو هاردینگ ، رئیس این برنامه ، این هفته به قانونگذاران گفت – اگرچه بسیاری از دانشمندان و مقامات دقیقاً این را پیش بینی كرده بودند.

به سرپرستی هاردینگ ، مدیر اجرایی پیشین مخابرات با یك قانونگذار محافظه كار ، آزمون برنامه ردیابی و ردیابی عمدتا توسط شرکت های خصوصی از جمله شرکت برون سپاری Serco با استفاده از یک مدل مرکز تماس برای برقراری ارتباط و گفتن آنها به انزوا انجام می شود. این سیستم فقط به حدود 60 درصد از تماس افراد آلوده می رسد و تحقیقات نشان می دهد بسیاری از افرادی كه از خود خواسته می شوند انزوای خود را رعایت نكنند.

مارتین مک کی گفت: “همه چیز ناامیدکننده است.” ، استاد بهداشت عمومی اروپا در دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری لندن ، که گفت ردیابی تماس خوب مانند کار کارآگاهی است.

“مثل اینکه ما تصمیم گرفتیم (کارآگاهان خیالی) خانم مارپل یا پدر براون را قرار دهیم او به آسوشیتدپرس گفت: “در یک اتاق هتل با یک خط تلفن و به آنها گفت که قتل را حل کنید.”