آسیا دومین منطقه است که از 10 میلیون مورد ویروس کرونا عبور می کند. ایالات متحده

را ثبت می کند

همچنین گفته شد که در منطقه آسیای جنوبی تحت هدایت هند بیشترین آسیب را دیده است ، با تقریباً 21 درصد موارد ویروس کرونا ویروس جهانی و 12 درصد مرگ و میر. این در تضاد با کشورهایی مانند چین و نیوزیلند است که ویروس ها و ژاپن را خرد کرده اند ، جایی که ویروس کرونا سرسختانه ریشه دوانده بود اما سرعت نمی گرفت.

هند پس از ایالات متحده آمریکا بدترین آسیب در جهان است ، اگرچه عفونت ها رویترز گفت که شمار آن براساس گزارش رسمی کشورها گزارش می شود.

با این وجود ، با توجه به کمبود آزمایش و گزارش احتمالی کم در بسیاری از کشورها ، تعداد واقعی موارد و مرگ احتمالاً بسیار بیشتر است.

بالاترین موارد کروناویروس آمریکا در روز جمعه

طبق گزارش دانشگاه جان هاپکینز ، پرونده جدید ویروس کرونا در ایالات متحده (ایالات متحده) در بیش از 83،000 عفونت در یک روز رکورد زد. کل پرونده های قضایی ایالات متحده که روز جمعه در سایت این دانشگاه گزارش شده بود 83757 مورد بود که از 77362 مورد گزارش شده در 16 ژوئیه بالاتر بود.

در همین حال ، تلفات ناشی از ویروس کرونا به 223995 مورد رسیده است.

در با توجه به افزایش تعداد موارد Covid-19 ، به نقل از AP ​​دکتر رابرت اسکوگینز ، متخصص ریه در بیمارستان بهداشت Kootenai در Coe d’Alene گفت: “ما اساساً یک طبقه کامل از بیمارستان خود را تعطیل کرده ایم. ما” ما دو اتاق دونفره داشتیم. ما تعداد بیشتری تخت بیمارستان خریداری کرده ایم … بیمارستان ما برای همه گیری ساخته نشده است. “

در شهر توئین فالز در جنوب آیداهو ، مرکز پزشکی دره جادویی سنت لوک گفت که دیگر کودکان را نمی پذیرد زیرا مملو از بیماران ویروسی کرونا است. به جز نوزادان ، تمام افراد زیر 18 سال در Boise از 128 مایل (206 کیلومتر) دورتر اعزام می شوند.

در میان کسانی که در شمال آیداهو به Scoggins می پیوندند ، در جلسه ای در منطقه بهداشت Panhandle آیداهو عضو هیئت مدیره Walk Kirby بود. < / p>

کربی گفت: “مردم می میرند ، آنها ادامه خواهند داد و این چیزها را می گیرند.” “چند نفر ماسک نخواهند زد؟ همان افرادی که برای آن واکسینه نمی شوند.”

علاوه بر این ، گری هربرت ، فرماندار یوتا روز جمعه اعلام کرد “یک روز رکورد برای یوتا است – اما مورد خوبی نیست “زیرا موارد Covid-19 برای کشور به بالاترین حد خود رسیده است.

” تاکنون ، بیمارستان های ما قادر به مراقبت مناسب از کلیه بیماران Covid و غیر Covid بودند که به آن احتیاج دارم ، “به نقل از وی نقل شد. “اما امروز ما در آستانه ایستاده ایم. اگر اوتایی ها اقدامات جدی برای محدود کردن اجتماعات گروهی و ماسك زدن انجام ندهند ، ارائه دهندگان خدمات بهداشتی ما توانایی ارائه مراقبت با كیفیت را برای هر كسی كه به آن نیاز داشته باشد ، نخواهند داشت.”

میانگین متحرک هفت روزه برای موارد جدید Covid-19 روزانه در ایالات متحده در روز پنجشنبه از 61،140 فراتر رفت ، در حالی که دو هفته پیش 44،647 بود. این رکورد در 22 ژوئیه به دست آمد که میانگین شیوع آن 67،293 در میان شیوع تابستان بود که بیشتر ناشی از موج ویروس در فلوریدا ، تگزاس ، آریزونا و کالیفرنیا بود.

روز شنبه ، ایالات متحده 8،469،976 گزارش داد موارد جدید ویروس کرونا ، افزایش 82929 مورد از تعداد قبلی آن ، و گفت که تعداد مرگ و میرها با 946 مورد افزایش یافته و به 223،393 نفر رسیده است.

DONALD TRUMP DOWNPLAYS CORONAVIRUS دوباره

با انتخابات پیش رو در تاریخ 3 نوامبر ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا و جو بایدن ، رقیب وی ، در مورد بسیاری از موضوعات بحث و گفتگو کرده اند که همه گیر ویروس کرونا یکی از آنهاست.

در گزارشی که در Yahoo.com منتشر شد ، حتی در حالی که ایالات متحده رکورد بالایی از میزان Covid-19 را اعلام کرد ، رئیس جمهور دونالد ترامپ به طرفداران خود قول داد که همه گیری به زودی پایان خواهد یافت.

دونالد ترامپ گفته بود كه آمریكا در نبرد با Covid-19 گوشه ای می چرخاند و Bide را مسخره كرد. n با احتیاط بیشتر به مبارزات انتخاباتی می پردازد.

“پرزیدنت ترامپ گفت ما گوشه را دور می زنیم ، این کار از بین می رود ، ما یاد می گیریم که با آن زندگی کنیم. آنها نقل قول هستند. اما همانطور که شب گذشته به او گفتم ، ما نمی آموزیم که با آن زندگی کنیم. ما در حال یادگیری هستیم که با آن بمیریم. این باید یک زمستان تاریک در پیش باشد ، “بایدن قبلاً در حالی که به ترامپ پاسخ می داد گفته بود. سمت چپ “hspace =” 2 “height =” 180 “width =” 305 “alt =” “border =” 0 “src =” https://akm-img-a-in.tosshub.com/indiatoday/images/story /202010/s3.reuters-647×363.jpeg؟E8jGBNQeKXX7XXhScYfaygmUlI5_t2j _ “> آسیا به منطقه دوم تبدیل می شود که از 10 میلیون مورد ویروس کرونا عبور می کند ؛ ایالات متحده رکورد ثبت می کند