دونالد ترامپ ، صعود به ویروس کرونا را “نعمت از طرف خدا” می خواند ، در چین |

را مشاهده کنید

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا ، در یك پیام ویدیویی كه بر روی دستگیره های رسمی خود در رسانه های اجتماعی منتشر شد ، گفت كه ابتلا به ویروس كرونا” نعمتی از طرف خدا “است. “” من احساس كاملي مي كنم. فكر مي كنم اين نعمتي از طرف خدا بود كه آن را گرفتم. اين يك نعمت مبدل بود. من آن را گرفتم ، در مورد اين دارو [رگنرون] شنيدم و گفتم بگذاريد آن را مصرف كنم ، اين پيشنهاد من بود دونالد ترامپ گفت: “این یک کار خارق العاده بود.”

این ویدیو تقریباً شش روز پس از اعلام رئیس جمهور در توییتر منتشر شد که وی و ملانیا ترامپ بانوی اول آزمایش ویروس کرونا را مثبت اعلام کردند.

در این پیام ویدیویی ، که خارج از دفتر بیضی شکل گرفته شده است ، دونالد ترامپ خود را “رئیس جمهور مورد علاقه شما” معرفی کرد و در مورد داروهایی که برای درمانگرانش به او داده شده صحبت کرد t.

“من یک روز پیش از مرکز پزشکی والتر رید برگشتم. چهار روز آنجا را گذراندم. و .. مجبور نبودم. من می توانستم در کاخ سفید بمانم اما پزشکان گفتند چون شما رئیس جمهور هستید ، بیایید این کار را انجام دهیم “.

دونالد ترامپ داروی Regeneron را ستایش می کند

در ویدئویی که او با کت و شلوار لباس پوشیده و ماسک ندارد ، ترامپ به طور گسترده در مورد داروها ، داروهایی که به او داده شده صحبت کرد و گفت که آنها “درمانی” هستند.

“من چهار روز را در آنجا گذراندم [در بیمارستان] و من خیلی گرم نبودم و در مدت زمان بسیار کوتاهی آنها به من ریجنرون دادند. این غیر قابل باور بود. احساس خوبی داشتم بلافاصله. مستقیما. ترامپ گفت سه روز پیش احساس خوبی داشتم. “

رئیس جمهور ترامپ همچنین گفت که وی مجوز خرید فدرال Regeneron و داروی ضد کووید -19 جدید از الی لیلی را برای توزیع رایگان برای بیماران بیمارستان در سراسر کشور.

“اگر ویروس کرونا را پیدا نکرده بودم ، ما مانند تعدادی از داروهای دیگر به دنبال آن بودیم. اما ، این کار واقعاً یک کار خارق العاده بود. این همان چیزی است که من می خواهم برای همه. من می خواهم که همه با رئیس جمهور شما همان رفتار را داشته باشند زیرا احساس خوبی دارم. احساس می کنم کاملاً عالی هستم “،

ترامپ به دلیل ویروس کرونا به چین حمله می کند

< p> بعد ، دونالد ترامپ به دلیل ویروس کرونا به چین حمله کرد.

“من می خواهم آنچه را که برای من به دست آوردم برای شما بدست آورم. زیرا تقصیر شما نبود که ویروس کرونا را گرفتید. این تقصیر چین و چین بود قرار است هزینه زیادی را برای آنچه که به این کشور و جهان کرده اند بپردازد. ما قصد داریم این دارو را به بیمارستان منتقل کنیم و ارتش ما توزیع آن را انجام می دهد. شما رایگان خواهید بود من مجبور نیستم هزینه آن را پرداخت کنم. رئیس جمهور 74 ساله گفت: “ما منتظر مجوز استفاده اضطراری هستیم و بیشتر از آنکه درمانی باشد”.

دونالد ترامپ درباره واکسن ویروس کرونا

< دونالد ترامپ اشاره کرد که سیاست اجازه نمی دهد واکسن در آمریکا قبل از انتخابات ایالات متحده راه اندازی شود.

“ما قرار است خیلی زود واکسن بزنیم. من فکر می کنم ما باید قبل از انتخابات داشته باشیم. اما سیاست درگیر می شود و اشکالی ندارد ، آنها می خواهند بازی های خود را انجام دهند. وی گفت: پس از انتخابات درست خواهد بود. “

ترامپ اعتبار می گیرد

رئیس جمهور ایالات متحده هنگام تلاش برای تمجید از خود سخنی نگفت. و دولت وی برای پیشرفت در تحقیقات واکسن و ویروس کرونا ، “. ما این کار را کردیم ، هیچ کس دیگری نمی توانست این کار را انجام دهد. هیچ کس دیگری قادر به انجام آن نبوده است. FDA (سازمان غذا و دارو) در اسرع وقت اقدام کرده است زیرا من آنها را تحت فشار قرار داده ام. آنها در طول تاریخ هرگز به این سرعت عمل نکرده اند ، هیچ رئیس جمهور دیگری به اندازه من آنها را تحت فشار قرار نداده است. وی گفت: FDA در طی چند هفته مواردی را تصویب می کند که سالها به طول انجامیده است.

پیام ویدیویی کامل را اینجا مشاهده کنید: “xml: lang =” fa “> پیامی از رئیس جمهور! pic.twitter.com/uhLIcknAjT

– دونالد ج. ترامپ (realDonaldTrump) 7 اکتبر 2020

فیلم وی چند ساعت قبل از معاون رئیس جمهور آمد مایک پنس و سناتور کمالا هریس ، نامزد معاون دموکرات ریاست جمهوری ، در یکی از مورد انتظارترین بحث های معاون ریاست جمهوری طی سالهای گذشته با یکدیگر روبرو می شوند.

در ویدئوی قبلی که پس از بازگشت او به کاخ سفید فیلم گرفته شده بود ، ترامپ اصرار داشت آمریکایی ها برای ترس از ویروس یا تسلط بر زندگی خود – بیانیه ای که بسیاری از کارشناسان پزشکی را نگران کرده است ، صدها آمریکایی هنوز هم هر روز از ویروس کرونا می میرند.

اینجا را تماشا کنید:

​​pic.twitter.com/OxmRcZ5nUZ

– دونالد جی ترامپ (realDonaldTrump) 5 اکتبر 2020

ترامپ 74 ساله و بانوی اول ملانیا پنج شنبه شب از نظر Covid-19 مثبت بودند. رئیس جمهور برای مداوا به بیمارستان نظامی منتقل شد ، کاخ سفید گفت که “به دلیل احتیاط فراوان” گرفته شده است.

پس از چهار روز گذراندن ، او روز دوشنبه به کاخ سفید بازگشت. < / p>

بعداً ، رئیس جمهور ماسک خود را در بالکن کاخ سفید ، جایی که چندین کارمند و دستیاران آزمایش ویروس مثبت داشتند ، حذف کرد.

روز چهارشنبه پزشکان گفتند ترامپ اکنون است بدون علامت.

دکتر “کاخ سفید” دکتر “وی اکنون بیش از چهار روز بدون تب ، بیش از 24 ساعت بدون علامت است و از زمان بستری اولیه به اکسیژن اضافی نیاز و دریافت نکرده است.” شان کانلی گفت.

(با ورودی های PTI)