دونالد ترامپ چین ، روسیه و هند را مقصر “پخش مواد” به هوا می داند

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، کشویی را به کشورهایی مانند چین ، روسیه و هند برای با اضافه کردن آلودگی هوا در جهان و اظهار داشت که کشورش بهترین آمار زیست محیطی را دارد.

ترامپ گفت که ایالات متحده در دولت خود به استقلال انرژی رسیده است و اقدامات محافظت از محیط زیست را انجام داده است ، خبرگزاری PTI گزارش داد. اظهارات رئیس جمهور آمریکا روز پنجشنبه در هنگام تظاهرات انتخاباتی در کارولینای شمالی انجام شد.

“ما بهترین اعداد محیطی ، تعداد ازن و بسیاری دیگر از اعداد را داریم. در همین حال ، چین ، روسیه ، هند همه این کشورها در حال پرتاب چیزهایی به هوا هستند. “به نقل از این خبرگزاری ترامپ به نقل از ترامپ.

در ژوئن 2017 ، دونالد ترامپ تصمیم خود را برای حمایت از توافقنامه آب و هوایی پاریس را لغو كنید ، با بیان اینكه این توافق نامه برای تریلیون دلار ایالات متحده هزینه خواهد داشت ، مشاغل را از بین می برد و مانع صنایع نفت ، گاز ، زغال سنگ و صنایع تولیدی می شود. h3>

رئیس جمهور آمریكا همچنین استدلال كرده بود كه كشورهایی مانند چین و هند بیشترین سود را از توافقنامه آب و هوایی پاریس می برند و این بی انصافی برای ایالات متحده است. دو سال می گذرد ، اما دیدگاه ترامپ در مورد این موضوع ثابت است. در جریان تجمع روز پنجشنبه ، ترامپ بار دیگر چین ، هند و روسیه را به دلیل کمک به آلودگی جهانی مقصر دانست.

“من مدام به مردمم می گویم که می دانید ، من هوای پاک را دوست دارم اما روسیه و چین ، شما به نقشه ای نگاه می کنید که دارید همه این نقاط و هند و بسیاری دیگر در حال پخش آن هستند. شما چه پیشنهادی دارید؟ ” ترامپ پرسید.

همچنین بخوانید | آمریکای ترامپ ، توافق پاریس و نبرد جهانی علیه تغییر اقلیم

از قضا ، ترامپ همچنین کسانی را که خواستار جایگزینی پلاستیک با کاغذ هستند ، مسخره کرد.

“خوب ، ما فکر نکنید که دیگر باید نی بفروشید. اوه عالیه شما تا به حال آن را شنیده اید ، نی ، درست است؟ می گویم خوب نی خوب است ، صفحه پلاستیکی چطور؟ کارتن چطور؟ در مورد شیشه ای که پلاستیک ندارد چه می کنید؟ خوب بعداً به آن می رسیم. این افراد دیوانه هستند. “

همچنین تماشا کنید | ایالات متحده از توافق آب و هوایی پاریس خارج شد. ترامپ می گوید در مورد هند ، چین معامله سخت ن