قفل کردن Covid-19 در حالی که قفل بیشتر

را باز می کند ، به اروپا بازمی گردد

پس از نشان دادن علائم تخفیف ، بیماری همه گیر Covid-19 در سراسر اروپا بازگشت خوبی دارد. کشور پس از هر کشور مجدداً به قفل شدن متوسل می شود و امیدوار است که بتواند ویروس کرونا ویروس SARS-CoV-2 را که باعث Covid-19 می شود ، گسترش دهد. فردا (6 اکتبر) به مدت دو هفته. هفته گذشته در مارسی – یک شهر بزرگ دیگر فرانسه ، بارها و رستوران ها دستور داده شد که به مدت 15 روز کاملاً تعطیل شوند.

گردهمایی ها در سراسر فرانسه به 10 نفر محدود می شود و مهمانی ها را در مکان های استخدام شده – از جمله عروسی پذیرایی – ممنوع است. استفاده از ماسک صورت یا پوشش دیگر صورت هنگام بیرون رفتن از خانه اجباری شده است.

آلمان ممنوعیت اجتماعات اجتماعی مانند کنسرت ها ، رویدادهای ورزشی و جشنواره های عمومی را تا پایان سال جاری تمدید کرد. قوانین خبری برای مسافران ورودی وضع شده است. از اول اکتبر ، مسافران کشورهای پر خطر باید 14 روز خود را منزوی کنند. عدم استفاده از ماسک صورت جریمه 50 یورویی در آلمان را جلب می کند.

در اسپانیا ، یکی از کشورهای آسیب دیده به دلیل همه گیری Covid-19 ، محدودیت ها مجدداً اعمال شده است. دولت حتی اجتماعات اجتماعی در محیط داخلی را حداکثر به شش نفر محدود کرده است. مکان های عمومی مانند مغازه ها و بارها برای محدود نگه داشتن تعداد افراد هدایت می شوند. همه افراد بالای شش سال هنگام رفتن به خارج از کشور باید از ماسک صورت استفاده کنند.

ایتالیا ، کشور دیگری که به دلیل Covid-19 آسیب دیده است ، کلوپ های شبانه و میله های رقص بسته شده است. افرادی که به بیرون از خانه می روند ملزم به پوشیدن ماسک صورت در مکان های عمومی هستند که فاصله اجتماعی در آنها امکان پذیر نیست. استفاده از ماسک صورت برای کودکان بالای 6 سال که به مدرسه می روند الزامی است.

محدودیت های تازه ای حتی در هلند اعمال شد ، جایی که مقامات در 29 سپتامبر دستور دادند که هیچ تماشاگری در یک ورزش وجود نداشته باشد رویداد. آنها همچنین اجتماعات اجتماعی در خانه را به سه نفر محدود کردند. استفاده از ماسک در شهرهای بزرگ و اماکن عمومی مانند بارها و رستوران ها اجباری بوده است.

دانمارک ، که در آوریل سال جاری در اروپا در زمینه افتتاح مدارس خود پیش قدم شده بود ، پس از افزایش موارد ، محدودیت هایی را اعمال کرد به شدت در ماه اوت. استفاده از ماسک صورت در وسایل حمل و نقل عمومی اجباری است و اجتماعات اواخر شب ممنوع شده است.

محدودیت های مشابه در بسیاری از کشورهای اروپایی دیگر از جمله بلژیک ، پرتغال و یونان دوباره اعمال شده است. در چند هفته گذشته اروپا شاهد موج دوم Covid-19 بوده است که علامت سوال را در مورد این استراتژی قرار داده است ، آنچه بسیاری از کارشناسان گفتند روند باز کردن قفل شتابزده است.

در مقابل ، هند سخت ترین قفل را انجام داد اقتصاد آن اما در نهایت فقط به تأخیر انداختن گسترش Covid-19 منجر شد. امروز ، هند پس از ایالات متحده دومین بالاترین تعداد Covid-19 است.

هند برای چندین هفته بیشترین تعداد Covid-19 را روزانه گزارش کرده است. اما نقش اصلی نقره برای هند این است که بیشترین میزان بازیابی را نیز به ثبت رسانده است. روز شنبه ، هند بیش از 75000 مورد Covid-19 را گزارش کرد ، تعداد اروپاییان فقط 10،000 مورد کمتر بود. روز یکشنبه نیز ، اروپا تقریباً 60،000 مورد تازه را گزارش کرد. آمار هند زیر 75000 بود.

با توجه به اینکه جهان هنوز در میانه بیماری همه گیر Covid-19 است ، دشوار است که بگوییم کدام روش برای مقابله با ویروس کشنده روش صحیحی است. اروپا با کاهش دو ماهه ارقام Covid-19 تقریباً به حالت عادی بازگشت ، اما با محدودیت دوباره بازگشت. در حالی که هند فرایند باز کردن قفل بسیار تدریجی را انتخاب کرده و اتفاقاً نرخ رشد عفونت را کمتر دیده است. در حالی که کشورهای اروپایی به سرعت به سمت باز کردن مدارس می روند ، آموزش ورزشکاران می تواند از 15 اکتبر آغاز شود.

هند قفل 5.0 به ایالات متحده و سرزمین های اتحادیه اجازه می دهد مدارس را بسته به Covid محلی باز کنند -19 وضعیت.

اجتماعات اجتماعی اکنون اگر در فضای باز برگزار شود بدون محدودیت زیادی در هند مجاز است. اگر در داخل منزل نگهداری شود ، حداکثر می تواند 200 نفر باشد اما هرگز بیش از نیمی از ظرفیت محل برگزاری باشد. در همه موارد ، استفاده از ماسک ، پیروی از پروتکل فاصله اجتماعی ، استفاده از ضد عفونی کننده ها و تهیه اسکن حرارتی اجباری است.

بعلاوه ، هند همچنان اجازه پروازهای بین المللی را فقط در حباب های هوا می دهد. هند با حدود ده کشور حباب هوا دارد. اگرچه حرکت آنها ممنوع نیست اما به افراد مبتلا به بیماری های همراه ، افراد مسن 65 سال به بالا ، زنان باردار و کودکان زیر 10 سال توصیه می شود که بیرون از خانه نروند.