جشن پایان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با مهمانی های رقص ، شامپاین

به محض اینکه اخبار در تلفن هایشان بوق زد ، آمریکایی ها خود به خود در گوشه خیابان ها و چمنزارهای جلو جمع می شدند – بوق می زدند ، قابلمه ها و قابلمه ها را می زدند ، شروع مهمانی های رقص فی البداهه – به عنوان یک انتخابات سخت آزمایشی و انتظار خسته کننده چهار روزه صبح شنبه به پایان رسید.

درست پس از آنکه آسوشیتدپرس و سایر سازمان های خبری اعلام کردند که معاون رئیس جمهور سابق جو بایدن رئیس جمهور دونالد ترامپ ، آتش بازی در آتلانتا فوران کرد. در مین ، گروهی که در بازار کشاورزان مشغول بازی بودند ، به نبرد سرود جمهوری وارد شدند.

همسایگان از خانه های خود در منهتن بیرون ریختند و در یک مهمانی خیابانی بدون برنامه ، مضر ، رقص و پرحاشیه جمع شدند. غریبه ها در لوئیزویل ، کنتاکی ، طرفداران BIden در چمن های خود جمع شدند تا با شامپاین برشته شوند. در هارلم ، آنها در خیابان ها می رقصیدند ، زنگوله های گاو را می زدند و بوق ماشین هایشان را می زدند.

طرفداران ترامپ روزهاست که خارج از عملیات شمارش آرا معترض هستند و بدون هیچ مدرکی اثبات می کنند که نتایج کند حرکت ثابت می کند تقلب کردن. اما صبح روز شنبه ، دموکرات ها با نمایش های شاداب به خیابان ها آمدند و جشن گرفتند که چه اتفاقی برای آنها افتاد تا چهار سال بحران های مداوم ، هرج و مرج و اضطراب را پایان دهند.

“این سورئال است ، احساس می کنم من لولا فالئیت ، مدیر 26 ساله منابع انسانی در شهر نیویورک گفت: “من از چنگال شر آزاد هستم.” “من برای دوستان مهاجر خود کمتر احساس نگرانی می کنم. در سال 2016 ، با گریه از خواب بیدار شدیم. امروز ما جشن می گیریم. نگاه کن ، آسمان آبی روشن است ، خورشید نیز بیرون است ، مادر طبیعت نیز جشن می گیرد. “

7 نوامبر در ساعت 11:25 صبح ، برای بسیاری از حمایت های بایدن لحظه ای از بزرگی تاریخی که آنها گمان می کنند ، شد. آنها همیشه به یاد می آورند که چه کاری انجام می دهند ، حتی کسانی که در میانه فعالیتهای روزمره آخر هفته قرار دارند.

معلم بازنشسته و مدیر مدرسه کی نیکلاس 73 ساله با شنیدن بایدن در خانه اش در شمال غربی دیترویت جارو برقی بود. برنده اعلام شده بود.

“او فقط می گفت” خدا را شکر “. “این هیچ ارتباطی با دموکرات ها و جمهوری خواهان ندارد. این مربوط به نجابت است. این کشور از یکپارچگی برخوردار است و امیدوارم بتوانیم نجابت پیدا کنیم. من فکر می کنم جو بایدن می تواند این کار را انجام دهد و مهربانی را بازگرداند. “