دموکرات ها در حالی که GOP از

آویزان است ، مسیرهای کنترل خود را به سنا از دست می دهند “class =” ff-og-image-inserted “>

با کم رنگ شدن امیدها برای کنترل سنا ، دموکرات ها شب انتخاب ناامیدکننده ای را پشت سر گذاشتند زیرا جمهوری خواهان با حمله به چالش ها و مبارزه برای حفظ اکثریت شکننده خود ، مبارزه کردند. چندین مسابقه تا روز چهارشنبه بلاتکلیف باقی ماندند و حداقل یکی از آنها در ماه ژانویه به دور دوم صعود کرد.

این نتیجه نامطلوبی برای دموکرات ها بود که نقشه سیاسی گسترده ای را طراحی کرده بودند ، مشتاق ارائه یک پشتوانه در برابر رئیس جمهور دونالد ترامپ و او قدرت حزب در سنا. این رقابت ها موجب شد که خیرات بی سابقه ای از کمک های مالی ناچیز آمریکایی ها که ظاهراً با جیب های خود برای پیشبرد مبارزات طولانی مدت رأی داده اند ، جلب شود.

انتخاب رای دهندگان مجبور به تجدید نظر در مورد استراتژی ، پیام رسانی و رویکرد حزب دمکراتیک از طریق دوران ترامپ.

در حالی که دموکرات ها کرسی های لازم را در کلرادو و آریزونا به دست آوردند ، در آلاباما دچار شکست شدند و جمهوری خواهان در یک مسابقه پس از دیگری خود را برگزار کردند – در کارولینای جنوبی ، آیووا ، تگزاس ، کانزاس و مونتانا ، مکانهایی را که دموکراتها امیدوارند بتوانند از آن عبور کنند به طرز چشمگیری محدود می کنند.

سناتور لندزی گراهام ، متحد کاخ سفید ، در کلمبیا ، کارولینای جنوبی ، علیرغم شکست جیمی هریسون ، گفت: “شما پول زیادی را هدر دادید”. مبلغ خیره کننده 100 میلیون دلاری دموکرات برای مبارزات انتخاباتی خود. “این بدترین بازدهی در تاریخ سیاست های آمریکا است.”

ترامپ مانند جو بایدن ، رقیب دموکرات ، در رقابت های سنا بسیار چشمگیر بود. به نظر می رسید که مدیریت دولت ترامپ در مورد بحران Covid-19 ، بحران اقتصادی آن و شرایط ناخوشایند ملت درگیر رای گیری است.

به گفته AP VoteCast ، رأی دهندگان همه گیری و اقتصاد را به عنوان مهمترین نگرانی ها رتبه بندی کردند ، نظرسنجی ملی از رأی دهندگان.

“جان زمان هيكنلوپر” ، دموكرات ، فرماندار سابق كه كوري گاردنر سناتور جمهوريخواه را در كلورادو نشسته بود ، طي يك پيام تصويري مستقيم در فيس بوك گفت: “زمان آن است كه رويكردي متفاوت باشد.

با این وجود رای دهندگان ، در بیشتر موارد ، با وضع موجود گیر کرده اند.

تأمین اکثریت سنا برای برنده ریاست جمهوری امری حیاتی است. سناتورها نامزدهای دولت ، از جمله کابینه را تأیید می کنند و می توانند دستور کار کاخ سفید را پیش ببرند یا متوقف کنند. با كنترل جمهوریخواهان در اتاق ، 53-47 ، سه یا چهار كرسی كنترل حزب را تعیین می كنند ، بسته به اینكه چه كسی ریاست جمهوری را به دست بیاورد ، زیرا معاون رئیس جمهور می تواند تساوی خود را در سنا از بین ببرد.

دموكرات ها كرسی های جدید را انتخاب كردند انگلیس تا جنوب عمیق و غرب میانه تا کوه غربی ، در عمق قلعه های GOP قرار گرفت. اما در اوایل روز چهارشنبه ، جمع بندی خیلی متفاوت از قبل از انتخابات نبود.

دستاوردهای دموکرات ها در کلرادو و آریزونا بود ، جایی که فضانورد سابق مارک کلی ، مارتا مک سالی ، رئیس حزب فعلی حزب GOP را شکست داد. اما آنها نتوانستند در آلاباما ادامه دهند: مربی سابق فوتبال کالج ، تامی توبرویل سناتور داگ جونز را شکست داد.

چندین میدان جنگ برای جمهوری خواهان درگرفت: در کارولینای جنوبی ، گراهام از رقابت حرفه سیاسی خود علیه هریسون جان سالم به در برد. در تگزاس ، سناتور جان کرنین خلبان سابق هلیکوپتر نیروی هوایی ام جی هگار را برگرداند. در آیووا ، سناتور جونی ارنست ، ترزا گرینفیلد دموکرات را در مسابقه ای شکست داد که به نظر می رسد یک پیروزی است. در مونتانا ، سناتور استیو داینس فرماندار استیو بولاک را خدشه دار کرد. و در کانزاس ، نماینده راجر مارشال بر سناتور ایالت باربارا بولییر ، جمهوری خواه سابق ، که دموکراتها را در ایالتی که از سال 1932 دموکرات را برای سنا انتخاب نکرده است ، نیرو داد.

شکست نهایی در انتظار نتیجه مسابقات در آلاسکا ، ماین ، میشیگان ، کارولینای شمالی و ماین.

رهبر اکثریت سنا ، میچ مک کانل ، عدم اطمینان را هنوز هم در پیش گرفت ، حتی پس از حصول اطمینان از دوره هفتم حضور در کنتاکی ، با دفاع از دموکرات امی مک گراث ، سابق خلبان جنگنده در یک کارزار پرهزینه.

