معلم چین پس از دوئل با همکار

به دلیل مسمومیت 25 دانش آموز ، حکم اعدام گرفت

یک مربی مهد کودک به دلیل مسمومیت 25 دانش آموز ، به قتل یکی از آنها ، توسط دادگاه در مرکز چین به اعدام محکوم شد. مشاجره با یک همکار.

در حکمی این هفته ، که پس از بیش از یک سال صادر شد ، دادگاه مردم میانه جیاوزوو در استان هنان انگیزه های قاتل وانگ یون را “حقیر” و “شرور” توصیف کرد. < / p>

“او باید طبق قانون به سختی مجازات شود.”

به دادگاه اطلاع داده شد که وانگ با یک معلم دیگر در مهد کودک Jiaozuo به دلیل “نحوه بهتر اداره کردن” دعوا کرده است. دانش آموزان”. بعداً ، در تاریخ 27 مارس 2019 ، وانگ نیتریت را بصورت آنلاین خریداری كرد و آن را به فرنی كه از طرف مدرسه تهیه شده بود ، برای دانش آموزان معلم دیگر اضافه كرد.

در زمان مسمومیت در مهد کودک 2019 ، یکی از والدین به ایالت چین گفت بر روی تابلوی گلوبال تایمز که او از مهد کودک تماس گرفته و می گوید فرزندش استفراغ کرده و بیهوش شده است ، اجرا کرد. وقتی وارد شد ، فرزندش بیهوش بود.

به نقل از پدر ، با نام خانوادگی لی ، گفت: “بچه ها تمام شلوارهای خود را استفراغ می کردند ، آنها رنگ پریده به نظر می رسیدند.” > قبلاً در تلاش برای مسموم کردن شوهرش

وانگ قبلاً در فوریه 2017 پس از یک مشاجره در تلاش برای مسموم کردن شوهرش ، ملقب به فنگ ، گرفتار شده بود. به همین مناسبت ، وانگ نیتریت را درون لیوان مورد استفاده فنگ ریخت و باعث صدمات جزئی شد.

طبق گفته مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های ایالات متحده ، نیتریت سمی است و احتمالاً ماده سرطان زایی است که در کودها ، نگهداری مواد غذایی و حتی مهمات و مواد منفجره. در سطوح بالا ، می تواند بدن را از جذب مناسب اکسیژن متوقف کند.

ادعاهای تازه بدرفتاری با بچه ها

حکم وانگ در میان ادعاهای جدید مربوط به بدرفتاری با کودکان در یک مهد کودک در شمال چین. هشت پدر و مادر ادعا کردند که پس از بازگشت از کودکستان Zhaojun Dingqi در Hohhot ، در منطقه خودمختار مغولستان ، علائم ناشناخته ای را در سر و بدن آنها پیدا کرده اند.

به گزارش شین هوا ، در مورد سوراخ سوزن س askedال کردند ، بچه ها به والدین خود گفتند که معلم آنها به دلیل رفتار نکردن در کلاس ، آنها را با “خلال دندان” و “سوزن قرمز” خنجر زده است و به آنها دستور داده است که به خانواده خود نگویند. ، پلیس زین چنگ گفت سه زن به ظن “شکنجه کودکان تحت سرپرستی آنها” بازداشت شده اند ، اگرچه این پرونده همچنان در دست بررسی است. مهدکودک Dingqi در بیانیه ای گفت که در حالی که مدرسه به دلیل نگرانی و نگرانی برای والدین عذرخواهی کرد ، هنوز هیچ مدرکی برای اثبات ادعاها پیدا نکرده است.

“در حال حاضر ، (ما) با پلیس برای تهیه تصاویر نظارتی و تجهیزات مربوطه ، و با تحقیقات اداره امنیت عمومی همکاری کرد. “در بیانیه آمده است.

در نوامبر 2017 ، یک مربی مهد کودک پکن به دلیل سوراخ کردن به 18 ماه زندان محکوم شد چهار کودک در کلاس او با سوزن. طبق اعلام روزنامه جهانی گلوبال تایمز ، پلیس گفت این معلم با نام خانوادگی لیو از سوزن برای “رام کردن” کودکان استفاده می کند.