پرونده Breonna Taylor: افسران پلیس متهم به قتل تیلور نیستند. 2 پلیس که به عنوان اعتراضات فوران می کنند

شلیک شده

ساعاتی پس از آنکه هیئت منصفه اعظم کنتاکی هیچ اتهامی علیه پلیس لوئیزویل به دلیل مرگ برونا تیلور وارد نکرد و معترضین به خیابان ها آمدند ، مقامات گفتند که چهار افسر چهار افسر چهارشنبه شب مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و زخمی شدند تظاهرات ابراز خشم از قتل سیاه پوستان به دست پلیس.

رئیس پلیس موقت لوئیزویل ، رابرت شرودر گفت که یک مظنون در بازداشت است اما جزئیاتی در مورد اینکه آیا آن شخص در تظاهرات شرکت می کند ارائه نداده است. وی گفت هر دو افسر بهبود می یابند و یكی تحت عمل جراحی است.

وی می گوید كه افسران پس از تحقیق درباره گزارش تیراندازی در تقاطعی كه جمعیت زیادی وجود داشت ، مورد اصابت گلوله قرار گرفتند.

به گفته یک روزنامه نگار آسوشیتدپرس ، در حالی که معترضین در مرکز شهر لوئیزویل سعی در جلوگیری از محاصره پلیس داشتند ، در حالیکه مأموران توپ های فلفل را لوب می زدند در کوچه پس کوچه حرکت می کردند ، چندین شلیک به صدا درآمد. مردم گوش های خود را پوشانده ، فرار کرده و با عصبانیت به دنبال مکان هایی برای پنهان شدن بودند. پلیس با اسلحه های طولانی منطقه را هجوم آورد ، سپس افسران با تجهیزات ضد شورش و وسایل نقلیه به سبک نظامی جاده ها را مسدود کردند.

این خشونت پس از آن رخ داد که دادستان گفت دو افسری که سلاح های خود را به سمت تیلور ، یک زن سیاه پوست شلیک کردند ، توجیه شدند در استفاده از زور برای محافظت از خود پس از اینکه با شلیک گل دوست پسر او روبرو شدند. تنها اتهامات مربوط به سه مورد خطر به خطر انداختن علیه افسر اخراج شده برت هانكیسون به علت تیراندازی به خانه ای در كنار تیلور با افراد داخل بود.

بخوانید: خویشاوندی از برونا تیلور ، كشته شده در یورش شدید پلیس در آمریكا ، برای دریافت 12 میلیون دلار تسویه حساب

FBI هنوز در حال بررسی موارد نقض احتمالی قوانین فدرال در رابطه با حمله به خانه تیلور در 13 مارس است.

بن کراپ ، یک وكیل خانواده تیلور ، این تصمیم را “شرورانه و توهین آمیز” نكوهش كرد و معترضین فریاد می زدند: “نه عدالت ، نه صلح!” بلافاصله در خیابان ها راهپیمایی کردند.

درگیری بین پلیس و معترضین آغاز شد و برخی دستگیر شدند. مأموران با شلیک گلوله و چند آتش سوزی کوچک در میدانی که در مرکز اعتراضات بود سوزانده شدند ، اما در حالی که تظاهرکنندگان از طریق سایر مناطق مرکز شهر لوئیزویل عبور می کردند ، این حادثه تا قبل از شب منع رفت و آمد شبانه تا حدود زیادی از بین رفته بود. دهها ماشین گشت بزرگراه اصلی شهر را مسدود کردند و پلیس پس از شلیک به افسر وارد شد.

تظاهرکنندگان همچنین در شهرهایی مانند نیویورک ، شیکاگو ، واشنگتن دی سی ، آتلانتا و فیلادلفیا راهپیمایی کردند. < p> تیلور ، کارگر فوریت های پزشکی ، در جریان تحقیقات مربوط به مواد مخدر ، توسط مأموران سفیدپوست که با حکم ضرب و شتم وارد خانه اش شدند ، چندین بار مورد اصابت گلوله قرار گرفت. دادستان کل ایالت ، دانیل کامرون ، گفت که تحقیقات نشان داد افسران قبل از ورود خود را اعلام کردند. حکمی که برای جستجوی خانه وی استفاده شد به مظنونی متصل بود که در آنجا زندگی نمی کرد و هیچ ماده مخدر در آن پیدا نشد.

بخوانید: 7 ماسک در US Open 2020: نائومی اوزاکا یکی را با Tamir پوشیده است نام رایس برای نهایی

همراه با کشته شدن جورج فلوید در مینه سوتا ، پرونده تیلور سنگ بنای اصلی اعتراضات سراسری شد که توجه را به نژادپرستی ریشه دار جلب کرده و خواستار اصلاحات پلیس است. تصویر تیلور در خیابان ها نقاشی شده ، روی تابلوهای اعتراض نقش بسته و روی تی شرت هایی که افراد مشهور می پوشند ، روی آنها ابریشم نشان داده شده است. چندین نفر از مشاهیر مشهور آمریکایی آفریقایی تبار به کسانی که خواستار اتهام افسران بودند ، پیوستند.

