مبارزات انتخاباتی دونالد ترامپ در دادگاه های قصاص انتخاباتی در میشیگان و جورجیا

را از دست داد

مبارزات انتخاباتی دونالد ترامپ پرونده های حقوقی خود را در میشیگان و جورجیا از دست داده بود زیرا آنها از قصور انتخاباتی شکایت کرده و پرونده های خود را تشکیل داده بودند. در حالی که چندین شبکه آمریکایی قبلاً بایدن را برای پیروزی در میشیگان اعلام کرده اند ، در جورجیا ، ترامپ با اختلاف کمی پیش است.

در میشیگان ، مبارزات انتخاباتی ترامپ تلاش کرد تا شمارش آرا abs غایب را متوقف کند ، در حالی که در جورجیا بود. آنها ادعا کرده اند که حتی آرا impro نامناسب نیز در حال شمارش است.

متحدان دونالد ترامپ همچنین ادعا کرده اند که در شهرستان کلارک پرجمعیت نوادا ، که شامل لاس وگاس است ، بی نظمی در رای گیری صورت گرفته است.

نوادا هنوز پس از شمارش حدود 84٪ آرا تا صبح جمعه (IST) که جو بایدن برتری آشکاری نسبت به دونالد ترامپ دارد ، عقب مانده است.

قاضی دادگاه دادگاه های میشیگان ، سینتیا استیونز روز پنجشنبه دادخواست ترامپ را رد کرد ، با استدلال وزیر امور خارجه میشیگان در روند شمارش محلی دخیل نیست. یک دستور رسمی در روز جمعه صادر می شود.

شبکه های خبری متعددی جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری را در میشیگان برنده اعلام کرده اند.

تسکینی که در بخش قابل توجهی درخواست می شود ، از طریق وزیر امور خارجه ، استیونز در جریان دادرسی شفاهی گفت.

“علاوه بر این ، حتی اگر این تخفیف وجود داشته باشد ، برخلاف زمانی که این دادخواست صبح دیروز اعلام شد و شمارش آرا آغاز شده بود ، در 4 به من گفتند که ساعت ، در آن زمان شمارش آرا تا حد زیادی پیش رفته بود. “

در جورجیا ، قاضی جیمز اف باس دادخواست را رد کرد. باس گفت: “من درخواست را رد می كنم و دادخواست را رد می كنم.”> مبارزات انتخاباتی ترامپ همچنین پرونده هایی را در پنسیلوانیا و نوادا تنظیم كرده است. این دادخواست بازشماری آرا در ویسكسین را خواسته است ، كه همچنین به به جو بایدن رفته اند.

(با ورودی های آژانس ها)