شاهزاده ویلیام انگلیس در آوریل با Covid-19 قرارداد گرفت.

را به صورت مخفی نگه داشت -image-inserted “>

شاهزاده ویلیام انگلیس در آوریل در یک زمان مشابه زمانی که پدرش پرنس چارلز نیز آزمایش ویروس مثبت داشت ، به ویروس کرونا مبتلا شده بود.

شاهزاده ویلیام ، روزنامه سان گفت که نوه ملکه الیزابت و نفر دوم در صف سلطنت انگلیس است ، تشخیص خود را مخفی نگه داشت زیرا نمی خواست کشور را هشدار دهد.

“چیزهای مهم وجود داشت روزنامه به نقل از ویلیام ادامه داد و من نمی خواستم کسی را نگران کنم.

شاهزاده ویلیام توسط پزشکان کاخ تحت درمان قرار گرفت و از رهنمودهای دولت پیروی کرد. او خود را در خانه خانوادگی آنمر هال ، در نورفولک منزوی کرد. این روزنامه افزود که وی در ماه آوریل هنوز 14 تماس تلفنی و تماس تصویری انجام داده است. رویترز گفت: در یک مرحله او برای نفس کشیدن تلاش می کرد ، بنابراین واضح است که همه اطراف او کاملاً وحشت کرده بودند. “

کاخ اواخر روز یکشنبه بلافاصله برای اظهار نظر در دسترس نبود.

محل اقامت پدر ویلیام ، پرنس چارلز ، در تاریخ 25 مارس گفته بود که آزمایش چارلز از نظر ویروس کرونا مثبت است. وارث تاج و تخت به مدت هفت روز در خانه خود در اسکاتلند با علائم خفیف منزوی شد.

انگلیس به شدت از شیوع ویروس کرونا رنج می برد و 46717 مورد مرگ Covid-19 را گزارش کرده است – به عنوان مواردی که در حال مرگ هستند. در طی 28 روز از یک آزمایش مثبت. میزان وسیع تری از کسانی که گواهی فوت آنها Covid-19 است ، تعداد 58925 نفر را اعلام می کند.

(با ورودی های رویترز)