دانمارک پس از کشف ویروس کرونا ویروس جهش یافته ، می تواند تا 17 میلیون راسو را از بین ببرد | تمام آنچه شما باید بدانید

class = “ff-og-image-inserted”>

دانمارک تصمیم گرفته است تا پس از جهش ویروس کرونا که در حیوانات به انسان منتقل شده ، تا 17 میلیون نفر راسخ خود را نابود کند.

در مورد برنامه های دانمارک برای از بین بردن هر راسو در کشور برای مهار یک جهش ویروس کرونا که شروع به شیوع دوباره به انسان کرده است ، نخست وزیر مته فردریکسن گفت که مقامات بهداشتی ویروس هایی را در انسان و در راسو پیدا کردند که حساسیت آنتی بادی را کاهش می دهد کارآیی واکسن های آینده.

“ما مسئولیت زیادی نسبت به جمعیت خود داریم ، اما با جهشی که اکنون پیدا شده است ، مسئولیت بیشتری نسبت به بقیه جهان نیز داریم.” رویترز به نقل از فردریکسن گفت.

دانمارک بزرگترین تولید کننده و نمایشگاه اروپا است rter پوست خراشیده.

وضعیت کنونی چیست؟

مقامات دانمارک روز پنجشنبه پنج مورد از ویروس جدید را اعلام کردند سویه در مزارع راسو و 12 مورد در انسان ثبت شده است و بین 15 تا 17 میلیون راسو در این کشور وجود دارد.

شیوع بیماری در مزارع پرورش گوشت راسو در کشور اسکاندیناوی با وجود تلاش های مکرر برای از بین بردن همچنان ادامه دارد. حیوانات آلوده از ماه ژوئن.

پلیس ، ارتش و نگهبان خانه دانمارک برای سرعت بخشیدن به روند کشتار مستقر می شوند.

محدودیت های شدیدتر قفل و اقدامات پیگیری شدید اعمال خواهد شد مقامات گفتند که برای مهار ویروس در برخی مناطق شمال دانمارک ، محل زندگی تعداد زیادی مزارع پرورش گوشت راسو.

نوع Covid-19 می تواند باعث بروز همه گیری جدید شود: دانشمندان

گزارش در گاردین ، ​​یک متخصص واکسن دانمارکی هشدار داده است که ممکن است موج جدیدی از ویروس کرونا توسط نوع Covid-19 mink آغاز شود.

پروفسور Kare Molbak ، متخصص واکسن و جدی بخش بیماریهای عفونی در م Instituteسسه دولتی سرم دانمارک (SSI) به گاردین گفت ، “بدترین حالت این است که ما یک بیماری همه گیر جدید در دانمارک شروع کنیم. این خطر وجود دارد که این ویروس جهش یافته آنقدر متفاوت از ویروس دیگر باشد که ما مجبور باشیم چیزهای جدیدی را در واکسن قرار دهیم و بنابراین [جهش] همه ما را در کل جهان از ابتدا مورد انتقاد قرار دهد. ” p> این متخصص اضافه کرد ، جهان در مکان بهتری نسبت به زمانی که شیوع Covid-19 آغاز شد ، گفت دانشمندان ویروس را می دانند ، اقدامات لازم را انجام داده اند.

WHO : Mink Good Reservoirs for Covid-19

به نظر می رسد که مینک نسبت به ویروس جدید SARS-CoV-2 و “مخازن مناسب” برای این بیماری حساس باشد ، با یک سویه جهش یافته یک مقام سازمان جهانی بهداشت گفت که باعث ایجاد عفونت در ده نفر در دانمارک شده است.

“بنابراین این خطر وجود دارد که این جمعیت راسوها به نوعی در انتقال ویروس از راسوها به کاترین اسمالوود ، افسر ارشد اورژانس در دفتر اروپایی WHO در کپنهاگ ، گفت: “انسانها ، و سپس از انسانها به انسانها ،” مقدار ویروس قابل توجه است ، وی گفت که تغییر ویروس در طول زمان “کاملاً طبیعی” است.

“ما این (تغییرات) را بسیار دقیق ردیابی می کنیم و به همین دلیل علاقه زیادی به این موضوع داریم اطلاعات خاص ، “او گفت ، افزود که این نباید تغییری در چگونگی تلاش دولت ها و مقامات در سراسر جهان برای کنترل بیماری همه گیر ایجاد کند.

هانس کلوگه ، مدیر منطقه ای سازمان بهداشت جهانی گفت که دانمارک” عزم و شهامت “را در چهره تصمیم گیری برای از بین بردن جمعیت 1700 حیوانات راسو ، که “تأثیر اقتصادی زیادی” دارد.

دانمارک قفل محکم

دانمارک قوانین سختگیرانه جدید قفل را در روز پنجشنبه در شمال کشور پس از کشف مقامات ویروس کرونا ویروس در سمورهای گوسفندی که در این منطقه پرورش یافته اند ، اعلام کرد ، که منجر به یک کشتار سراسری شد که صنعت بزرگ گندله سازی را ویران خواهد کرد.

هفت شهرداری در شمال دانمارک ، محل زندگی بیشتر مزارع تولید راسو در این کشور ، با استراحت روبرو خواهند شد نخست وزیر ، مته فرديكسن ، نخست وزير گفت ، محدوديت در حركت از طريق خطوط شهرستان ، در حالي كه رستوران ها و بارها بسته خواهند شد. منطقه برای ماندن در شهرداری خود و آزمایش است.

انگلیس دانمارک را از فهرست راهروهای سفر حذف می کند

انگلیس گفت پس از اعلام مقامات بهداشتی در دانمارک از شیوع ویروس کرونا در مزارع پرورش گوشت خوک ، دانمارک را از لیست راهرو سفر دولت خارج کرد ، از آنجا که افرادی که از آنجا به انگلیس می روند نیاز به خود منزوی شدن دارند.

“مسافران وارد انگلستان وزیر حمل و نقل انگلستان ، گرانت شپس در بیانیه ای گفت: “از دانمارک از ساعت 4 صبح جمعه 6 نوامبر 2020 قبل از دنبال کردن محدودیت های داخلی که اکنون اعمال می شود ، باید به مدت 14 روز توسط خود منزوی شود.” که این امر هم برای افرادی که در حال حاضر در دانمارک هستند و هم برای مردم انگلیس نگران کننده است ، به همین دلیل است که ما به سرعت برای محافظت از کشور خود و جلوگیری از شیوع ویروس در انگلیس حرکت کرده ایم. “

همچنین بخوانید | انسان ها Covid را به حیوانات منتقل می کنند: 10 هزار راسو در مزارع ایالات متحده مرده است ، کارشناسان می گویند ویروس از انسان سرایت می کند

همچنین بخوانید | عفونت مجدد عروقی: مرد آمریکایی در 48 روز دو بار به ویروس مبتلا می شود ، برای دومین بار شدیدتر ، با پشتیبانی اکسیژن