مک کانل از لوئیزویل گفت: “ما نمی دانیم کدام حزب سنا را کنترل خواهد کرد.” “اما برخی از موارد در حال حاضر قطعی هستند. ما می دانیم که چالشهای بزرگی پیش روی ما باقی خواهد ماند ، چالشهایی که نمی توانند کمتر به قطب سیاسی ما اهمیت دهند. ما می دانیم که رئیس جمهور بعدی ما به اتحاد کشور احتیاج خواهد داشت ، حتی اگر همه ما به ارائه ایده های مختلف و تعهدات به میز. “

سناتور جمهوری خواه کارولینای شمالی ، تام تیلیس ، علی رغم رسوایی جنسیتی رقیب متاهل با استراتژیست روابط عمومی ، علیه کال کانینگام دموکرات مبارزه کرده است.

و در ماین رقابت بین سناتور GOP سوزان کالینز و سارا گیدئون دموکرات می تواند مسابقه دیگری باشد که در اواخر هفته تحت فشار قرار می گیرد. اگر هیچ کس در حوزه چند کاندیدا آرای 50٪ در آرای دور اول را شکست ، در این صورت جدول های اضافی وجود دارد که در آن نفرات رده آخر حذف می شوند. طبق سیستم انتخاب رتبه ایالت ، جدول بندی ها تا رسیدن به اکثریت یک کاندیدا ادامه می یابد.

در گرجستان ، دو کرسی مورد مناقشه بود و حداقل یکی پس از آنکه هیچ نامزدی به آستانه 50٪ نرسید ، به دور دوم صعود می کند. پیروز شوید.

سناتور GOP ، کلی لوفلر در انتخابات ویژه دور دوم 5 ژانویه برای انتخابات لوفلر ، در رافائل وارنوک ، یک کشیش سیاه پوست در کلیسایی که روحانی مارتین لوتر کینگ جونیور تبلیغ می کرد ، روبرو خواهد شد. برای پر کردن سناتور بازنشسته جانی ایساكسون مورد استفاده قرار گرفت.

در طرف دیگر ، سناتور حزب جمهوری خواه دیوید پردو ، مدیر سابق تجارت ترامپ ، سناتور مورد علاقه خود را صدا می زند ، سعی كرد جون اوسوف ، دموكرات ، نامزد دیگری را كه منتفع شده است ، منصرف كند. از “موج سبز” کمک های مالی کمپین. همچنین ، ممکن است به دور دوم برسد.

جمهوری خواهان در بیشتر ایالت ها در دفاع بودند. اما در میدان نبرد ریاست جمهوری در میشیگان ، جمهوری خواهان فشار جانانه ای به جان جیمز ، تاجر سیاهپوست جمهوری خواه ، كه اواخر روز دوشنبه در كنار ترامپ در تظاهرات ایستاد ، علیه سناتور دموکرات گری پیترز اعمال کردند.

در کارولینای جنوبی ، گراهام سرانجام با جمع آوری کمک های مالی هریسون به عنوان رئیس کمیته قضایی سنا که منجر به تأیید نامزد دیوان عالی ترامپ ، ایمی کونی بارت شد ، گاهی اوقات در هنگام حضور در تلویزیون درخواست پول نقد کرد.

هریسون به رای دهندگان ، از میان چندین نامزد سیاه پوست ، هریسون گفت: “سنا از جمله وارنوک ، با پشتیبانی ملی در یک سال حساب نژادی.” “ما در صندوق رای که می خواستیم نتیجه نگرفتیم ، اما شهامت و عزم راسخ نشان دادیم.” در توییتر. “ما امید را به کارولینای جنوبی برگرداندیم.”

در حالی که مک کانل با عجله در مجلس سنا برای تأیید بارت یک هفته قبل از روز انتخابات هجوم آورد ، سناتورها به سرعت – برخی در کنار رئیس جمهور – برای تورهای آخرین روز ، دموکرات ها سعی در جلب رای دهندگان داشتند که قول دادند از دسترسی به مراقبت های بهداشتی محافظت کنند و طرحی برای حفظ بحران کوید ارائه دهند. جمهوری خواهان اتحاد خود با ترامپ و موفقیت خود را در تأیید نامزدهای محافظه کار قضایی از جمله سه نفر به دیوان عالی کشور ترویج کردند.

فضای سیاسی به سرعت در حال تغییر است از شش سال پیش ، که آخرین بار این سناتورها آخرین بار با رای دهندگان روبرو شدند. این یک یادآوری است که چگونه فضای سیاسی در دوره ترامپ به شدت تغییر کرده است. یا نه.

در آلاسکا ، یک پزشک تازه وارد ال گروس ، دکتر ، با استفاده از سن سالیوان ، سناتور GOP ، با تبلیغات تبلیغاتی ویروسی ، رکوردهای جمع آوری کمک های مالی ایالتی را شکست.

سنا با بازنشستگی برخی دیگر از تازه واردان استقبال کنید. در نیومکزیکو ، بن ری لوجان ، نماینده حزب دموکرات ، از اعضای مجلس نمایندگان ، به کرسی ای که توسط تام اودال دموکرات انتخاب شد ، انتخاب شد. بیل هاگرتی ، جمهوری خواه تنسی ، کرسی متعلق به لامار الکساندر جمهوریخواه را به دست آورد. سینتیا لومیس جمهوری خواه ، نماینده سابق کنگره از وایومینگ ، کرسی سنا را که توسط مایک انزی جمهوری خواه تخلیه شده بود ، به دست آورد.

همچنین بخوانید | با 24 ساعت شمارش ، نتایج انتخابات ایالات متحده هنوز منتظر است. هرکسی می تواند برنده شود | 11 نکته برای دانستن