در حالی که دونالد ترامپ همچنان به تقلب در رای گیری ادامه می دهد ، توییتر پیام های خود را

پرچم گذاری می کند

دونالد ترامپ طی دو روز گذشته بی وقفه توییت کرده و ادعای تقلب در انتخابات را کرده است ، خواستار متوقف شدن شمارش آرا ، دادگاه ها را به عنوان شانس خود برای پیروزی در ایالات متحده منتقل می کند انتخابات ریاست جمهوری کاهش می یابد. هرچه ترامپ عصبانیت خود را بیشتر توییت کند ، توسط Twitter بیشتر پرچم می شود.

طی دو روز گذشته ، تقریباً همه توییت های دونالد ترامپ توسط Twitter به عنوان نامناسب یا گمراه کننده پرچم گذاری شده است. به روزرسانی های مستقیم نتایج انتخابات آمریکا را دنبال کنید

از 4 نوامبر ، 12 توییت دونالد ترامپ توسط پیام توییتر پنهان شده است که می گوید: “برخی یا تمام محتوای به اشتراک گذاشته شده در این توییت مورد مناقشه است و ممکن است در مورد یک انتخابات یا روند مدنی دیگر گمراه کننده باشد. “

دونالد ترامپ پیام هایی مانند” توقف تقلب را متوقف کنید! “،” تمام بایدن اخیرا ادعا کرد که ایالات از نظر قانونی مورد چالش قرار می گیرند. توسط ما به دلیل تقلب در انتخابات و تقلب در انتخابات بسیاری از اثبات ها – فقط رسانه ها را بررسی کنید. ما پیروز خواهیم شد! اول آمریکا! “. توییتر همه این پست ها را پرچم گذاری کرده است.

ترامپ در فیس بوک ، توییتر و آدرس های زنده کاخ سفید ادعای تقلب در انتخابات را کرده و خواستار آرا cast دیررس از شمارش آرا است.

از سوی دیگر ، چندین شبکه تلویزیونی ایالات متحده با متهم كردن رئیس جمهور به انتشار اطلاعات غلط و دروغ ، پخش مستقیم آدرس دونالد ترامپ را از كاخ سفید متوقف كردند.

با قرار گرفتن جو بایدن در آستانه پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آمریكا با 264 رأی انتخاباتی (طبق چندین شبكه آمریكایی و آسوشیتدپرس) ، دونالد ترامپ با سخت گیری ، از پذیرش نتایج امتناع ورزیده و طرح پرونده های قضایی را آغاز كرده است.

در دو ایالت جورجیا و میشیگان ، که دوباره مبارزات انتخاباتی ترامپ شکایت کرد ، آنها هر دو پرونده را از دست داده اند.

توییتر همچنین اظهارات اریک پسر ترامپ و وزیر مطبوعات کاخ سفید ، کیلی مک اننی را که به دروغ پیروزی در پنسیلوانیا را ادعا کرده ، برچسب گذاری کرده است.

به همین ترتیب ، فیس بوک همچنین برچسب هایی را در زیر چندین پست دونالد ترامپ قرار داده است که ادعاهای نادرستی داشته اند. فیس بوک آنها را با برچسب “نتایج نهایی ممکن است متفاوت از شمارش آرا initial اولیه” باشد ، اما تعامل با پست ها را محدود نکرده است. هر کدام از این پست ها ده ها هزار بار به اشتراک گذاشته شده است.