ستاره رسانه های اجتماعی چینی در جریان پخش مستقیم توسط همسر سابق سوخته ، مرگ باعث خشم

ستاره رسانه های اجتماعی چینی با هزاران دنبال کننده توسط شوهر سابق خود که سابقه داشتن آن را داشت ، آتش زد. سو abuse استفاده خانگی ، در حالی که او در حال پخش مستقیم برنامه بود. پس از جنگ در طول دو هفته گذشته ، 30 ساله ، معروف به لامو ، دو روز پیش در بیمارستانی درگذشت و بحث و جدال بزرگی در چین به راه انداخت.

بر اساس گزارش BBC ، Lamu نام محبوبی در Douyin ، نسخه چینی TikTok بود ، جایی که وی فیلم هایی را نشان می داد که زندگی روستایی خود را در استان سیچوان نشان می داد. او به دلیل آرایش بدون آرایش و فیلم های معتبری که معیشت روستایی را نشان می داد بسیار دوست داشتنی بود.

مرگ لامو ناشی از سوختگی شدید باعث خشم رسانه های اجتماعی گسترده ای علیه خشونت خانگی در سراسر چین شده است و بسیاری از آنها پلیس را مسئول بی عملی می دانند.

در 14 سپتامبر ، هنگامی که او در حال پخش مستقیم در سایت رسانه های اجتماعی بود ، بلافاصله پس از شروع کار صفحه اش خالی شد. شوهر سابق وی معروف به تانگ وارد خانه شده بود و او را با بنزین غرق کرده بود. وی همچنین به چاقو مسلح شده بود. تانگ همسر سابق خود را به آتش کشید که در آن زن 90٪ دچار سوختگی شد.

زن به سرعت به بیمارستان محلی منتقل شد و سپس به بیمارستان دیگری منتقل شد. خانواده وی به دنبال کمک مالی به طرفدار بزرگ لامو متوسل شدند و ظرف 24 ساعت آنها 1 میلیون یوان (1.08 کرور روپیه) سرمایه جمع کردند.

لامو مادر دو فرزند ، اوایل امسال به دلیل تکرار موارد داخلی از تانگ طلاق گرفت. خشونت هر دو سرپرستی هر یک از فرزندان را به دست آوردند. با این حال ، تانگ خواستار بازگشت او بود و هم لامو و هم خانواده اش را تهدید می کرد.

لامو سپس به ازدواج مجدد این مرد ادامه داد اما خیلی زود فرار کرد. این باعث شد تا تانگ به دنبال او بگردد و حتی در نهایت خواهر لامو را که از اعلام محل زندگی خود امتناع ورزید ، خرد کرد. گزارش بی بی سی به نقل از منابع رسانه های محلی گفت: لامو سپس دوباره خواستار طلاق وی و حضانت هر دو فرزند شد.