دونالد ترامپ مدت کوتاهی برای استقبال از هواداران خارج از

بیمارستان را در داخل اتومبیل ترک می کند kj83d5D2rjcX_WZpt7OC76Gb.g8_L3.n “class =” ff-og-image-inserted “>

رئیس جمهور آمریكا دونالد ترامپ برای مدت كوتاهی از طرفداران خود با سوار كردن از بیمارستان ، آنجا كه تحت ویروس جدید کرونا ویروس بود ، خارج شد گذشته در یک اتومبیلرانی.

دونالد ترامپ نقابدار از صندلی عقب یک SUV سیاه و سفید که در یک کاروان وسایل نقلیه در مقابل ارتش ملی Walter Reed خزیده بود ، از صندلی عقب تکان داد. مرکز پزشکی ، در حالی که هواداران پرچم های ترامپ 2020 را به اهتزاز در می آوردند ، شعار “ایالات متحده آمریکا! ایالات متحده!”

# ساعت | ایالات متحده: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، از اتومبیل خود در بیرون از مرکز پزشکی ملی پزشکی والتر رید ، جایی که تحت درمان COVID-19 است ، به طرفداران خود تکان می دهد. pic.twitter.com/p5Fp48C9RB

ANI (@ ANI) 4 اکتبر 2020

دونالد ترامپ قبل از اینکه مدت کوتاهی از بیمارستان خارج شود ، در پیامی به ملت اعلام کرد “من آن را فهمیدم”. ترامپ در حالی که در اتاق بیمارستان خود ایستاده بود در ویدئویی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده گفت: “این یک سفر بسیار جالب بوده است. من چیزهای زیادی در مورد کوید آموختم.” “من واقعاً با رفتن به مدرسه آن را یاد گرفتم.”

پیش از این ، تیم پزشکی رئیس جمهور تأیید کردند که در روزهای اخیر دو بار به طور ناگهانی سطح اکسیژن خون او کاهش یافت. پزشکان وی در جلسه توجیهی صبح روز یکشنبه گفتند ، اما آنها همچنین گفتند که او ممکن است زودتر از روز دوشنبه مرخص شود. پزشکان گفتند: به عنوان استروئید دگزامتازون ، که در موارد شدید استفاده می شود.

ترامپ می تواند از اوایل روز دوشنبه به کاخ سفید بازگردد ، جایی که درمان وی ادامه خواهد یافت.

دونالد ترامپ پزشکان گفتند ، یک روز پس از پیام های متناقض کاخ سفید که باعث سردرگمی گسترده ای در مورد وضعیت ترامپ شد ، وضعیت نیز در حال بهبود است.

دکتر شان پی کانلی اذعان داشت که سطح اکسیژن خون ترامپ در روزهای گذشته کاهش یافته و او صبح جمعه تب شدیدی داشته است ، و اعتراف کرد که وضعیت رئیس جمهور از آنچه فاش شده بود بدتر بوده است. کانلی گفت ترامپ روز یکشنبه در حال بهبود است.

این توجیهی یک روز پس از آن منتشر شد که پیام های ضد و نقیض کاخ سفید باعث سردرگمی گسترده در مورد وضعیت رئیس جمهور شد.

حداقل یک متخصص پزشکی در داخل والتر رید مرکز پزشکی ملی پزشکی ، جایی که ترامپ از عصر جمعه در بیمارستان بستری است ، این سedال را مطرح کرد که آیا ترامپ واقعاً در مورد ویروسی که رهبری جمهوری خواه را فرا گرفته است چیزی یاد گرفته است؟

“هر شخص در خودرو در آن دوره ریاست جمهوری کاملا غیر ضروری ‘رانندگی توسط’ فقط 14 روز باید قرنطینه شود. ممکن است بیمار شوند. آنها ممکن است بمیرند. برای تئاتر سیاسی. با دستور ترامپ زندگی خود را در معرض خطر تئاتر قرار دهند. این دیوانگی است. “دکتر جیمز پی. فیلیپس ، پزشک معالج در والتر رید ، در توئیتر خود نوشت.

” این SUV ریاست جمهوری نه تنها ضد گلوله است ، بلکه در برابر حملات شیمیایی به صورت کاملاً مهر و موم شده است. خطر انتقال Covid-19 دکتر فیلیپس در توییت دیگری گفت: “داخل آن به همان اندازه است که خارج از اقدامات پزشکی است. بی مسئولیتی حیرت انگیز است. فکر من با سرویس مخفی است که مجبور به بازی است”. دکتر فیلیپس در توییت دیگری گفت.

هر فرد در طول رانندگی کاملا غیرضروری ریاست جمهوری در حال حاضر فقط باید در 14 روز قرنطینه شود. ممکن است بیمار شوند. آنها ممکن است بمیرند. برای تئاتر سیاسی. با دستور ترامپ زندگی خود را در معرض خطر تئاتر قرار دهند. این جنون است. – دکتر جیمز پی. فیلیپس ، MD (DrPhillipsMD) 4 اکتبر 2020

این SUV ریاست جمهوری نه تنها ضد گلوله است ، بلکه در برابر حملات شیمیایی مهر و موم شده است. خطر انتقال COVID19 در داخل به همان اندازه ای است که خارج از اقدامات پزشکی وجود دارد. بی مسئولیتی حیرت انگیز است. فکر من با سرویس مخفی مجبور به بازی است. – دکتر جیمز پی. فیلیپس ، MD (DrPhillipsMD) 4 اکتبر 2020

(با ورودی های AP و Reuters)

همچنین بخوانید | ویروس کرونا ویروس: بهبود وضعیت دونالد ترامپ ، تأمین اکسیژن مکمل