واکسن کرونا ویروس آماده است ، هفته های آینده آماده می شود ، ادعا می کند دونالد ترامپ در مناظره ریاست جمهوری آمریکا

در ادعای بلندی ، دونالد ترامپ گفت که واکسن کرونا ویروس آماده است و” ظرف چند هفته “است. ترامپ در آخرین بحث پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا علیه جو بایدن صحبت کرد و افزود که این واکسن توسط ارتش در سراسر آمریکا توزیع خواهد شد.

“ما یک واکسن داریم که آماده است ، آماده است ، ظرف چند هفته اعلام شود “، خبرگزاری خبرگزاری فرانسه به نقل از ترامپ گفت.

با این حال ، طبق گزارش خبرگزاری رویترز ، ترامپ بیشتر توضیح داد ،” این یک ضمانت نیست “.

واکسن آماده برای زایمان می گوید ، ترامپ

ترامپ 74 ساله همچنین گفت که واکسن آماده تحویل است. وی به نقل از رویترز گفت: “تحویل خواهد شد.”

وی افزود كه شركتهایی مانند جانسون و جانسون ، مدرنا و فایزر در آن جبهه بسیار خوب عمل می كنند.

“ما به نقل از رویترز ، وی همچنین موارد دیگری را نیز دارد که ما با دیگر کشورها ، به ویژه اروپا در حال کار بسیار نزدیک هستیم. “ترامپ گفت که جدول زمانی وی دقیق تر خواهد بود ، ژنرال های وی برای توزیع سریع واکسن صف کشیده اند ، زیرا انتظار دارد 100 میلیون ویال داشته باشد.

“به محض استفاده از واکسن ، او (عمومی) آماده استفاده است” رئیس جمهور ، که به دنبال انتخاب مجدد است.

دونالد ترامپ می گوید

در طول بحث ریاست جمهوری آمریکا ، دونالد ترامپ ادعا کرد که خبرگزاری PTI به نقل از وی گفت: ایالات متحده در حال “چرخش دور خود” بود و افزود: “ما گوشه خود را گرد کرده ایم”.

با این حال ، آخرین آمارها افزایش موارد و بستری شدن در ایالات متحده را نشان می دهد. PTI گفت: حدود 60،000 مورد ویروس کرونا ویروس روزانه در سراسر ایالات متحده گزارش می شود ، این در حالی است که در ابتدای ماه اکتبر حدود 50،000 مورد در روز در ابتدای ماه اکتبر بود.

با توجه به ردیاب ویروس کرونا ویروس کرونر جانز هاپکینز ، ویروس کرونا تاکنون بیش از 41 میلیون نفر را آلوده و بیش از 1.1 میلیون نفر را در سراسر جهان کشته است. ایالات متحده با بیش از 8 میلیون مورد و 223000 مرگ و میر بدترین کشور است.

دونالد ترامپ می گوید “در زندگی با ویروس کرونا زندگی کنید”

، دونالد ترامپ طرفدار گشایش کشور بود و گفت “یاد بگیرید با آن زندگی کنید”. بر اساس گزارشی در CNN ، پرزیدنت ترامپ ادعا کرد او نمی گوید همه گیری به زودی پایان می یابد اما آمریکایی ها “می آموزند با آن زندگی کنند. ما چاره ای نداریم.”

جو بایدن گفت به نقل از AP ​​، “او می گوید ما هستیم ، می دانید ، ما یاد گرفته ایم که با آن زندگی کنیم. مردم یاد می گیرند که با آن بمیرند “.

بایدن ، معاون رئیس جمهور سابق ، 77 ساله ، ترامپ را به چالش کشید و ادعا کرد که سیاست های وی منجر به تعداد زیادی مرگ در کشور شده است.

” ما در آستانه رفتن به یک زمستان تاریک هستیم. یک زمستان تاریک و او هیچ برنامه مشخصی ندارد و هیچ چشم انداز وجود واکسنی برای اکثر مردم آمریکا قبل از اواسط سال آینده وجود ندارد ، “بایدن گفت به نقل از PTI.

ترامپ پاسخ داد ، “من نمی دانم که آیا ما زمستانی تاریک خواهیم داشت یا خیر. ما کشور خود را باز می کنیم. ما بیماری را یاد گرفته و مطالعه کرده ایم وقتی چین را تعطیل و ممنوع کردم ، به شدت آلوده شدم ، و در نهایت در اروپا وارد شدم ، اما چین در ماه ژانویه بود ، او می گفت من بیگانه هراسی هستم. من خیلی زود این کار را کردم “.

