اولین ناو هواپیمابر ساخت داخل چین که احتمالاً تا پایان سال آماده جنگ خواهد بود: گزارش

اولین ناو هواپیمابر ساخت داخل چین شاندونگ پیش بینی می شود تا امسال آماده جنگ شود – در پایان ، گزارشی در روز سه شنبه گفت. این هواپیما گفت که این هواپیما ماموریت های آزمایش و آموزش منظم را در دریا به پایان رسانده است.

شاندونگ دومین ناو هواپیمابر چین است. این نخستین ناو هواپیمابر ساخت داخل کشور است.

ناوهای هواپیمابر چینی لیائونینگ و شاندونگ اخیراً آموزش های معمول و آزمایش های دریایی خود را به پایان رسانده اند ، خبرگزاری PTI ماه گذشته به نقل از ارتش چین گفت: < p> لیائونینگ ، تعمیرات کشتی دوران اتحاد جماهیر شوروی ، در سال 2012 به بهره برداری رسید ، در حالی که شاندونگ در دسامبر سال گذشته به نیروی دریایی PLA اعزام شد. گزارش های رسمی رسانه ها می گوید که چین قصد دارد شش ناو هواپیمابر داشته باشد.

شاندونگ پس از 10 ماه خدمت در نیروی دریایی ارتش آزادیبخش خلق (PLA) به جنگ واقعی پرداخت ، بر اساس گزارش تلویزیون مرکزی چین (CCTV) به PTI.

آزمایش و آموزش شامل پشتیبانی هواپیمایی ، کنترل خسارت و واکنش اضطراری بود ، دوربین مدار بسته گزارش داد ، به نقل از فرمانده ناخدا ، لای یی جون ، فرمانده کشتی.

تمرینات مربوط به جنگ واقعی بود و عملکرد سلاح های موجود در کشتی را به طور موثر آزمایش کرده اند. لای گفت ، آزمایش و آموزش نشان می دهد که عملکرد اصلی شرکت حامل بهبود یافته است.

از آنجا که شاندونگ فقط کمتر از یک سال است که خدمت کرده است ، هنوز در حال گذراندن دوره آموزش مقدماتی برای آزمایش عملکرد تجهیزات خود و تقویت تحقیقات در مورد ژانگ جونشه ، محقق ارشد تحقیق در موسسه تحقیقات مطالعات نظامی نیروی دریایی PLA ، در مورد عملیات و آموزش کشتی ، روز سه شنبه به دولت جهانی گلوبال تایمز گفت.

در آینده ، کشتی اقدامات بیشتری انجام خواهد داد ژانگ گفت: “تمرینات مربوط به هماهنگی با هواپیماها و کشتی ها و همچنین هماهنگی با سایر گروه های حمل کننده هواپیما.

(با ورودی های PTI)