رئیس جمهور چین شی جین پینگ از سربازان می خواهد تا برای جنگ آماده شوند ، کاملاً وفادار باشند: گزارش

در زمانی که تنش بین هند و چین به دلیل درگیری های نظامی در لاداخ شرقی در امتداد خط بر اساس گزارش (LAC) ، رئیس جمهور چین ، شی جین پینگ از نیروهای خود خواسته است تا برای جنگ آماده شوند. گزارش های خبری به نقل از شی جین پینگ به سربازان چینی گفته است “کاملاً نسبت به کشور وفادار بمانند”.

بر اساس گزارشی که CNN منتشر کرد ، شی جین پینگ روز سه شنبه از پایگاه نظامی در گوانگدونگ بازدید کرد ، سربازان چینی “تمام فکر و انرژی خود را برای آماده سازی برای جنگ و حفظ حالت آماده باش بالا” قرار دهند.

CNN این اظهارات را به خبرگزاری دولتی چین شین هوا نسبت داد.

با این حال ، هنوز مشخص نبود که این نظر به هند یا ایالات متحده و سایر کشورهایی که چین با آنها درگیر شده است در منطقه دریای چین جنوبی است یا هر دو.

در خطاب او شی جین پینگ در سپاه تفنگداران ارتش آزادیبخش خلق (PLA) از سربازان خواست علاوه بر اینکه به آنها بگوید “کاملاً وفادار ، کاملاً خالص و کاملاً قابل اعتماد” باشند ، “وضعیت هوشیاری را حفظ کنند”.

در همین حال ، گزارش سفر Xi به پایگاه نظامی ، شین هوا گزارش داد ، شی جین پینگ بر “سرعت بخشیدن به تحول و ساخت و ساز ، بهبود تواناییهای رزمی ، و تلاش برای ایجاد نیرویی قدرتمند با قابلیتهای متعدد و پاسخ سریع در سراسر میدان “.

” شی جین پینگ تأکید کرد که حمایت از رهبری مطلق حزب در قبال ارتش ضروری است. توجه کامل به کنترل جامع و دقیق حزب و ارتش و اطمینان از اینکه نیروهای کاملاً وفادار ، کاملاً خالص و کاملاً قابل اعتماد هستند. “

روز سه شنبه ، هند و چین هفتمین دور خود را در سطح فرماندهان سپاه برگزار کردند. گفتگوها برای حل بن بست نظامی در منطقه لاداخ. روبرو شدن در اوایل ماه مه آغاز شد و از آن زمان تاکنون ادامه داشته است.

هند و چین چندین دور از مذاکرات نظامی ، دیپلماتیک و وزرا را برای خنثی کردن تنش های نظامی در حال انجام انجام داده اند اما موفقیت زیادی نداشته اند.

در ماه ژوئن ، دو طرف درگیر درگیری شدید در دره گالوان از نظر استراتژیک بودند. در آن بیست سرباز هندی از جمله یک افسر درجه دار سرهنگ کشته شدند. طرف چینی نیز در مواجهه با تلفات جانی متحمل شده است اما تعداد تلفات را علنی نکرده است.

همچنین بخوانید | چین ابتدا باید عقب نشینی کند: هند در جریان مذاکرات در سطح فرمانده سپاه 7 همچنان بر خواسته خود قاطع است

همچنین بخوانید | قلمرو اتحادیه لاداخ “به طور غیرقانونی” تأسیس شد: چین پس از احداث 44 پل هند در مناطق مرزی