بورات ، وودی دونالد ترامپ ، رودی جولیانی را با شلوار پایین گرفته است. به معنای واقعی کلمه

کمدین ساچا بارون کوهن با دنباله ای از شخصیت عجیب و غریب Borat خود – روزنامه نگار قزاقستانی که از گفتن چیزهایی که همه ما فکر می کنیم نمی ترسد – بازگشته است. < p> این بار اما ، “Borat Subventioned Moviefilm” از کوهن ، شخصیتی غیرمنتظره ، شهردار سابق نیویورک و وادی شخصی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، رودی جولیانی را افشا کرده است.

در تابستان امسال به صورت مخفیانه فیلمبرداری شده است “انسداد ویروس کرونا ویروس کاهش یافت ، پیگیری مجدداً بارون کوهن ، کمدین انگلیس ، اعضای جامعه و سیاستمداران را از طریق گزارشگر متزلزل و بسیار توهین آمیز خود ، تغییر داد.

مقاومت در برابر فیلم بسیار زیاد است مصاحبه نشستن ناجور با رودی جولیانی و تواتار دختر فیلمبردار بورات که با عجله بورات (مبدل به دارنده بوم میکروفون) به پایان می رسد روی هر دوی آنها در یک لحظه شارژ کنار تخت هتل.

پس چگونه اینجا آمده ایم؟

< strong> * Spoiler alert! *

داستان دنباله مربوط به بورات است که آخرین بار در گولاگ در قزاقستان به دلیل بی آبرویی به ملت دیده شد و به او فرصتی داده شد تا خود را نجات دهد . وی باید یک هدیه به دونالد ترامپ هدیه کند.

پس از یک سری اخطارها ، بورات تصمیم می گیرد دختر نوجوان خود توتار را به شخصی از اعضای دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا تقدیم کند.

[محتوای جاسازی شده ]

با توجه به برخوردهای گذشته وی با ترامپ (علی بارون کوهن ، شخصیت بارون با او مصاحبه کرد ؛ بورات قبلاً در مقابل ساختمان ترامپ مدفوع کرد) ، بهتر است در عوض جستجو کنیم کسی که بورات “معروف ترین خانمهای آمریکا” نامیده می شود ، “مایک پنس ، معاون رئیس جمهور (معروف نیست).

هنگامی که اولین هدف بورات ، مایک پنس ، طعمه را نمی گیرد ، او به سمت جولیانی 76 ساله حرکت می کند.

RUDY GIULIANI با شلوار خود را به زحمت انداخت

توتار دختر بورات وانمود می کند که یک گزارشگر محافظه کار است و برای یک ملاقات با رودی جولیانی در یک مجموعه هتل نیویورک ملاقات می کند “مصاحبه” درباره پاسخ Covid ترامپ و بیماری همه گیر که اساساً به وکیل ترامپ تبدیل می شود و بی ادبانه با زن جوان معاشقه می کند.

اتاق با دوربینهای مخفی فریب خورده است ، ماجرای ناگوار جولانی است.

“من شما را آرام خواهم کرد ، می خواهید سوالی از شما بپرسم؟” جولیانی در حالی که در جواب خنده می زند ، می گوید.

این دو نفر به اتاق خواب بازنشسته می شوند و شروع به نوشیدن می کنند ، حتی وقتی جولیانی سرفه می کند و از برنامه Covid دونالد ترامپ تعریف می کند. در واقع ، او حتی موافقت می کند که یک خفاش با او بخورد.

رودی جولیانی (RudyGiuliani) ، وکیل شخصی ترامپ ، گرفتار شد فیلمی که سعی در اغوای و یا احتمالاً تجاوز به یک بازیگر زن (سن 24 سال) دارد که در آن یک کودک 15 ساله و دختر بورات (BoratSagdiyev) را به تصویر می کشد. # Borat2 #ByeRudy pic.twitter.com/yeqglbxhT9

— ناشناس (YourAnonCentral) 21 اکتبر 2020

طبق گزارشی در گاردین ، جولیانی سپس میکروفون توتار را برداشته و می گیرد او را به تخت همانطور که میکروفن را از روی پیراهنش جدا می کند ، او شروع به لگ زدن به پشت او می کند.

شهردار سابق نیویورک سپس دراز کشیده و در مقابل شخصیت ظاهراً 15 ساله به طور شگفت انگیزی در شلوار خود را دراز می کند ( قبل از اینکه همه چیز بیشتر نمودار شود ، بورات (با لباس مبدل میکروفون رونق) وارد اتاق می شود و می گوید: “او 15 ساله است. او برای شما خیلی پیر است . “

جولیانی به سرعت می نشیند و از حضور کوهن ، که لباس صورتی رنگی شبیه لباس زیر می پوشد ، مبهوت به نظر می رسد.

شهردار سابق از او می پرسد:” چرا چنین لباس پوشیدی این؟ “

بورات پاسخ می دهد:” او دختر من است. لطفاً به جای من مرا ببر. “

جولیانی پاسخ می دهد:” من تو را نمی خواهم “. سپس او از مجموعه هتل خارج می شود.

کلیپ BORAT باعث طوفان می شود ، GIULIANI سعی می کند چهره را نجات دهد

در حالی که این توطئه رسماً تحت فشار قرار گرفته است ، اخبار جدید کمین های بارون کوهن با تایید بسیاری از افراد در توییتر در مورد صحنه آغاز شده است.

من لحظه Giuliani را در Borat 2 دیده ام. حتی وحشیانه تر از آن است که به نظر می رسد. فراتر از دردسر. – مورین داود (maureendowd) 21 اکتبر 2020

گه مقدس ، من به طور قطع رودی جولیانی را در تلاش برای برقراری رابطه جنسی با دختر نابالغ بورات در کارت یکنوع بازی شبیه لوتو من ندیدم.

2020 دیوانه است. – بروکلین داد_الفت! (mmpadellan) 21 اکتبر 2020

حتی جولیانی در ماه ژوئیه اقرار کرد که در یک اتاق جعلی هتل “مصاحبه” با یک زن جوان جذاب و معشوق مستقر شده است.

نمایندگان به درخواست AFP برای اظهار نظر پاسخ ندادند ، اما جولیانی پیش از این به نیویورک پست گفته بود که فکر کرده بود این جلسه مصاحبه جدی در مورد پاسخ دولت ترامپ به بیماری همه گیر Covid-19 است.

“من فقط بعداً فهمیدم که حتما ساشا بارون بوده است کوهن. من به همه افرادی که قبلا فریب داده بود فکر کردم و احساس خوبی نسبت به خودم داشتم زیرا او مرا نیاورد ، “جولیانی به انتشارات گفت و اضافه کرد که” طرفدار برخی از فیلمهایش است “.

جولیانی ، یکی از متحدان نزدیک ترامپ اخیراً به دلیل بدست آوردن غیرقانونی و درز اطلاعات جزئی از درایو لپ تاپ متعلق به پسر شکارچی پسر جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری ، در اخبار منتشر شده است.

در حالی که ممکن است کلیپ رسوایی Borat بر رای دهندگان ترامپ تأثیر نگذارد اما مطمئناً زمان بسیار مهمی را برای مبارزات انتخاباتی ترامپ چند روز قبل از ریاست جمهوری ایالات متحده به دست خواهد گرفت l انتخابات.

(با ورودی های AFP)