این اعلامیه ناراحتی ، ناامیدی و عصبانیت را از هیئت منصفه بزرگ بیشتر نکرد. اتهامات تهدید ناپذیر برای هر یک مجازات حداکثر تا پنج سال است.

مورگان جولیانا لی ، دانش آموز دبیرستانی در شارلوت ، کارولینای شمالی ، اعلامیه را در خانه تماشا کرد.

“این تقریباً مثل سیلی به صورت ، “گفت: این جوان 15 ساله تلفنی گفت. “اگر من ، به عنوان یک زن سیاه پوست ، هرگز به عدالت احتیاج داشته باشم ، هرگز به آن دست نخواهم یافت.”

دولت اندی بشیر ، یک دموکرات ، گفت که وی اجازه اعزام محدود گارد ملی را صادر کرده است. بشیر همچنین از کامرون ، دادستان کل ایالت ، خواست تا تمام شواهد و مدارکی را که می تواند بدون تأثیر بر اتهامات مطرح شده منتشر شود ، به صورت آنلاین ارسال کند. “او گفت.

این پرونده فاصله زیادی بین افکار عمومی در مورد عدالت برای کسانی که سیاه پوستان را می کشند و قوانینی که تحت آن اتهامات این افسران متهم می شوند ، نشان داد که به طور منظم از پلیس حمایت می کنند و اغلب منجر به جنایتکاری شدید نمی شوند. اتهامات.

در یک کنفرانس مطبوعاتی ، کامرون در مورد قطع ارتباط صحبت کرد: “قانون کیفری به معنای پاسخگویی به هر غم و اندوه نیست.”

“اما قلب من برای از دست دادن می شکند از خانم تیلور. … مادرم ، اگر اتفاقی برای من بیفتد ، خیلی سخت خواهد بود. “او خفه شد.

اما کامرون ، که اولین دادستان کل سیاه پوستان ایالت است ، گفت که افسران عمل کردند در دفاع از خود پس از اینکه دوست پسر تیلور به سمت آنها شلیک کرد. وی افزود که هانكیسون و دو افسر دیگری كه وارد آپارتمان تیلور شده اند قبل از ورود اعلام كردند – و بنابراین طبق تحقیقات ، دستور را به عنوان “بدون ضربه” اجرا نمی كنند. از آن زمان این شهر چنین حکم هایی را ممنوع کرده است.

وی گفت: “طبق قانون کنتاکی ، استفاده از زور توسط (افسران جاناتان) ماتینگلی و (مایلس) کاسگروو برای محافظت از خود موجه بود.” “این توجیه ما را از پیگیری اتهامات جنایی درگذشت خانم برونا تیلور منع می کند.” واکر ، با حمله پلیس به ماتینگلی ، آتش گشود. واکر به پلیس گفت که او صدای در زدن را شنیده اما نمی داند چه کسی وارد شده و برای دفاع از خود شلیک کرده است.

کامرون ، که یک جمهوریخواه است ، یکی از محافظان رهبر اکثریت مجلس سنا میچ مک کانل است و توسط وی برچسب گذاری شده است. بعضي بعنوان وارث وي وی همچنین یکی از 20 نام لیست رئیس جمهور دونالد ترامپ برای پر کردن جای خالی دادگاه عالی در آینده بود.

در یک کنفرانس خبری ، ترامپ بیانیه ای از کامرون را خواند که می گوید “عدالت اغلب آسان نیست”. وی هم از رسیدگی کامرون به این پرونده و هم از فرماندار فراخواندن گارد ملی تمجید کرد.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات جو بایدن به خبرنگاران گفت که او اطلاعات کافی در مورد تصمیم برای اظهار نظر کامل ندارد اما به معترضان هشدار داد مسالمت آمیز باشید.

“با انجام هرگونه خشونت حافظه او و مادرش را آزار ندهید.”

کامالا هریس ، رقیب بایدن و دادستان سابق نیز به خبرنگاران گفت او تصمیم را به طور کامل نخوانده بود.

“اما هیچ جای س questionال نیست که برونا تیلور و خانواده اش دیروز ، امروز و فردا مستحق عدالت بودند ، بنابراین من آن را بررسی خواهم کرد.”

هانكیسون در 23 ژوئن اخراج شد. در نامه خاتمه ارسال شده توسط رابرت شرودر ، رئیس پلیس موقت لوئیزویل ، وی اظهار داشت كه وی با بی احتیاطی نسبت به ارزش زندگی انسان وقتی “به طرز ناخواسته و کورکورانه” سلاح خود را شلیک می کند ، این اقدامات را نقض کرده است. / p>

با همبستگی ، کاسگروو و کارآگاهی که خواستار صدور حکم شد ، جوشوا جینز ، مجدداً از نظر اداری منصوب شدند هفته گذشته ، این شهر با طرح توافق برای پرداخت 12 میلیون دلار به وی و اعمال اصلاحات پلیس ، پرونده ای را علیه سه افسری که مادر تیلور ، تامیکا پالمر آورده بود ، حل و فصل کرد.

همچنین بخوانید | لوئیس همیلتون می گوید که از انجام مبارزات عدالت نژادی رها نخواهد شد

همچنین بخوانید | تیراندازی در بیرون از مهمانی خانه کالج در ایالات متحده باعث کشته شدن دانشجو ، 2 مجروح