Kashgar چین گزارش 137 مورد جدید ویروس کرونا ویروس بدون علامت

كشگر چين روز يكشنبه گزارش داد كه يك نفر روز گذشته به يك نفر مبتلا به عفونت Covid-19 مبتلا شده است – 137 مورد بدون علامت کرونا ويروس – بدون علامت. اولین موارد جدید محلی به مدت 10 روز در سرزمین اصلی چین.

به گفته رویترز ، همه 137 مورد جدید به یک کارخانه تولید پوشاک مرتبط شده است.

گزارش شد که روز شنبه والدین رویترز به نقل از یک مقام کمیسیون بهداشت سین کیانگ گفت: یک دختر 17 ساله ، که ویروس کرونا ویروسی جدید داشت اما هیچ علامتی نداشت ، در این کارخانه کار می کرد.

موارد جدید در سرزمین اصلی مشخص شد اولین عفونت های محلی چین از 14 اکتبر ، هنگامی که یکی از آنها در چینگدائو شناسایی شد. سین کیانگ در ماه اوت محل یک خوشه محلی بود ، اما از 15 آگوست هیچ مورد جدیدی در منطقه پیدا نشده است.

شنبه شب ، کاشگر یک برنامه آزمایشی را آغاز کرد که 4.75 میلیون نفر از جمعیت منطقه را پوشش می داد. رویترز گفت: از بعد از ظهر روز یکشنبه ، بیش از 2.84 میلیون نفر تحت آزمایش قرار گرفته اند و بقیه تحت پوشش روز سه شنبه خواهند بود.

به نقل از رویترز گزارش ، دولت کاشغر روز یکشنبه گفت که همه مدارس به جز دانشگاه ها از طریق جمعه بسته می شوند اما سوپرمارکت ها و مراکز خرید همچنان باز خواهند ماند.

چهار شهر در منطقه کاشگر به عنوان مناطق “پر خطر” شناخته شدند ، طبق بیانیه یکشنبه شب مقامات شهرستان کشگر ، و انتظار می رود کنترل های دقیق از جمله محدودیت سفر.

کمیسیون بهداشت ملی چین روز یکشنبه کارشناسان را برای هدایت ویروس کرونا در شهر جاده باستانی ابریشم کشگار اعزام کرد

ویروس کرونا برای اولین بار در t شناسایی شد او در پایان سال گذشته در شهر ووهان در مرکز چین قرار داشت.

از روز شنبه ، در سرزمین اصلی چین 85790 مورد ویروس کرونا تأیید شده است. تعداد کشته شدگان Covid-19 4634 است.

(با درج اطلاعات از رویترز)

همچنین بخوانید: اروپا توسط موج دوم Covid-19 برخورد کرد ، اما یک پوشش نقره ای وجود دارد

همچنین بخوانید: کانون اولیه ویروس کرونا در ایتالیا پس از 7 ماه به مدرسه بازگشت

همچنین تماشا کنید: آزمایشات حیوانات نامزد واکسن Bharat Biotech Covaxin موفق