AstraZeneca هنوز منتظر اخطار FDA برای از سرگیری محاکمه

ایالات متحده است

AstraZeneca AZN.L هنوز منتظر تنظیم کننده داروی آمریكا است تا مجدداً آزمایش بالینی واكسن بالقوه Covid-19 خود را تأیید كند. تقریباً سه هفته بعد از مکث به دلیل نگرانی در مورد ایمنی در ایالات متحده ، در ایالات متحده آمریکا.

دادگاه آمریکا در زمینه نامزد واکسن Covid-19 AstraZeneca ، که در ابتدا توسط دانشگاه آکسفورد ساخته شد ، در حالی که تنظیم کننده ها یک بیماری را بررسی می کنند ، همچنان در انتظار است. در یکی از شرکت کنندگان ، حتی پس از شروع مطالعه بریتانیا و برنامه های دیگر خارج از ایالات متحده از سر گرفته شده است.

“ما اسپانسر مطالعه ایالات متحده هستیم. سپس تمام این اطلاعات را در اختیار FDA (ایالات متحده قرار دادیم) سازمان غذا و دارو) و ما منتظر شنیدن تصمیم آنها هستیم. ” > الكس آذر ، وزیر بهداشت و خدمات انسانی آمریكا روز چهارشنبه گفت كه ادامه تعلیق نشان می دهد FDA ایمنی واكسن را جدی می گیرد.

سندی كه هفته گذشته توسط دانشگاه آكسفورد به صورت آنلاین منتشر شد ، بیماری در یك شركت كننده انگلیسی را كه باعث ایجاد مکث در 6 سپتامبر ممکن است با واکسن ارتباط نداشته باشد.

در پاسخ به این س whyال که چرا این شرکت جزئیات مربوط به ماهیت بیماری را فاش نکرده است ، Soriot گفت تنظیم کننده های آزمایش بالینی و سرپرستان مستقل از حریم خصوصی شرکت کنندگان محافظت می کنند.

با این وجود ، این شرکت به دنبال افزایش شفافیت بدون به خطر انداختن حقوق فردی و در عین حال جلوگیری از نتیجه گیری اشتباه مردم و داوطلبان است که می تواند ثبت نام در آزمایش را به خطر بیندازد.

“ما در حال بحث و بررسی هستیم با شرکت های دیگر به عنوان صنعت ، چه اطلاعاتی را می توانیم ارائه دهیم بدون به خطر انداختن حریم خصوصی بیمار ، بلکه بدون به خطر انداختن آزمایش خود. ” در مورد کودکان هنوز شروع نشده بود.

دادگاه انگلیس (اینجا) که در ماه مه با بیش از 12000 داوطلب آغاز شد ، از هر 11 زیر گروه با کودکان 5 تا 12 سال یک گروه دارد.

همچنین بخوانید | انگلیس میزبان آزمایشات چالش انسانی برای واکسن های ویروس کرونا است: گزارش