ویروس کرونا ویروس: وضعیت دونالد ترامپ در حال بهبود است ، و اکسیژن اضافی

را فراهم می کند “class =” ff-og-image-inserted “>

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا ، كه از ویروس كرونا رنج می برد ، دو بار به اوكسیژن اضافی داده شد و همچنین پنج شنبه و جمعه به او دگزامتازون داده شد ، پزشكان وی را معالجه می كنند. آنها افزودند: ترامپ ، که در یک بیمارستان نظامی بستری است ، می تواند از اوایل روز دوشنبه به کاخ سفید بازگردد ، جایی که درمان او ادامه خواهد یافت.

پزشکان گفتند که وضعیت دونالد ترامپ نیز در حال بهبود است. پس از یک سری پیام های ضد و نقیض از کاخ سفید باعث سردرگمی گسترده ای در مورد وضعیت ترامپ شد.

دگزامتازون در مطالعات برای بهبود بقا در بیماران بستری در Covid-19 مهم که به اکسیژن اضافی نیاز دارند ، نشان داده شده است. اما طبق دستورالعمل های انجمن بیماری های عفونی آمریکا ، این دارو نباید در موارد خفیف تجویز شود زیرا می تواند توانایی بدن در مبارزه با ویروس را محدود کند.

“واقعیت این است که او در حال انجام است دکتر شان پی کانلی به خبرنگاران در مرکز پزشکی ملی پزشکی والتر رید گفت ، جایی که ترامپ از روز جمعه تحت معالجه قرار گرفته است.

پزشکان گفتند ترامپ از روز جمعه تب نکرده است و کبد او و عملکرد کلیه پس از دوز دوم در یک دوره پنج روزه Remdesivir ، داروی ضد ویروسی داخل وریدی فروخته شده توسط Gilead Sciences Inc GILD.O ثابت شد و ثابت شده است که مدت زمان بستری در بیمارستان را کاهش می دهد.

دکتر برایان گاریبالدی گفت گاریبالدی گفت: “ترامپ در پاسخ به” کم بودن سطح اکسیژن گذرا “دگزامتازون داده شد.

” وی روز گذشته اولین دوز آن را دریافت کرد و برنامه ما این است که فعلاً آن را ادامه دهیم. ”

ترامپ همچنین تحت درمان تجربی Reggeneron’s REGN.O REGN-COV2 و همچنین روی ، ویتامی قرار می گیرد. پزشکان وی گفته اند: N D ، فاموتیدین ، ​​ملاتونین و آسپرین.

ترامپ روز شنبه یک ویدیوی چهار دقیقه ای منتشر کرد که در آن گفت “آزمایش واقعی” وضعیت او طی چند روز آینده انجام می شود. ترامپ در حالی که خسته به نظر می رسید و پوشیده بود ، گفت: “در طی چند روز آینده ، من حدس می زنم که این آزمایش واقعی باشد ، بنابراین ما خواهیم دید که طی این دو روز آینده چه اتفاقی می افتد.” یک ژاکت و پیراهن گردن باز.

بیماری ترامپ مبارزات انتخاباتی قبل از انتخابات ریاست جمهوری نوامبر را پشت سر گذاشته و توجه رئیس جمهور در مورد بیماری همه گیر را به خود جلب کرده است. رئیس جمهور جمهوریخواه در نظرسنجی ها از رقیب دموکرات جو بایدن عقب است.

نظرسنجی رویترز / ایپسوس که روز یکشنبه منتشر شد نشان داد که بایدن در سطح ملی 10 امتیاز بالاتر از ترامپ باز کرده است ، کمی نسبت به گذشته دو ماه. حدود 65٪ از آمریکایی ها گفتند اگر ترامپ جدی تر این ویروس را می گرفت ترامپ احتمالاً آلوده نمی شد – دیدگاهی که نیمی از جمهوری خواهان ثبت نام شده از آن پشتیبانی می کنند. حدود 55٪ گفتند که اعتقاد ندارند ترامپ حقیقت را در مورد ویروس گفته است.

ترامپ بارها تهدیدات همه گیر را نادیده گرفته است ، حتی اگر بیش از 208،000 آمریکایی را به کام مرگ کشانده و اقتصاد ایالات متحده را با چکش روبرو کرده است. .

“نگرش بالاگرفته از تیم”

ارزیابی های متفاوت درباره وضعیت سلامتی ترامپ از مقامات دولت در روز شنبه ، مشخص نبود که رئیس جمهور از چه زمانی بیمار شده است پنجشنبه شب آزمایش ویروس کرونا مثبت شد.

