خدمه در برابر آتش سوزی گسترده کالیفرنیا

پیشروی می کنند

آتش نشانان در نبرد خود پیروز شدند تا آتش مهیب خارج از لس آنجلس را مهار کنند ، بیش از دو برابر مهار در 24 ساعت گذشته ، سرویس جنگل های ایالات متحده روز چهارشنبه گفت.

آتش سوزی بابکت ، که از 6 سپتامبر در کوه های گابریل در شمال لس آنجلس در حال سوختن است ، از صبح روز چهارشنبه 38 درصد بود ، جان كلیارواتر ، سخنگوی USFS برای جنگل ملی آنجلس ، در یک به روز رسانی ایمیل گفته شده است.

آتش سوزی تاکنون بیش از 113000 هکتار را سوزانده است اما یک شب نسبتاً پایدار مانده است. شعله های آتش روز سه شنبه 17 درصد مهار شد.

آتش سوزی بابکت ، یکی از بزرگترین و خطرناکترین آتش سوزی های تاریخ ثبت شده در لس آنجلس ، تنها عنصری است که در بدترین فصل آتش سوزی تاکنون کالیفرنیا دیده است.

برای بیش از یک هفته تهدید کرده است که از رصدخانه Mount Wilson ، یک مکان مهم تاریخی و محبوب کالیفرنیا که محل پیشرفت های بزرگ نجومی در اوایل قرن بیستم بود ، پیشی خواهد گرفت.

برخی سرویس جنگل گفت: 1،556 آتش نشان در حال حاضر برای مقابله با آن اعزام شده اند.

آتش سوزی ساحل غربی را در تابستان امسال ویران کرده و آتش نشانان را به محدوده خود رسانده است. طبق آژانس دولتی CAL FIRE از 15 آگوست حداقل 26 نفر در آتش سوزی در سراسر کالیفرنیا جان خود را از دست داده اند ، از جمله سه آتش نشان.

یکی از این آتش نشانان در نتیجه آتش سوزی ناشی از جنسیت گلوله جان خود را از دست داد مهمانی.

تقریباً 3.4 میلیون جریب در همان دوره در سراسر کالیفرنیا سوخته است.

10 نفر دیگر کشته و تقریباً 2 میلیون هکتار در آتش سوزی های واشنگتن و اورگان سوخته اند.

کالیفرنیا تنها در این فصل آتش سوزی پنج مورد از بزرگترین آتش سوزی های ثبت شده را مشاهده کرده است. در خارج از لس آنجلس ، توقف لحظه ای می تواند تا آخر هفته ، زمانی که انتظار می رود هوا گرمتر و خشک تر شود ، از بین برود و پیش بینی ها احتمال وزش باد شدید را نشان می دهد.