استرالیا می گوید اکثر غلاف های نهنگ ساحلی 470 نفری

درگذشت

اکثر تعداد 470 غلاف نهنگ خلبان که در سواحل دورافتاده جنوب استرالیا گیر کرده بودند مرده است ، مقامات روز چهارشنبه گفتند ، در حالی که نجاتگران در یخ زدگی آب و نور کمرنگ تلاش می کردند تا کسانی که هنوز زنده هستند را آزاد کنند.

این گروه که بزرگترین ساحل دریا در تاریخ مدرن کشور است ، برای اولین بار در هنگام شناسایی هوایی Macquarie ناهموار ، در یک شن و ماسه گسترده مشاهده شد بندر در ایالت تاسمانی روز دوشنبه.

پس از دو روز تلاش دشوار و خطرناک برای نجات ، دانشمندان دریایی ایالت گفتند که حداقل 380 از نهنگ های خلبان باله بلند ، مرده اند.

توسط اواخر روز چهارشنبه ، حدود پنجاه پستاندار آزاد شدند ، اما کارشناسان گفتند که احتمال بازگشت آنها مانند بسیاری از تلاش برای نجات یک روز زودتر ، ایجاد یک حلقه طاقت فرسا برای امدادگرانی که نمی توانند شبانه کار کنند.

چشم انداز 30 نهنگ خلبان رشته ای که هنوز زنده مانده و هنوز زنده است ، یک نوع دلفین اقیانوسی است که تا 7 متر رشد می کند نیک دکا ، کنترل کننده حوادث خدمات پارکها و حیات وحش گفت: “23 فوت) طول و وزن آن می تواند تا 3 تن وزن داشته باشد.

” با گذشت زمان ، آنها خسته می شوند و شانس زنده ماندن آنها کاهش می یابد. ” . “ما انتظار داریم بیشتر نجات دهیم ، اما تمرکز ما بیشتر مواردی است که با لاشه ها انجام می شود.” حیوانات بنابراین می توانند با یک قایق از بندرگاه خارج شوند.

رشته ای که در حدود 200 کیلومتری (120 مایل) شمال غربی پایتخت ایالت هوبارت است ، بزرگترین مورد ثبت شده در استرالیای مدرن و یکی از بزرگترین در جهان ، جلب توجه به یک پدیده طبیعی است که برای دانشمندان یک رمز و راز باقی مانده است.

“هنگامی که به طور بالقوه بسیاری از نهنگ ها را از یک رشته رشته از دست می دهیم ، مطمئناً یک رویداد مهم است و بسیار نگران کننده است.” پیتر هریسون ، استاد گروه پژوهشی نهنگ دانشگاه کراس کراس گفت.

“اغلب اوقات ما فقط وقتی نتایج بدی از جمله این رویداد متشنج وجود دارد ، واقعاً آنها را می بینیم. ما کاملاً به سرمایه گذاری بیشتری نیاز داریم. در تحقیق برای درک این نهنگ ها در آب های استرالیا. “

در سال 1996 ، 320 نهنگ خلبان شسته شدند در ساحل استرالیای غربی ، در آنچه که بعداً بزرگترین گرفتاری توده ای کشور گزارش شد. در سال 2017 حدود 600 نهنگ خلبان در نیوزلند مجاور شناور شده است.