یک تیم پزشکان در کاخ سفید گفت که صبح شنبه وضعیت ترامپ رو به بهبود است و او قبلاً در مورد بازگشت به کاخ سفید صحبت می کرد.

در عرض چند دقیقه ، رئیس ستاد کاخ سفید ، مارک میدوز ، به خبرنگاران ارزیابی کمتری گلگون داد و گفت: “حیوانات حیاتی رئیس جمهور در 24 ساعت گذشته بسیار نگران کننده بود و 48 ساعت آینده از نظر مراقبت وی بسیار مهم خواهد بود. ما هنوز در یک مسیر روشن برای بهبودی کامل قرار نداریم. “

میدوز ، که نظرات اولیه او به شرط عدم شناسایی وی ارائه شد ، ساعت ها بعد لحن خود را تغییر داد و به رویترز گفت که ترامپ این کار را انجام می دهد” بسیار خوب “و اینکه” پزشکان از علائم حیاتی وی بسیار راضی هستند. ” میدوز در مصاحبه ای که شنبه شب با فاكس نیوز پخش شد ، فاش كرد كه وضعیت ترامپ در روز جمعه بسیار بدتر از آن است كه مقامات علنی كرده بودند ، گفت پزشكان به رئیس جمهور توصیه كردند كه پس از مشاهده تب و پایین رفتن سریع سطح اکسیژن خون به بیمارستان برود. < / p>

کانلی در مورد ارزیابی های ضد و نقیض روز یکشنبه اظهار نظر کرد.

“من سعی داشتم نگرشی خوش بین تیم و رئیس جمهور را در مورد دوره بیماری خود منعکس کنم.” یکشنبه “من نمی خواستم هیچ اطلاعاتی ارائه دهم که بتواند روند بیماری را به جهت دیگری هدایت کند و با این کار ، این مسئله به وجود آمد که ما سعی داشتیم چیزی را پنهان کنیم ، که لزوما درست نیست.”

مبارزات انتخاباتی ترامپ قول داد که مایک پنس ، معاون رئیس جمهور ، که اگر ترامپ نتواند وظایف خود را انجام دهد ، رئیس جمهور می شود ، “متجاوز” باشد برنامه مبارزات انتخاباتی در این هفته ، همانند سه فرزند بزرگ ترامپ.

“ما نمی توانیم به طور نامحدود در زیرزمین خود بمانیم یا اقتصاد را تعطیل کنیم. جیسون میلر ، مشاور ارشد مبارزات انتخاباتی ترامپ روز یکشنبه در برنامه “این هفته” ABC گفت: “ما باید این موضوع را به صورت جدی انجام دهیم.

با ترامپ که به طور نامحدود دنباله تبلیغات انتخاباتی بود ، مبارزات انتخاباتی وی” عملیات MAGA “را اعلام کرد با شعار وی “آمریکا را دوباره بزرگ بساز” ، که متحدان برجسته ای از جمله پنس و پسران بزرگ ترامپ ، دونالد جونیور و اریک را در این هفته فعالیت های شخصی را بدست خواهند گرفت.

پنس ، که آزمایش کرد منفی در روز جمعه ، قرار است روز چهارشنبه در مورد کمال هریس ، نامزد معاون ریاست جمهوری دموکرات ، مناظره کند. صحبت با یک اتحادیه کارگران ترانزیت ، حتی همانطور که وی برای رئیس جمهور آرزوی سلامتی داشت.

“من اینجا کمی در نقطه ای قرار دارم ، زیرا نمی خواهم به رئیس جمهور حمله کنم و اولین خانم اکنون ، “بایدن گفت ، و اضافه کرد امیدوارم ترامپ و همسرش ملانیا ، که او نیز به این بیماری مبتلا است ، بتوانند بهبودی کامل یابند.

اما او خیلی سریع به پاسخ ترامپ به بیماری همه گیر ، آن را “غیر منطقی” خواند و اظهار نظر ترامپ در مصاحبه ای در تابستان امسال مبنی بر اینکه “این همان چیزی است که” در مورد تعداد کشته شدگان سال شد.

، به خبرنگاران گفت كه وي روز بعد يكشنبه آزمايش خواهد شد. سخنگوی وی گفت: مبارزات انتخاباتی وی انتشار نتایج هر آزمون را آغاز خواهد کرد.

تعداد دیگری از جمهوری خواهان برجسته نیز از زمان اعلام ترامپ از نظر ویروس کرونا مثبت ارزیابی شده اند ، از جمله سناتورهای جمهوری خواه مایک لی ، تام تیلیس و رون جانسون ، کلیان کانوی مشاور ارشد کاخ سفید و کریس کریستی فرماندار سابق نیوجرسی.

(با درج اطلاعات از رویترز)