طبق PTI ، بایدن گفت: “او بیگانه هراسی است ، اما نه به این دلیل که دسترسی از چین را قطع کرد. و بعد از 40 کشور قبلاً این کار را انجام داد. علاوه بر این ، آنچه او انجام داد ، او اطمینان حاصل كرد كه ما 44 نفر در آنجا در چین بودند كه می خواستند به ووهان بروند تا مشخص كنند كه منبع دقیقاً چیست.

“رئیس جمهور در چه گفت ژانویه؟ او گفت “نه” ، او گفت که شفاف است. رئیس جمهور چین شفاف است. ما به او بدهکار هستیم. ما باید از او تشکر کنیم سپس آنچه اتفاق افتاد این بود که ما در مورد استفاده از قانون دفاع صحبت کردیم تا مطمئن شویم که بیرون می رویم و هر آنچه را که برای محافظت از مردم در آنجا وجود دارد به دست می آوریم. “، بایدن به نقل از PTI گفت.

وی افزود: “او (ترامپ) هیچ كاری نداشت. او عملا كاری انجام نداد و سپس از بیمارستان خارج شد و در مورد این صحبت كرد نگران نباشید. همه چیز به زودی تمام خواهد شد. بیا و دیگر دانشمند جدی دیگری در مورد جهانی که فکر می کند به زودی تمام خواهد شد “.

ترامپ طرفدار گشودن کشور است

اندکی پس از آخرین بحث ، ترامپ به ویروس کرونا مبتلا شد و هزینه کرد سه روز در بیمارستان.

“ما چاره ای نداریم. ما نمی توانیم مانند جو خود را در زیرزمین حبس کنیم. او توانایی قفل کردن خود را دارد. من نمی دانم. او بدیهی است که به جای PTI ، وی گفت: “او گفت که در زیرزمین زندگی می کند.” “رئیس جمهور گفت که مانند رقیب دموکرات خود از پس هزینه های زندگی در زیرزمین بر نمی آید. / p>

“من دوست دارم خودم را در زیرزمین یا در یک اتاق زیبا در کاخ سفید بگذارم و یک سال و نیم دور شوم تا ناپدید شود. من نمی توانم این کار را انجام دهم هر جلسه ای که داشتم ، هر جلسه ای با خانواده های زیادی روبرو بود ، از جمله خانواده های طلای ستاره و خانواده های نظامی ، گفتم این خطرناک است. و شما آن را می گیرید. و ، می دانید ، من آن را گرفتم. من چیزهای زیادی آموختم ، پزشکان عالی ، بیمارستانهای عالی.

“و اکنون من بهبود یافتم … 99.9 درصد جوانان بهبود می یابند. نود و نه درصد مردم بهبود می یابند. ما باید بهبود یابیم. ما نمی توانیم ملت خود را ببندیم. ما باید مدرسه خود را باز کنیم. و ما نمی توانیم ملت خود را ببندیم یا شما ملتی نخواهید داشت. “به نقل از PTI ، ترامپ گفت.

بایدن ، با اشاره به مجله پزشکی نیوانگلند ، روش این رئیس جمهور را گفت پاسخ داده است به این بحران کاملا غم انگیز بوده است. “من از این مراقبت می کنم. من به این پایان خواهم داد وی اطمینان حاصل خواهد کرد که ما یک برنامه داریم.

پرزیدنت ترامپ بیماری واگیری را “یک مشکل جهانی” می داند

ترامپ گفت که دولت او بسته شد بزرگترین اقتصاد جهان برای مبارزه با این بیماری هولناک که از چین آمده است ، طبق PTI.

“این یک بیماری همه گیر در سراسر جهان است. این در تمام دنیا وجود دارد. شما هم اکنون در اروپا و بسیاری از مکان های دیگر سنبله ها را مشاهده می کنید. اگر متوجه شوید ، میزان مرگ و میر 85 درصد کاهش یافته است. میزان مرگ و میر بیش از حد تقریباً پایین تر و تقریباً کمتر از هر کشور دیگر است ، و ما با آن مبارزه می کنیم و با آن سخت می جنگیم. “PTI به نقل از وی گفت.

بایدن ماسک صورت سیاه خود را تکان داد تکیه گاه ، سرزنش ضمنی رئیس جمهوری است که مشهور است که مایل به پوشیدن آن نیست. وی گفت: “اگر ما فقط ماسك می زدیم ، می توانستیم 100000 زندگی را نجات دهیم.”

اعضای خانواده ترامپ در آخرین بحث نقاب نداشتند. برای این مورد ، آنها این کار را کردند.

(با ورودی های PTI ، AFP ، AP ، Reuters و CNN)