میزان مرگ و میر ویروس کرونا از ماه آوریل 30 درصد کاهش یافته است: مطالعه

.nBPElt “class =” ff-og-image-inserted “>

احتمال اینکه کشنده بودن ویروس کرونا ویروس کرونا باشد از ماه آوریل به دلیل بهبود درمان تقریباً یک سوم کاهش یافته است ، محققان دانشگاه واشنگتن موسسه سنجش و سنجش سلامت (IHME) روز پنجشنبه اعلام کرد.

در ایالات متحده ، COVID-19 اکنون حدود 0.6٪ از افراد آلوده به ویروس را می کشد ، در حالی که در اوایل همه گیری ، حدود 0.9٪ ، دکتر IHME ، دکتر کریستوفر موری به رویترز گفت.

وی گفت که آمار نشان می دهد پزشکان روش های بهتری را برای مراقبت از بیماران ، از جمله استفاده از داروهای رقیق کننده خون و پشتیبانی اکسیژن ، کشف کرده اند. درمان های م ،ثر ، مانند استروئید عمومی دگزامتازون ، نیز مشخص شده است.

متخصصان برای اندازه گیری دقیق یک معیار مهم در همه گیری تلاش کرده اند: میزان مرگ و میر یا درصد افراد آلوده به عامل بیماری زا که احتمالاً برای مردن. این مشکل با این واقعیت بیشتر می شود که بسیاری از افرادی که آلوده می شوند ، علائمی را تجربه نمی کنند و هرگز شناسایی نمی شوند.

IHME گفت که از نرخ مرگ و میر ناشی از عفونت (IFR) ناشی از نظرسنجی ها پس از محاسبه سن استفاده کرده است. . افراد مسن بیشتر از افراد جوان در معرض خطر مرگ ناشی از COVID-19 قرار دارند.

“ما می دانیم که این خطر عمیقا به سن مرتبط است. برای هر یک سال سن ، خطر مرگ 9٪ افزایش می یابد. ، “موری گفت.”

موسسه سیاتل ، منبع تأثیرگذار پیش بینی COVID-19 ، گفت که همچنین مشخص شده است که میزان مرگ و میر ناشی از COVID-19 در جوامعی با سطح بالای چاقی بدتر است.

این گروه گفت که اکنون به یک IFR تغییر یافته است که با گذشت زمان متفاوت است – از اولین موج همه گیری در مارس و آوریل تا 0.19٪ در روز تا ابتدای سپتامبر کاهش می یابد.

همچنین به عنوان تابعی از شیوع چاقی در مکان های مختلف متفاوت است و براساس توزیع جمعیت بر اساس سن ، همچنان متفاوت است.

IHME اظهار داشت: تجزیه و تحلیل میزان مرگ و میر استاندارد شده در سن از بیش از 300 نظرسنجی حاکی از کاهش 30 درصدی از زمان مارس / آوریل.

با وجود آن روند مثبت ، طی هفته های اخیر عفونت ها و بستری ها در سراسر کشور افزایش یافته است. این گروه گفت که مدل سازی آن 439،000 مرگ و میر تجمعی در آمریکا تا اول مارس و اوج مرگ و میر روزانه در اواسط ژانویه در 2200 را نشان می دهد.

همچنین بخوانید: حق وثیقه پیش فرض متهمان در میان بیماری همه گیر ویروس کرونا رنج می برد

همچنین بخوانید: به روزرسانی واکسن کرونا ویروس: بعد از Pfizer ، اکنون Moderna به انتشار اطلاعات جدید واکسن نزدیکتر است. شرکای SII با Novavax