پس از شناسایی خوشه Covid-19

شهر چین 11 میلیون نفر را آزمایش می کند

شهر چینگدائو چین پس از شناسایی خوشه Covid-19 در بیمارستان آزمایش تمام 11 میلیون ساکن خود را به پایان رساند.

آزمایش انبوه پس از گزارش موارد جدید Covid-19 ، بیش از ده مورد ، در شهر انجام شد. به دلیل ضد عفونی نامناسب در اتاق CT در آنجا ، افزایش اخیر موارد ویروس کرونا به بیمارستان بیمارستان قینگدائو Chest مرتبط بود که در حال درمان بیماران Covid-19 بود.

Xue Qingguo ، معاون شهردار چینگدائو ، روز جمعه خبرگزاری PTI گزارش داد که بیش از 10.16 میلیون نمونه جمع آوری شده آزمایش شده است و نتایج هیچ مورد مثبتی نشان نداد.

یک آزمایش اسید نوکلئیک در سطح شهر از 11 شنبه ، پس از ظهور ، 11 میلیون نفر را تحت پوشش قرار داد. معاون شهردار چینگدائو گفت که یک خوشه Covid-19 جدید در روز جمعه تکمیل شد.

ما لیکسین ، معاون حزب حزب کمیسیون بهداشت استان ، در اوایل روز گفت که ضد عفونی نامناسب در اتاق CT در بیمارستان قفسه سینه چینگدائو منجر به ایجاد خوشه جدیدی از عفونتهای Covid-19 در شهر شده است.

“عدم انتقال جامعه”

احتمال اینکه عفونتهای خوشه ای جدید ناشی از صلیب باشد ما لیکسینو به نقل از دولت گفت: -عفونت در جامعه منتفی شد – PTI گزارش داد که خبرگزاری Xinhua را اداره کنید. وی گفت: هیچ انتقال جامعه ای رخ نداده است.

خوشه چینگدائو باعث نگرانی در سراسر کشور شده است زیرا هزاران نفر در تعطیلات اخیر روز ملی از این شهر توریستی بازدید کردند.

مقامات پکن از مدیریت دقیق ورودهای بین المللی خبر دادند به پایتخت ، شامل سه آزمایش که باید قبل از عزیمت ، در گمرک چین و پس از اتمام دوره قرنطینه انجام شود.

حدود 34 هتل برای مشاهدات پزشکی برای افرادی که پس از 3 سپتامبر وارد پایتخت شده اند ، باز شده است. شهر برخی پروازهای بین المللی را از سر گرفت.

سوئی روون ، معاون شهردار و رئیس دفتر امنیت عمومی ، گفت که هیچ نتیجه مثبت دیگری غیر از آنچه در قرنطینه است ، وجود ندارد.

این مورد یک عفونت ویروسی مستقل از یک کارگر بندری 40 ساله است که آزمایش او مثبت بود اما سه هفته قبل هیچ علامتی نداشت.

“به طور کلی ، دوره انکوباسیون ویروس از یک تا 14 است. روز ، اما موارد گزارش شده وجود دارد که جوجه کشی سون یونبو ، مدیر یک تیم متخصص پزشکی که برای درمان ویروس جدید کرونا ویروس شهر ترتیب داده شده بود ، گفت: “سان یونبو” ، یک کارمند اسکله یک مورد فردی است.

مورد جدید علاوه بر 12 مورد عفونت هایی که قبلاً گزارش شده بودند ، که ارتباط تنگاتنگی با بیمارستان ریوی شهر داشتند.

وو زونیو ، رئیس اپیدمیولوژیست در مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های چین ، گفت که تلاش های روزهای آینده باید معطوف به تماس های نزدیک باشد موارد در بیمارستان ریوی ، به خصوص اگر ارتباط نزدیک وجود داشته باشد که مشخص نشده و جدا نشده باشد.

“اولویت های پیشگیری باید در بخشهای بیمارستانها باشد ، خصوصاً در مواردی که موارد تأیید شده در خارج از کشور را دریافت می کنند و استفاده از آنها وو گفت: “تجهیزات اصلی پزشکی نیز باید منزوی شوند.”> وی به نقل از روزنامه چاینا گفت: “استفاده از ماسک صورت ، حفظ فاصله های اجتماعی و شستن مداوم دست ها باید به یک برنامه روزمره تبدیل شود.” / p>

مدیر کمیسیون بهداشت چینگدائو مظنون است به پایان رسید

در واکنش به شیوع اخیر در چینگدائو ، سوئی ژنهوا ، رئیس کمیسیون بهداشت چینگدائو ، از سمت خود به حالت تعلیق درآمد و در حال تحقیق است ، و دنگ کای ، رئیس بیمارستان ریوی ، برکنار شد ، مطابق اظهارات روز پنجشنبه دولت شهر.

سرزمین اصلی چین گزارش 24 مورد ویروس کرونا ویروس جدید

در همین حال ، کمیسیون ملی بهداشت چین ، (NHC) گفت در مجموع 24 مورد تأیید شده وارد می شود روز جمعه از خارج از سرزمین اصلی گزارش شده است.

کمیسیون اعلام کرد یک مورد مشکوک جدید Covid-19 از خارج از سرزمین اصلی در شانگهای گزارش شده است.

از موارد جدید وارداتی ، 11 مورد در شانگهای ، پنج نفر در مغولستان داخلی ، دو مورد در تیانجین ، جیانگ سو و گوانگدونگ و هر كدام یك نفر در فوجیان و چونگ كینگ گزارش شد. NHC اعلام كرد.

در پایان روز پنجشنبه ، 240 نفر كه از در خارج از کشور در بیمارستان ها تحت درمان بودند. کمیسیون گفته است که 376 مورد بدون علامت ، از جمله 375 مورد خارج از سرزمین اصلی ، هنوز تحت نظر پزشکی هستند.

از روز پنجشنبه ، تعداد کل موارد تایید شده Covid-19 در سرزمین اصلی چین به 85،646 رسیده است که از این تعداد 253 بیمار هنوز تحت معالجه هستند ، از این تعداد چهار نفر در شرایط شدید هستند.

در مجموع 80759 بیمار پس از بهبودی مرخص شده اند و تعداد کشته شدگان ناشی از ویروس کرونا 4،634 نفر بوده است.

(با ورودی های PTI)

همچنین بخوانید | Covid-19: چین به سرعت استفاده از واکسن های آزمایشگاهی ویروس کرونا را گسترش می دهد

همچنین بخوانید | WHO: این مطالعه چهار دارو را یافته است که هیچ تاثیری در ویروس کرونا ندارند