توزیع واکسن ویروس کرونا ویروس ویروس کرونا ویروس ویروس کرونا ویروس در چین در آمریکای جنوبی

class = “ff-og-image-inserted”>

Sinovac Biotech چین امیدوار است که واکسن آزمایشگاهی ویروس کرونا را با برون سپاری برخی روشهای تولید به یکی از شرکای خود در برزیل ، به بیشتر کشورهای آمریکای جنوبی عرضه کند ، پنجشنبه.

تولیدکنندگان واکسن جهانی ، مانند Sinovac و AstraZeneca ، برای انجام آزمایشات مرحله پایانی نامزدهای واکسن خود در بزرگترین کشور آمریکای جنوبی ، با برزیل همکاری کرده اند و با سومین بالاترین میزان آلودگی در سراسر جهان مبارزه می کنند.

Sinovac قصد دارد محصولات نیمه تمام را به شریک خود Instituto Butantan ارائه دهد ، که پر کردن و بسته بندی و تهیه اقلام تمام شده دیگر کشورهای آمریکای جنوبی را انجام می دهد ، رئیس یین ویدونگ در یک کنفرانس خبری گفت. < p> چین شامل Sinovac بود نامزد واکسن CoronaVac در برنامه استفاده اضطراری خود در ماه ژوئیه آغاز شده است ، اما آزمایشات مرحله اواخر خارج از کشور به پایان نرسیده است ، و باعث ایجاد نگرانی در مورد ایمنی در بین متخصصان می شود. با واکسن Sinovac در اواسط ماه دسامبر ، انتظار تأیید مقررات ، فرماندار آن گفته است.

یین گفت که این شرکت مایل به همکاری و اشتراک اطلاعات با سایر کشورها در مورد استفاده اضطراری واکسن در صورت نیاز به چنین برنامه هایی است ، و در گفتگو با شیلی ، در میان سایر کشورها ، در مورد انجام مطالعات بالینی فاز 3.

یین ، که همچنین مدیر اجرایی سینوواک است ، گفت: “کشورهای مختلف گزینه های خاص خود را در مورد مجوز استفاده اضطراری دارند” نمی دانم که آیا آنها از چین پیروی می کنند.

یکی دیگر از نامزدهای واکسن که توسط یکی از شرکت های تابعه گروه دارویی ملی چین (Sinopharm) پشتیبانی می شود ، هفته گذشته در امارات متحده عربی تأیید استفاده اضطراری را تأمین کرد ، جایی که هنوز هم وجود دارد در حال آزمایش. 8 88011000110888 توزیع واکسن کرونا ویروس چشم سینووک چین در آمریکای جنوبی