قانونگذار برزیلی هنگام حمله پلیس

پنهان کردن پول “بین باسن” را گرفتار

یک قانونگذار برزیلی ، یکی از متحدان رئیس جمهور جائر بولسونارو ، از سمت خود کناره گیری کرد و پس از اینکه از مجلس سنا معلق شد ، در هنگام حمله پلیس ، پول را در لباس زیر از جمله “بین باسن” پنهان کرد. حمله پلیس برای تحقیق در مورد ادعای سو m استفاده از وجوه ویروس کرونا در برزیل انجام شد.

پلیس 30000 ریال (5300 دلار) پیدا کرد که بخشی از آن در لباس زیر شیکو رودریگز کشف شد ، از جمله “بین باسن” ، خبرگزاری فرانسه به نقل از منابعی از تحقیقات گزارش داد.

بر اساس گزارش پلیس ، در جریان یورش ، نماینده مجلس پرسید که آیا می تواند از سرویس بهداشتی استفاده کند؟ بر اساس گزارشی که در AP منتشر شد ، هنگامی که رودریگز دور می شد ، یک افسر پلیس متوجه برآمدگی بزرگ و مستطیلی شکل زیر شلوارک چیکو رودریگز شد.

در همین حال ، چیکو رودریگز بیانیه ای صادر کرد و گفت که به خاطر انجام کارش به خانه اش حمله شده است به عنوان یک قانونگذار قانونگذار برزیلی همچنین اصرار داشت که هیچ کاری با “عمل غیرقانونی” ندارد. رودریگز گفت: “خانه من به دلیل انجام کار من به عنوان یک قانونگذار ، بدست آوردن منابعی برای دولت برای مقابله با ویروس کرونا ، مورد حمله قرار گرفت.” در یک بیانیه. “من به عدالت اعتقاد دارم و ثابت خواهم کرد که با هیچ عمل غیرقانونی کاری ندارم.” همانطور که گزارش در حال چرخش بود ، رئیس جمهور جائر بولسونارو رسانه ها را به استفاده از این ماجرا برای نشان دادن دولت خود به عنوان فاسد متهم کرد. خبرگزاری فرانسه به نقل از وی اظهار داشت: “این عملیات یک نمونه معمول است که هیچ فسادی در دولت من وجود ندارد ، ما هر کسی که باشد با آن مبارزه می کنیم.” Chico Rodrigues از مجلس سنا به حالت تعلیق درآمد.

(با ورودی های AP)