چین کلیه پروازها را متوقف می کند ، ورود بیشتر اتباع خارجی از هند به استناد Covid-19

چین روز پنجشنبه تصمیم گرفت ورود اتباع خارجی مقیم هند به چین را موقتاً متوقف کند. این دستور برای کلیه اتباع خارجی در هند دارای ویزا یا مجوز اقامت معتبر چین اعمال خواهد شد.

علاوه بر این ، چین همچنین پروازهای خود را از هند به دلیل بیماری همه گیر ویروس کرونا به حالت تعلیق درآورده است.

” وزارت امور خارجه چین روز پنجشنبه در بیانیه ای گفت: سفارت چین / کنسولگری های چین در هند فرم های اعلامیه بهداشت را برای دارندگان دسته های فوق الذکر ویزا یا اقامت مهر نمی کنند.

این بیانیه ادامه یافت برای اضافه کردن ، “خارجیانی که دارای ویزای دیپلماتیک ، خدماتی ، مجوز و C چین هستند تحت تأثیر قرار نمی گیرند. خارجیانی که نیاز به اضطراری یا بشردوستانه برای بازدید از چین دارند ، می توانند درخواست ویزا را به سفارت / کنسولگری های چین در هند ارسال کنند. 3 نوامبر 2020 تحت تأثیر قرار نمی گیرد. “

وزارت امور خارجه چین با بیان اینکه این تعلیق اقدامی موقتی برای مقابله با بیماری همه گیر Covid-19 است ، ادامه داد. در این بیانیه آمده است: “چین تنظیمات و اعلامیه های بیشتری را متناسب با وضعیت همه گیر در حال انجام به موقع انجام خواهد داد.”

وزارت امور خارجه چین روز پنجشنبه ورود تعدادی از بازدید کنندگان غیر چینی را نیز ممنوع کرد کشورها وارد سرزمین اصلی چین می شوند. اینها شامل انگلیس ، بلژیک و فیلیپین است.

چین همچنین از مسافران فرانسه ، آلمان و ایالات متحده خواسته است که نتایج آزمایشات بهداشتی اضافی را هنگام ورود ارائه دهند.

با توجه به انگلیس ، طبق آژانس خبری رویترز بلژیک و فیلیپین ، چین ورود اتباع غیرچینی را که از این کشورها سفر می کنند حتی اگر ویزا و مجوزهای اقامت معتبر داشته باشند نیز به حالت تعلیق درآورده است.