به روزرسانی واکسن کرونا ویروس: مقام دونالد ترامپ می گوید زایمان در ژانویه 2021 پیش بینی می شود

یک مقام دولت دونالد ترامپ گفته است که با وجود اظهارات از سال ژانویه 2021 انتظار می رود که واکسن ویروس کرونا در ایالات متحده تحویل داده شود. رئیس جمهور که می تواند تلقیحات را در این ماه آغاز کند.

این در حالی است که گروهی از نمایندگان مجلس ، کارشناسان و مقامات بهداشت عمومی در حال رشد و دو طرفه هستند که می گویند کشور آمادگی لازم برای افزایش زمستان Covid-19 را ندارد.

دکتر رابرت کادلک ، معاون دبیر آمادگی و پاسخ وزارت بهداشت و خدمات انسانی ، روز جمعه در یک ایمیل گفت که دولت “در حال سرعت بخشیدن به تولید واکسن های ایمن و موثر است … برای اطمینان از زایمان از ژانویه 2021” ، طبق گزارش AP.

HHS می گوید یک واکسن می تواند قبل از پایان سال تأیید شود اما توزیع آن زمان بر است.

ترامپ در یک روزنامه سفید گفت: “ما فکر می کنیم می توانیم از ماه اکتبر شروع کنیم.” جلسات مطبوعاتی مجلس نمایندگان ماه گذشته.

Kadlec اولین مقام بهداشتی نبود که با جدول زمانی خوش بینانه رئیس جمهور مقابله کرد.

وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر گفته بود که ممکن است 100 میلیون واکسن وجود داشته باشد دوزهای موجود در پایان سال “در انتظار مجوزهای FDA”. و دکتر Moncef Slaoui ، رهبر واکسن دولت ، به Marketwatch گفت که محققان می توانند “تا اواخر اکتبر یا نوامبر یا دسامبر” بدانند که آیا یکی از واکسن های در حال توسعه م effectiveثر است یا خیر ، اما بعد از آن هفته ها طول می کشد تا فوریت یابد مجوز برای اداره آن.

هنگامی که در مورد اختلاف نظر سarityال شد ، کاخ سفید در تاریخ مشخص نبود اما گفت اولویت دونالد ترامپ توزیع واکسن “در اسرع وقت” است. Kadlec بدون جزئیات توضیح داد که نتیجه گیری اینکه این بدان معناست که کشور زودتر از ژانویه نمی تواند واکسن ببیند صحیح نیست.

Kadlec در حال پاسخ به یک سری سوالات آسوشیتدپرس و FRONTLINE بود در مورد پاسخ دولت به بیماری همه گیر و به ویژه در مورد کمبود منابع پزشکی مهم.

(با ورودی های AP)