هواداران بایدن در خیابان ها می رقصند ، پیروان ترامپ اسلحه به دست می گیرند ، فریاد می زنند “شمار را متوقف کنید”

طرفداران جو بایدن روز جمعه در خیابان های فیلادلفیا رقصیدند ، در حالی که حامیان مسلح دونالد ترامپ رئیس جمهور در ققنوس فریاد می زدند “دزدی را متوقف کنید” روز شمارش آرا post پس از انتخابات ، معاون رئیس جمهور سابق دموکرات را به پیروزی در کاخ سفید نزدیک کرد.

در دیترویت ، چند صد نفر از طرفداران رئیس جمهور جمهوری خواه ، که برخی از آنها اسلحه داشتند ، شعارهای زودرس “ما پیروز شدیم” ! ” خارج از یک مرکز شمارش آرا برای بزرگترین شهر میشیگان ، علیرغم اینکه سازمانهای خبری ایالت را برای بایدن فراخوانده اند.

اما فیلادلفیا به عنوان پرجمعیت ترین و غنی ترین رای در شهر پنسیلوانیا در مرکز انتخابات قرار گرفت – انتخاباتی که باید برنده شود. جایزه برای ترامپ حتی در شرایطی که بایدن روز جمعه در شمارش آرا the ایالت از رئیس جمهور پیشی گرفت.

با 20 رأی انتخاباتی برای بدست آوردن رأی ، پنسیلوانیا بیشترین نتیجه را در میان تعداد معدود ایالاتی داشت که نتیجه انتخابات روز سه شنبه هنوز در آن بود خیلی نزدیک به تماس است و بسیاری از فیلادلفی ها از رژه زدن دوربین های خبری گذشته که ویولن و ترومبون بازی می کنند یا لباس هایی با مضمون انتخابات پوشیده اند خوشحال می شوند.

شان تروپو ، 37 ساله ، یک معلم مطالعات اجتماعی ، گفت که هنگام بیدار کردن آتش بازی را روشن کرد اخباری مبنی بر اینکه بایدن قبل از قرار دادن دختر 4 ساله خود در کالسکه برای پیوستن به جمعیت خارج از مرکز همایش های فیلادلفیا از ترامپ در شماری ایالت پیشی گرفته بود.

“دخترم تحت ترامپ به دنیا آمد و من او را می خواستم تا شاهد پایان ترامپ باشد “. طبق تحقیقات ادیسون ، بایدن در رای گیری کالج انتخاباتی ایالت به ایالت 253 به 214 پیروز شد. برنده شدن در پنسیلوانیا بیش از 270 رأی انتخاباتی برای انتخاب رئیس جمهور برای بایدن به وی خواهد داد. وی پیش از این با کسب حدود 4 میلیون رأی آرا عمومی را به دست آورده است.

با خسته شدن از یکی از کثیف ترین رقابت های ریاست جمهوری در دوران معاصر ، میلیون ها آمریکایی سه روز را از زمان بسته شدن رأی گیری ها در روز سه شنبه صرف چسباندن دور دور انتخابات کرده اند. پوشش خبری اخبار مربوط به کاهش آرا در افزایش آرا ، فرآیندی که توسط سیل رکورد رای گیری از طریق پست طولانی تر شد.

بسیاری از طریق کار ، کارها یا ورزش به دنبال حواس پرتی از فشار عدم اطمینان طولانی هستند.

برخی از طرفداران ترامپ ، با گرفتن علامت از رئیس جمهور ، تأکید کردند که باید هر غلطی را نشان دهد که بایدن برنده است ، و اسلحه و اسلحه را با خود به تجمعات خارج از مراکز جدول بندی در دیترویت و ققنوس آوردند. با پوشیدن کلاه های قرمز بیس بال “Make America Again Again” و سایر لباسهای طرفدار ترامپ ، برخی در نماز عمومی به زانو در آمدند.

تصویر: رویترز

“جورج ووسکا ، 72 ساله ، کارمند بازنشسته دولت ایلینوی ، پس از یک ساعت رانندگی برای پیوستن به یک تجمع طرفدار ترامپ در خارج گفت:” باور اینکه همه ما سه شنبه شب به رختخواب رفتیم و ترامپ خیلی جلوتر بود و اکنون او عقب است ، “دشوار است. ساختمان پایتخت ایالت ویسکانسین در مدیسون.

همسرش ، مارسیا ووسکا ، حتی به دلیل اعتراف به نقایص ترامپ ، به او رأی داد. ووسکا ، 64 ساله ، در مورد ترامپ ، شوهرش با تأکید سر تأیید ، گفت: “مسئله این است که او واقعاً یک احمق است.” “اما همه ما می توانیم با احمق بودن ارتباط برقرار کنیم.”

بالارفتن لباسها و شلوغی ها

تجمع طرفداران ترامپ که با استفاده از هشتگ رسانه اجتماعی #StopTheSteal برای روز شنبه در تقریبا 60 شهر در شش ایالت میدان جنگ ، از جمله میشیگان و ویسکانسین ، که قبلاً برای بایدن فراخوانده شده بودند ، برنامه ریزی شده بود.

اکثر تظاهرات روز جمعه صلح آمیز و نسبتاً کوچک بود ، هرچند تنش ها گاهی شعله ور می شوند.

در دیترویت ، چند معترض ضد نژادپرستی که پشت شعار Black Lives Matter تجمع کرده بودند ، وارد منطقه ای شدند که روز جمعه توسط پلیس برای طرفداران ترامپ محصور شده بود. ایستاده سرسختانه با مشت در هوا ، گروهی از حامیان ترامپ ، از جمله اعضای مسلح گروه های شبه نظامی ، قبل از مداخله پلیس ، نزدیکتر شدند ، با تمسخر ، معترضان ضد نژادپرستی را به جای دیگری هدایت کردند.

در آریزونا ، یکی دیگر از نزدیکان ایالت مورد مناقشه ، جمعیت در حال رشد چند صد معترض که پرچم های طرفدار ترامپ را به اهتزاز در می آوردند ، برخی از آنها اسلحه حمل می کردند ، برای سومین روز به مرکز شمارش در ققنوس ، پایتخت آریزونا بازگشتند ، جایی که حدود 90،000 برگ رای گیری زودهنگام در شهرستان Maricopa باقی مانده است عصر جمعه.

مجری راست رادیو و تئوریسور توطئه الکس جونز ، که روز پنجشنبه خطاب به جمعیت ققنوس سخنرانی کرد ، صبح جمعه به مدت کوتاهی بازگشت تا جناحی از معترضین را با شعارهای “دستگیری” به خیابان هدایت کند. جو بایدن ، “در حالی كه دیگران فریاد می زدند ،” دزدی را متوقف كنید. “

تعداد نمایندگان كلانتر از حاشیه كه این كار را تماشا می كردند ، به 1000 نفر افزایش یافت و به آنها اجازه داد در چهار مسیر ترافیک.

در میان طرفداران ترامپ w به عنوان كوتا برمودز ، راننده 22 ساله خرده فروش آنلاین آمازون ، كه گفت به دلیل ناامیدی پرهیز كرده است.

“من می دانم که او به نوعی در حال حاضر در حال از دست دادن است ، به ویژه در ایالات جنگ.” . “اما من امیدوارم که با انجام همه موارد قانونی و همه این آرا-های پستی و موارد دیگر ، چه قانونی باشد چه غیر قانونی – من فقط می خواهم این یک انتخابات عادلانه و آزاد باشد.”