همانطور که ترامپ ادعا می کند آرا were حذف شده است ، مقامات انتخابات ایالات متحده می گویند هیچ مدرکی در مورد آرا lost از دست رفته

-647×363.png؟ d.qoJgsWOBa6A19xI4_LshUhG7PNvw.h “class =” ff-og-image-inserted “>

مقامات انتخابات ایالات متحده گفته اند” هیچ مدرکی “وجود ندارد که آرا that انتخابات 3 نوامبر صادر شود توسط رئیس جمهور دونالد ترامپ و مبارزات انتخاباتی وی متهم شد یا تغییر کرد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه ، مقامات مسئول امنیت انتخابات در سراسر کشور ادعاهای رئیس جمهور دونالد ترامپ و جمهوری خواهان را مبنی بر تقلب و از دست دادن آرا رد کردند. منجر به باخت وی به جو بایدن دموکرات در انتخابات هفته گذشته شد.

از آنجا که در این رقابت سخت جو بایدن پس از شمارش طولانی روزها به عنوان برنده اعلام شد ، دونالد ترامپ از پذیرفتن شکست و یا اجازه انتقال آرام دولت خودداری کرد. به رئیس جمهور منتخب جو بایدن.

دونالد ترامپ در آخرین توییت خود نوشت: “گزارش: دامنه N 2.7 میلیون رای ترامپ در سراسر کشور حذف شد. تجزیه و تحلیل داده ها 221،000 رأی پنسیلوانیا را پیدا می کند که از طریق رئیس جمهور برای پیشنهادات تعویض شده است. 941،000 آرا TR حذف شد. ایالت ها با استفاده از سیستم های رأی دادن به مقامات 435000 رأی را از طریق ترامپ به مناقصه تغییر می دهند. “

” مقامات انتخابات ایالات متحده در بیانیه ای گفتند: “انتخابات 3 نوامبر امن ترین انتخابات در تاریخ آمریکا بود.

“هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد هر سیستم رأی گیری باعث حذف یا از دست دادن آرا ، تغییر آرا یا به هر طریقی به خطر افتاده است.”

” گزارش: دامنه حذف شد 2.7 میلیون رای ترامپ در سراسر کشور. تجزیه و تحلیل داده ها 221،000 رأی پنسیلوانیا را پیدا می کند که از طریق رئیس جمهور برای پیشنهادات تعویض شده است. 941،000 آرا TR حذف شد. کشورها با استفاده از سیستم های رأی دادن به DOMINION 435،000 رأی از TRUMP را برای پیشنهاد دادن تعویض کردند. ” ChanelRionOANN

– دونالد جی ترامپ (realDonaldTrump) 12 نوامبر 2020

“در حالی که می دانیم ادعاهای بی اساس و فرصت های زیادی برای اطلاعات غلط در مورد روند انتخابات ما وجود دارد ، اما می توانیم به شما اطمینان دهیم که داریم حداکثر اطمینان به امنیت و سلامت انتخابات ما ، و شما نیز باید. “بیانیه توسط شورای هماهنگی دولت زیرساخت انتخابات ، یک گروه چتر خصوصی – خصوصی تحت نهاد امنیتی اولیه انتخابات فدرال صادر شده است. ، آژانس امنیت سایبری و زیرساخت های امنیتی (CISA).

در همین حال ، مقامات در ایالت میدان جنگ ناحیه پنسیلوانیا روز پنجشنبه از قاضی فدرال خواستند دادخواست طرح شده توسط ستاد انتخاباتی رئیس جمهور دونالد ترامپ را که خواستار جلوگیری از ایالت است ، رد کند. گواهی نتایج آن در رای گیری به ریاست جمهوری.

ترامپ باز هم یک ادعای بی اساس مبنی بر “پاک کردن” 2.7 میلیون رأی برای او در سراسر کشور برای یک سازنده تجهیزات انتخاباتی را بازتوییت کرد و صدها هزار نفر را از او به بایدن در پ پنسیلوانیا و سایر ایالت ها.

این آخرین مورد از مجموعه ادعاهای دروغین ترامپ و جمهوری خواهان برای رد پیروزی بایدن است.

(با درج نظرات از خبرگزاری فرانسه )